جدیدترین تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی

0 2,981

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

جدیدترین تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


برند ال جی یکی از برندهای خوش آوازه در میان کاربران است که هر سال تلویزیون‌های جدید و باکیفیت خود را در نمایشگاه CES رونمایی می‌کند. این نمایشگاه از بزرگترین رویدادهای تکنولوژی در سراسر جهان محسوب می‌شود. هر ساله برندهای بزرگی همچون ال جی، سامسونگ و سونی محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند. در نمایشگاه CES ال جی جدیدترین محصولات و تکنولوژی‌های برند ال جی رونمایی شده است. این نمایشگاه چشم‌اندازی از تولیدات برند ال جی در سال جدید را نمایش میدهد. نمایشگاه CES در ماه آغازین سال میلادی برگزار شده است و چند روز ادامه یافت. البته باید گفت که امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا نمایشگاه CES به صورت مجازی برگزار شد. محصولات جدید برند ال جی در سال ۲۰۲۱ هنوز به صورت کامل رونمایی نشده است اما می‌توان گفت که جدیدترین تلویزیون‌های ال جی ۲۰۲۱ به امکانات و فناوری‌های بسیار پیشرفته و جدیدی مجهز شده اند. این تلویزیون‌ها با امکانات بسیار اضافه به بازار همراه شده است.

بزرگترین تغییری که در تلویزیون‌های سری OLED برند ال جی اتفاق افتاده است این است که این تلویزیون‌ها با پسوند عدد ۱ نامگذاری شده اند. تلویزیون‌های OLED برند ال جی در سال ۲۰۲۰ پسوند x داشتند و با نام‌های CX ،GX ،BX و … شناخته می‌شدند اما همین تلویزیون‌ها در سال ۲۰۲۱ با نام ۱ شناخته می‌شود و به امکانات و قابلیتهای بسیار گسترده‌ای مجهز شده‌اند. به عنوان مثال این تلویزیون‌ها با نام‌های B1 ،C1 ،G1 ،W1 ،Z1 به بازار عرضه می‌شود. تلویزیون‌های OLED 2020 برند ال جی در صدر جدول بهترین تلویزیون‌های سال ۲۰۲۰ قرار گرفته است. به همین دلیل بدیهی است که تلویزیون‌های OLED 2021 ال جی نیز از بهترین تلویزیونهای سال ۲۰۲۱ محسوب شود. تمامی این تلویزیون‌ها از نظر تصویر، قابلیت‌های تصویری مختلفی مجهز شده است. همچنین از نظر قابلیت‌های گیمینگ و امکانات هوشمند نیز می‌توان به قابلیت‌های بسیار زیادی اشاره کرد. تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی شامل ۱۲ مدل از تلویزیون هستند. این تلویزیون‌ها دارای کیفیت تصویر ۴K و ۸K می‌باشند. تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی تا اندازه ۸۸ اینچ نیز به بازار عرضه می‌شوند. در این مقاله اطلاعات کلی از جدیدترین تلویزیون‌های ال جی ۲۰۲۱ را در اختیار شما قرار می‌دهیم. اگر قصد خرید جدیدترین تلویزیون‌های ال جی ۲۰۲۱ را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
ویژگی‌های جدید تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ برند ال جی به امکانات و قابلیت‌های گسترده ای مجهز شده است. این تلویزیون‌ها از نظر پنل، سایز صفحه نمایش، طراحی، پردازنده، صدا، گیمینگ، ریموت کنترل و سیستم‌ عامل دارای تفاوت‌هایی با محصولات سال قبل یعنی ۲۰۲۰ می‌باشد. در ادامه ویژگی‌های تلویزیونهای ۲۰۲۱ برند ال جی را برای شما ارائه می‌دهیم.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
پنل جدیدترین تلویزیون‌های OLED برند ال جی در سال ۲۰۲۱


محصولات برند ال جی در سال ۲۰۲۰ نیز به پنل OLED مجهز شده اند. برند ال جی در سال ۲۰۲۱ از یک پنل جدیدی با نام OLED ove رونمایی کرده است. این پنل نسخه بالاتر از پنل اولد محسوب می‌شود. این پنل تنها در مدل G1 به کار رفته است. همچنین این محصولات به فناوری جدید Mini-LED نیز مجهز شده‌اند. این فناوری در تلویزیون‌های سری QNED به کار رفته است و تحول جدیدی در پنل‌های برند ال جی ایجاد کرده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
سایز صفحه نمایش تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


lg از جمله غول‌های بزرگ ساخت تلویزیون است که هر سال محصولات متنوعی را در سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه می‌کند. بیشتر تلویزیون‌های برند ال جی در سایز‌های بالا عرضه می‌شود اما در سال ۲۰۲۱ می‌توان سایزهای ۴۸ اینچ و ۵۵ اینچ را نیز در تلویزیون‌های C1 و A1 مشاهده کرد. همچنین تلویزیون C1 ال جی ۲۰۲۱ دارای سایز صفحه نمایش ۸۳ اینچی است. این سایز صفحه نمایش یکی از تفاوت‌های جذاب تلویزیون‌های برند ال جی با تلویزیون‌های سال ۲۰۲۰ ال جی محسوب می‌شود. بالاترین تلویزیون ال جی ۲۰۲۱ از نظر سایز برای تلویزیون Z1 است که سایز صفحه نمایش ۸۸ اینچ دارد.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
طراحی تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


طراحی تلویزیون‌های ال جی در سال ۲۰۲۱ یکی از جذاب ترین بخش در تلویزیون‌های این سال محسوب می‌شود. تمامی محصولات ال جی در سال ۲۰۲۱ کاملاً جدید و جذاب طراحی شده است. یکی از نمونه تغییراتی که در طراحی تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی صورت گرفته است این است که در مدل G1 پایه سه شاخه‌ای اضافه شده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی

پردازنده تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی به پردازنده نسل جدید Alpha 9 Gen 4 مجهز شده است. این پردازنده می‌تواند برای تجزیه و تحلیل داده‌های تصویری از الگوریتم‌های یادگیری استفاده کند. تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی دارای یک ویژگی تصویر جدید به نام AI Picture Pro هستند. این قابلیت می‌تواند تمامی اشخاص را تشخیص داده و اجزای بدن را نیز تشخیص می‌دهد. تلویزیون‌های جدید ۲۰۲۱ ال جی پس زمینه و پیش زمینه تصاویر را نیز تشخیص می‌دهد. زمانی که می‌تواند اجزای اصلی تصویر را تشخیص دهند در مرحله بعدی وضوح تک تک اجزا را افزایش می‌دهد. به همین دلیل شما از کیفیت تصویر فوق العاده ای برخوردار خواهید بود. بدون شک پردازنده تلویزیون‌های جدید ۲۰۲۱ رقیب اصلی برای پردازنده‌های هوشمند جدید سونی محسوب می‌شود.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
سیستم صوتی تلویزیون‌های اولد ۲۰۲۱ ال جی


تلویزیون‌های ال جی علاوه بر اینکه کیفیت تصویر فوق العاده‌ای دارد از سیستم صوتی بی نظیر نیز برخوردار هستند. تلویزیون‌های OLED برند ال جی دارای فناوری AI Sound Pro هستند و می‌توانند کیفیت صدای بی نظیر برای شما ارائه دهد. صدای پخش شده از این تلویزیون‌ها هیچگونه نویز و اختلالی ندارد.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
گیمینگ در تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


تلویزیون‌های جدید برند ال جی همواره به امکانات گیمینگ بی‌نظیری مجهز هستند به همین دلیل در سال ۲۰۲۱ نیز این تلویزیون‌ها با قابلیتهای بسیار گسترده‌ای به بازار عرضه می‌شوند. تلویزیون‌های جدید ال جی به سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز در محتوای ۴K مواجه شده اند. همچنین در محتوای ۸K نیز سرعت رفرش ۶۰ هرتز دارند. نکته دیگری که در تنظیمات گیمینگ تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی تأثیر بسیار زیادی دارد این است که این تلویزیون‌ها دارای فناوری‌های VRR ،ALLM ،NVIDIA GSYNC (نرخ تازه سازی متغیر) و AMD FreeSync Premium هستند و می‌توانند تجربه بازی‌های هیجان انگیز را برای شما فراهم کنند. تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی از زمان پاسخگویی بسیار کمی حتی کمتر از یک میلی ثانیه برخوردار هستند. برند ال جی تلویزیون‌های جدید خودش را به قابلیت Game Optimizer مجهز نموده است. با وجود این قابلیت کیفیت تصویر تلویزیون متناسب با نوع بازی تنظیم می‌شود و شما بهترین کیفیت را دریافت می‌کنید. با توجه به ادعای خود ال جی تلویزیون‌های ۲۰۲۱ این برند از سرویس استریم بازی گوگل که Stadia نام دارد نیز پشتیبانی می‌کند. با وجود این قابلیت می‌توان گفت که تحولی عظیم در گیمینگ تلویزیون‌های ال جی ایجاد شده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
ریموت کنترل‌های تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


در چند سال اخیر ریموت کنترل جادویی تلویزیون‌های ال جی از نظر طراحی و ظاهر تغییر خاصی نکرده است و تنها برخی از جزئیات دکمه‌ها تغییر کرده است. اما باید گفت که ریموت کنترل جادویی ۲۰۲۱ برند ال جی از تغییرات ظاهری بسیار زیادی برخوردار است. طراحی ریموت کنترل‌ها بگونه‌ای است که کاملا نرم تر و خوش دست تر می‌باشد به همین دلیل نیز کنترل جادویی‌ها می‌توانند با ارگانومی دست به راحتی هماهنگ شده و کار کردن با آن بسیار آسان می‌باشد.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
سیستم‌ عامل تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی


برند ال جی تلویزیون‌های خودش را در سال ۲۰۲۱ به نسخه جدیدتر تحت عنوان سیستم عامل webos مجهز کرده است. این سیستم‌ عامل در مقایسه با سال‌های قبل خود از نظر عملکرد کمی متفاوت می‌باشد. رابط کاربری سیستم عامل در نسخه خود تغییراتی داشته است شما می‌توانید دکمه اصلی را فشار دهید و علاوه بر اینکه منوی تلویزیون را داشته باشید لیست متشکل از تمامی برنامه‌های دیده شده به همراه اطلاعات و بخش جستجو نیز برای شما ارائه می‌شود. تلویزیون‌های ۲۰۲۱ برند ال جی از امکانات و قابلیت‌های هوشمند بسیار زیادی برخوردار هستند شما میتوانید این تلویزیون‌ها را همراه با فناوری‌های هوشمند و جدید با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی QNED


برند ال جی در نمایشگاه CES از اولین تلویزیون سال ۲۰۲۱ خود رونمایی کرده است. این تلویزیون یکی از محصولات سری QNED محسوب می‌شود. شاید این نام برای شما تازگی داشته باشد زیرا این نام برای اولین بار در دنیای تکنولوژی از سوی برند ال جی استفاده شده است. برند ال جی در سال ۲۰۲۱ تلویزیون‌های خودش را به صفحه نمایش Mini-LED مجهز کرده است. این فناوری تکنولوژی پیشرفته تری از ال ای دی محسوب می‌شود تلویزیون های سری QNED به فناوری Mini-LED مجهز شده‌اند و صفحه نمایش این تلویزیون‌ها با داشتن این فناوری می‌تواند گامی بسیار بزرگ به جلو بر دارد. این فناوری در تلویزیون‌های مختلفی به کار رفته است و قدمی نو در عصر تکنولوژی محسوب می‌شود.

تلویزیون‌های سری QNED ال جی ترکیبی از تلویزیون‌های نانوسل و تلویزیون‌های کوانتومی هستند. منظور از نقاط کوانتومی ذرات کوانتومی هستند که می‌توانند تصاویر با کیفیت فوق العاده ارائه دهند. این فناوری مهمترین فناوری به کار رفته در تلویزیون‌های بالارده سامسونگ محسوب می‌شود. به همین دلیل برند ال جی فناوری‌های نانوسل و نقاط کوانتومی را با یکدیگر ترکیب کرده است و تلویزیون‌های سری QNED خودش را با بالاترین امکانات به بازار عرضه کرده است. تلویزیون‌های سری QNED رقیب بسیار سرسختی برای تلویزیونهای سامسونگ محسوب می‌شود. این تلویزیون‌ها باعث شده است که تمامی تصاویر را به صورت زیبا و بی نظیر برای شما ارائه دهد زیرا این تلویزیون از ترکیب تکنولوژی نانوسل و نقاط کوانتومی تشکیل شده است و از نظر کیفیت تصویر بسیار پیشرفته است. تلویزیون‌های سری QNED ال جی از کنتراست بسیار فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند و نور پس زمینه را با روشنایی بسیار بالایی برای شما ارائه می‌دهند.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی OLED evo


ال جی از جدیدترین فناوری خود با نام OLED evo در سال ۲۰۲۱ رونمایی کرده است. تمامی تلویزیون‌های بالارده برند ال جی به پنل اولد مجهز شده‌اند. این پنل بهترین فناوری است که از سوی برند ال جی در تلویزیون‌ها به کار رفته است. تلویزیون‌های OLED برند ال جی در سال ۲۰۲۰ از بهترین تلویزیون‌ها شناخته شده است به همین دلیل انتظار می‌رود که این تلویزیون‌ها نیز در سال ۲۰۲۱ با استقبال بسیار زیادی از سوی کاربران روبرو شوند. تلویزیون‌هایی که به پنل اولد مجهز هستند همواره در صدر جدول بهترین تلویزیون‌های جهان محسوب می‌شود. در سال ۲۰۲۱ برند ال جی تلویزیون‌های جدید خودش را به پنل OLED evo به بازار عرضه کرده است. این پنل تحول بسیار بزرگی را در پنل‌های اولد به وجود آورده است. می‌توان گفت که پنل OLED evo نسخه بالاتر از اولد محسوب می‌شود و می‌تواند کیفیت تصویر بهتر و روشنایی بالاتر را برای شما ارائه دهد. پنل‌های OLED evo از درخشندگی و HDR بالاتری نیز برخوردار هستند. بیشتر تلویزیون‌های ۲۰۲۱ برند ال جی به پنل OLED evo مجهز شده است به عنوان مثال تلویزیون ال جی G1 دارای پنل اولد است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی G1


تلویزیون ۲۰۲۱ ال جی مدل G1 از اولین تلویزیون‌های OLED برند ال جی در سال ۲۰۲۱ است که رونمایی شده است. این تلویزیون دارای پنل OLED evo است و یکی از شاهکارهای ۲۰۲۱ برند ال جی معرفی شده است. برند ال جی در تلویزیون نسل جدید خودش از تلویزیون‌های سری گالری رونمایی کرده است. این تلویزیون نیز از جمله محصولات سری گالری محسوب می‌شود و همانند مدل قبلی خود که با نام GX ساخته شده است به عنوان زیباترین تلویزیون به کار می‌رود و شما می‌توانید این محصول را به دیوار متصل کرده و زیبایی خاصی را به خانه خودتان ببخشید. تلویزیون ۲۰۲۱ ال جی G1 دارای رزولوشن ۴K است و می‌تواند تمامی تصاویر با کیفیت تصویر ۳۸۴۰ * ۲۱۶۰ پیکسل نمایش دهد. این تلویزیون از سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند و هیچ گونه تاخیر و تاری ندارد. پردازنده به کار رفته در این تلویزیون از نوع پردازنده α۹ می‌باشد. این محصول در سایزهای ۵۵ اینچ، ۶۵ اینچ ۷۷ اینچ به بازار عرضه شده است. با وجود پورت HDMI 2.1 و نرخ تازه سازی متغییر VRR شما می‌توانید از این تلویزیون برای انجام گیم‌های مختلف استفاده کنید. برند ال جی از این تلویزیون تحت عنوان روشن‌ترین تلویزیون OLED نام برده است.

با وجود پنل جدید OLED evo شما می‌توانید تمامی تصاویر را با کیفیت خارق العاده دریافت کنید. این پنل دستاورد جدیدی برای تلویزیون‌ها و پنل‌های اولد محسوب می‌شود. برند ال جی همواره در پنل‌های OLED به دنبال دستیابی به سطح روشنایی بالاتری بوده است و در پنل OLED evo موفق شده است و بر روی صفحه نمایش روشنایی فوق‌العاده‌ای ارائه می‌شود. تلویزیون ۴K ال جی G1 از جمله سری تلویزیون‌های گالری برند ال جی است و سه سایز ۵۵ اینچ، ۶۵ اینچ و ۷۷ اینچ دارد. این تلویزیون برای نصب مخصوص دیوار طراحی شده است به همین دلیل زمانی که شما این محصول را می‌خواهید بر روی میز قرار دهید، پایه برای قرار دادن بر روی میز در نظر گرفته نشده است.

زمانی که شما تلویزیون ال جی G1 را به دیوار متصل می‌کنید در خانه خودتان اثر هنری بسیار زیبایی دارید. پنل به کار رفته در این تلویزیون به قدری باریک است و ضخامت کمی برخوردار است که به بهترین شکل بر روی دیوار قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید تلویزیون خودتان را به دیوار نصب نکنید باید بگویم که به همراه تلویزیون ال جی G1 سه پایه زیبا ارائه می‌شود. این پایه از جمله پایه سه شاخه‌ای است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به صورت سنتی تلویزیون را بر روی زمین قرار دهید و این اولین بار است که برای یک تلویزیون اینگونه پایه به بازار عرضه شده است. به همین دلیل می‌توان گفت به خاطر وجود همین پایه تلویزیون ال جی G1 به صورت خاص و شیک طراحی شده است. یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های پنل OLED evo این است که کیفیت تصاویر را ارتقا داده و روشنایی صفحه نمایش را به اوج خود می‌رساند. کیفیت تصویر این تلویزیون ۴K است و با وجود پردازنده Alpha 9 Gen 4 شما تمامی تصاویر را بعد از آنالیز با کیفیت بسیار بالایی دریافت می‌کنید. پردازنده Alpha 9 Gen 4 نسل جدید پردازنده‌های هوشمند برند ال جی محسوب می‌شود. با وجود این پردازنده و سایر ویژگی‌ها تلویزیون ال جی G1 به یک تلویزیون فوق العاده هوشمند تبدیل شده است. این محصول کاملاً زیبا است. ریموت کنترل جدید ال جی نیز باعث شده است که شما به راحتی بتوانید برای کنترل بخشهای مختلف از این ریموت کنترل استفاده کنید. همچنین برند ال جی تلویزیون G1 را به امکانات گیمینگ بسیار جدیدی مجهز کرده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی C1


تلویزیون ال جی CX در سال ۲۰۲۰ از محبوبیت بسیار فوق‌العاده در میان کاربران برخوردار بود به همین دلیل انتظار می‌رود که مدل جدیدتر آن یعنی تلویزیون C1 در میان کاربران جزو محبوب ترین تلویزیون‌های OLED ال جی شناخته شود. تلویزیون OLED ال جی C1 دارای رزولوشن ۴k و تراکم پیکسلی ۳۸۴۰ * ۲۱۶۰ پیکسل است و می‌تواند تمام تصاویر را با دقیق ترین جزئیات بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. این تلویزیون توسط برند ال جی در سایزهای ۴۸ اینچ، ۵۵ اینچ، ۶۵ اینچ، ۷۷ اینچ و ۸۳ اینچ به بازار عرضه شده است. سایز ۸۳ اینچ تلویزیون ال جی C1 از جمله تفاوت‌هایی است که در سایز در جدیدترین تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی در سال ۲۰۲۱ اتفاق افتاده است. تلویزیون ۲۰۲۱ ال جی مدل C1 دارای پردازنده α۹ است و به سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز مجهز شده است. با وجود این قابلیت تمامی صحنه‌های اکشن ورزشی و صحنه‌های بازی‌ها بدون تاخیر و تاری و کشیدگی برای شما ارائه می‌شود. تلویزیون ال جی C1 به پورت HDMI 2.1 مجهز شده است و شما می‌توانید انواع کنسول‌های بازی را به راحتی به این تلویزیون متصل کنید.

این محصول نرخ تازه سازی متغییر VRR نیز دارد. تلویزیون ۴K ال جی C1 بهترین تلویزیون سال ۲۰۲۱ برند ال شناخته شده است. این تلویزیون دارای پنل اولد است و از سایز‌های بیشتری در مقایسه با سایر اولدهای ۲۰۲۱ ال جی برخوردار است. سایز صفحه نمایش ۸۳ اینچ محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران دارد. تلویزیون ال جی C1 در مقایسه با مدل قبلی خود یعنی تلویزیون CX شباهت‌های بسیار زیادی دارد اما با این تفاوت که به امکانات و قابلیتهای بسیار گسترده ای مجهز شده است. این محصول دارای کیفیت تصویر ۴K است و با داشتن پردازنده Alpha 9 Gen 4 تمامی اطلاعات و داده‌ها را با سرعت و قدرتی بسیار بالا پردازش می‌کند. این تلویزیون همچنین به امکانات گیمینگ فوق العاده ای نیز مجهز شده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی Z1


این تلویزیون در سال ۲۰۲۱ به عنوان بهترین تلویزیون lg 2021 شناخته شده است. این تلویزیون دارای پنل اولد است و با داشتن رزولوشن ۸K شما میتوانید تمامی تصاویر با کیفیت فوق العاده بر روی صفحه نمایش تلویزیون مشاهده کنید. این تلویزیون از نظر کیفیت تصویر کاملا بی نظیر عمل می‌کند. تلویزیون ال جی Z1 نیز همچون سایر محصولات ۲۰۲۱ برند ال جی دارای سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز است. همچنین این محصول به پورت HDMI 2.1 و به نرخ تازه سازی متغیر نیز مجهز شده است. تلویزیون OLED ال جی Z1 از نظر ظاهر و طراحی به مدل قبلی خود یعنی ZX شباهت بسیار بالایی دارد. این تلویزیون در سایز‌های صفحه نمایش بزرگ ۸۸ اینچ نیز به بازار عرضه شده است. تلویزیون OLED ال جی Z1 از کیفیت تصویر فوق العاده ای برخوردار است و لحظات بسیار زیبایی را برای شما فراهم می‌کند. در مورد این تلویزیون اطلاعات بیشتری در دست نیست.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی A1


تلویزیون ۲۰۲۱ ال جی مدل A1 به عنوان ارزانترین تلویزیون OLED 2021 ال جی معرفی شده است. این تلویزیون در سایز صفحه نمایش ۴۸ اینچ، ۵۵ اینچ، ۶۵ اینچ و ۷۷ اینچ تولید و بازار عرضه شده است. تلویزیون ال جی A1 دارای تراکم پیکسلی ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل است. این تلویزیون از کیفیت تصویر ۴K پشتیبانی می‌کند با وجود پردازنده α۹ تمامی تصاویر با کیفیت بسیار بالا و با جزئیاتی دقیق دریافت می‌کنید.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی B1


تلویزیون ال جی B1 یکی دیگر از محصولات برند ال جی در سال ۲۰۲۱ است و به پورت OLED مجهز شده است. این تلویزیون تراکم پیکسلی ۴K دارد و با داشتن سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز تمامی اطلاعات و داده‌ها و صحنه‌های سریع را با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌دهد. تلویزیون ال جی به یک پردازنده α۹ مجهز شده است. این تلویزیون در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شده اما هنوز اطلاعات کاملی در مورد این تلویزیون در دسترس نیست. با وجود پورت HDMI 2.1 و نرخ تازه سازی متغیر شما می‌توانید از امکانات گیمینگ بسیاری نیز استفاده کنید.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی R1


تلویزیون ال جی R1 دارای پنل OLED است. این تلویزیون به کیفیت تصویر ۴K مجهز شده است و همانطور که از نام تلویزیون مشخص است مدل جدیدتر تلویزیون RX در سال ۲۰۲۰ است. تلویزیون RX 2020 از جذاب‌ترین تلویزیون‌های سال ۲۰۲۰ ال جی محسوب می‌شد. به همین دلیل انتظار می‌رود این تلویزیون نیز با استقبال بسیار زیادی از سوی کاربران روبرو شود.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
جدیدترین تلویزیون‌های ال جی موجود در ایران


ال جی هر سال تلویزیون‌های خودش را در رده های مختلف به پنل های ال ای دی، OLED و مدل‌های با پنل نانوسل به بازار عرضه می‌کند. تمامی تلویزیون‌هایی که از سوی برند ال جی به بازار ارزش عرضه شده است به جدیدترین امکانات و قابلیتها مجهز شده‌اند. تمامی تلویزیون‌های برند ال جی در سه رده بالا رده، میان رده و پایین رده دسته‌بندی می‌شوند. در این قسمت از مقاله جدیدترین تلویزیون ال جی ۲۰۲۰ که به تازگی به بازار ایران وارد شده است را برای شما معرفی می‌کنیم.


تلویزیون ال جی UN8100


تلویزیون هوشمند ال جی مدل UN8100 در لیست ارزانترین تلویزیون‌های ۴K ال جی قرار گرفته است. این محصول بسیار زیبا و شیک طراحی شده است و از امکانات و قابلیتهای بی نظیر پشتیبانی می‌کند. تلویزیون ال جی UN8100 به کیفیت تصویر ۴K مجهز شده است. کیفیت تصویر ۴K تراکم پیکسلی ۳۸۴۰ * ۲۱۶۰ پیکسل دارد. با وجود این تراکم پیکسلی گسترده شما تمامی جزئیات تصاویر را کاملا دقیق و با کیفیت بر روی صفحه نمایش تلویزیون مشاهده می‌کنید. تلویزیون فورکا ال جی UN8100 دارای پنل IPS است. این پنل باعث شده است که تلویزیون UN8100 زاویه دید گسترده ای داشته باشد منظور از زاویه دید گسترده این است که اگر شما از زوایای غیر مستقیم صفحه نمایش تلویزیون را مشاهده کنید کیفیت اولیه تصاویر را دریافت می‌کنید. به طور کلی تلویزیون ال جی UN8100 تمامی تصاویر را به صورت خوش رنگ با کیفیت بسیار بالا نمایش می‌دهد.

تلویزیون ۲۰۲۰ ال جی UN8100 به قابلیت ۴K Upscaler مجهز شده است. این قابلیت باعث شده است که این تلویزیون بتواند تصاویر با کیفیت را نیز ارتقا دهد. کیفیت تصاویر بر روی صفحه نمایش تلویزیون کاملا ارتقا یافته شده است و شما از جزئیات کامل تصاویر با خبر هستید. تلویزیون هوشمند ال جی UN8100 تمامی جزئیات تصاویر را برای شما ارائه می‌دهد. زیرا این تلویزیون دارای فرمت‌های تصویری HDR است و از فرمت‌های HDR10 Pro و HLG نیز پشتیبانی می‌کند. برند ال جی تلویزیون ۲۰۲۰ UN8100 را به پردازنده تصویری Quad Core مجهز کرده است. این پردازنده تصویری کامل قدرتمند است و می‌تواند با سرعتی بسیار بالا تمامی اطلاعات و داده‌ها را پردازش کند و آنها را به صورت بی نظیر برای شما ارائه دهد. تلویزیون هوشمند ال جی UN8100 از نرخ رفرش ۶۰ هرتز پشتیبانی می‌کند و می‌تواند از محتوای ۴K با نرخ ۶۰ هرتز را با کیفیت بسیار بالا برای شما ارائه دهد. تلویزیون هوشمند ال جی UN8100 هیچگونه تاری، تاخیر و کشیدگی بر روی صفحه نمایش ارائه نمی‌دهد. این تلویزیون توسط کشور کره ساخته شده است و قاب پشتی آن از پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی برخوردار است. با وجود پورت HDMI شما به راحتی می‌توانید به صورت همزمان اطلاعات و داده‌های صوتی و تصویری را به صفحه نمایش تلویزیون منتقل کنید.

این تلویزیون در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است و دارای ۴ پورت HDMI و دو پورت USB است. تلویزیون هوشمند ال جی مدل UN8100 به سیستم صوتی دو کاناله مجهز شده است. این تلویزیون صدای با کیفیت و رسا دارد و می‌تواند تمامی نویز‌های صوتی را از بین ببرد. تلویزیون ۴K ال جی UN8100 به فناوری Clear Voice III مجهز شده است. این فناوری تمامی نویز‌ها را از بین برده و صدایی کاملا صاف و شفاف ارائه می‌دهد. تلویزیون هوشمند ال جی UN8100 دارای فناوری AI Sound است و صدا و تصویر در صفحه نمایش هماهنگ می‌کند. این محصول به گیرنده داخلی و خارجی مجهز شده است و دسترسی شما را به برنامه‌های مختلف فراهم کرده است. سیستم عامل به کار رفته در این تلویزیون نسخه ۲۰۲۰ سیستم‌ عامل webOS می‌باشد. این محصول قابلیت اتصال به اینترنت نیز دارد و شما می‌توانید انواع برنامه‌ها را دانلود کرده و در تلویزیون نصب کنید. همچنین شما میتوانید با خرید تلویزیون ال جی UN8100 گوشی‌های هوشمند خودتان را نیز به صفحه نمایش تلویزیون منتقل کرده و از امکانات کاربردی محصول استفاده کنید. تلویزیون ۲۰۲۰ ال جی UN8100 قابلیت Screen Share دارد و امکان اشتراک گذاری محتوای گوشی با صفحه نمایش تلویزیون فراهم شده است. این محصول در سایزهای ۵۰ اینچ، ۵۵ اینچ، ۶۵ اینچ و ۷۵ اینچ به بازار عرضه شده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی UN8080


یکی دیگر از بهترین تلویزیون‌های ال جی در سال ۲۰۲۰، تلویزیون ال جی UN8080 می‌باشد. این تلویزیون به تازگی به بازار ایران نیز وارد شده است. تلویزیون ال جی UN8080 کاملا زیبا و شیک طراحی شده است و در هر خانه ای که قرار بگیرد شیک بودن و جلوه خاصی را به آن خانه می‌بخشد. کیفیت تصویر این تلویزیون از نوع کیفیت تصویر ۴K می‌باشد. این محصول تراکم پیکسلی ۳۸۴۰ * ۲۱۶۰ پیکسل دارد و می‌تواند با داشتن پردازنده‌ی α۷ Gen3 تمامی تصاویر با کیفیت بسیار بالا به نمایش بگذارد. تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 به قابلیت ۴K Upscaler نیز مجهز شده است و می‌تواند کیفیت تصاویر را ارتقا دهد. این تلویزیون از کنتراست بسیار بالایی برخوردار است و تمامی جزئیات را برای شما نمایش میدهد. تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 طیف رنگی گسترده‌ای دارد. این محصول به نرخ رفرش ۶۰ هرتز مجهز شده است و از زمان پاسخگویی مناسبی برخوردار است. تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 سایز ۸۶ اینچ دارد و این سایز برای محیط‌های بزرگ کاملا مناسب است.

تلویزیون ۴K ال جی UN8080 به سیستم صوتی دو کاناله مجهز شده است و هر بلندگو از ۱۰ وات توان صوتی برخوردار است و به طور کلی ۲۰ وات صدا توسط دو بلندگو به گوش شما می‌رسد. صدای پخش شده از این تلویزیون به خاطر وجود قابلیت‌هایی مانند AI Sound و دالبی اتموس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این تلویزیون به امکانات و قابلیت‌های هوشمند فراوانی نیز مجهز شده است. تلویزیون اسمارت ال جی UN8080 قابلیت اتصال به اینترنت دارد و شما به راحتی می‌توانید بعد از متصل شدن به اینترنت وبگردی کرده و محتواهای مختلف در فضای مجازی دسترسی داشته باشید. امکان اتصال به انواع گوشی‌ها و امکان دانلود برنامه نیز از جمله امکانات تلویزیون UN8080 محسوب می‌شود. تلویزیون ۲۰۲۰ ال جی UN8080 دارای قابلیت Sports Alert است و با وجود این قابلیت جذاب شما می‌توانید برای یادآوری زمان برنامه‌های ورزشی از این قابلیت استفاده کنید. تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 ساخت کشور کره است و گیرنده‌های داخلی و خارجی مجهز شده است. این محصول چهار پورت HDMI و پورت USB دارد. همچنین پنل به کار رفته در این تلویزیون از نوع پنل IPS می‌باشد و صفحه نمایش این تلویزیون صفحه نمایش ال ای دی است. تلویزیون ال ای دی ال جی UN8080 در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است و به سیستم عامل webOS مجهز شده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی NANO90


یکی دیگر از محصولات برند ال جی در سال ۲۰۲۰ که به تازگی به بازار ایران وارد شده است تلویزیون ال جی NANO90 می‌باشد. این تلویزیون با استقبال بی‌نظیری از سوی خریداران روبرو شده است. این تلویزیون دارای فناوری نانو سل است و هر ساله خریداران بسیار زیادی را به خود جلب می‌کند. تلویزیون ال جی NANO90 در میان کاربران محبوبیت بی نظیری دارد. این تلویزیون صفحه نمایش ال ای دی دارد و می‌تواند تمامی تصاویر با کیفیت بسیار بالایی برای شما ارائه دهد. تلویزیون هوشمند ال جی NANO90 مدل پیشرفته‌تر و جدیدتر تلویزیون نانوسل SM9000 محسوب می‌شود. این تلویزیون با تغییراتی رو به رو شده است. تفاوت تلویزیون ال جی NANO90 و تلویزیون SM9000 در برخی جزئیات می‌باشد. تلویزیون نانوسل ال جی NANO90 دارای تراکم پیکسلی گسترده است و باعث شده است شما تمامی جزئیات تصاویر را بر روی صفحه نمایش تلویزیون مشاهده کنید. هر چه یک تلویزیون تراکم پیکسلی گسترده‌تری داشته باشد تصاویر و دقیق تر و با کیفیت بالاتری ارائه می‌دهد. با وجود فناوری نانو سل شما طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را با کیفیت بسیار بالا و کاملاً زیبا مشاهده می‌کنید. تلویزیون هوشمند ال جی NANO90 زاویه دید گسترده ای دارد داشتن زاویه دید گسترده به خاطر وجود پنل IPS است. تلویزیون‌هایی که از پنل IPS پشتیبانی می‌کنند تمامی تصاویر را در زوایای غیر مستقیم با کیفیت بسیار بالایی ارائه می‌دهند.

تلویزیون‌های ال جی NANO90 تمامی تصاویر کاملا با کیفیت و زیبا پخش می‌کند. این تلویزیون پردازنده α۷ Gen3 مجهز شده است و می‌تواند ارتقای کیفیت تصاویر پایین را نیز ارتقا دهد. تلویزیون NANO90 ال جی به سرعت رفرش ۱۲۰ هرتز مجهز شده است. با وجود این سرعت شما تمامی صحنه‌های اکشن ورزشی و صحنه‌های بازی را با کیفیت بسیار بالا و بدون تأخیر و تاری مشاهده می‌کنید. یکی از ویژگی‌هایی که برای گیمینگ و همینطور استفاده از تلویزیون برای مانیتورینگ اهمیت بسیار بالایی دارد تاخیر در ورودی می‌باشد. این محصول از تاخیر در ورودی بسیار پایینی برخوردار است و می‌تواند گزینه ای بسیار مناسب برای کاربران گیمینگ باشد. تلویزیون هوشمند ال جی NANO90 در لیست تلویزیون‌های دارای HDMI 2.1 نیز قرار گرفته است به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی انواع کنسول‌های بازی را به تلویزیون متصل کرده و بازی‌های مورد علاقه خودتان را با کیفیتی بی نظیر بر روی صفحه نمایش تلویزیون تجربه کنید.

تلویزیون اسمارت ال جی NANO90 سیستم صوتی دو کاناله دارد و صدای ۲۰ وات با کاملاً با کیفیت را برای شما ارائه می‌دهد. این تلویزیون دارای قابلیت اسمارت است و با وجود فناوری AI Sound صدا با تصویر کاملا هماهنگ شده است. ال جی تلویزیون NANO90 را به فناوری Clear Voice III مجهز کرده است و فناوری تمامی نویز‌های صدا را از بین می‌برد. تلویزیون هوشمند ال جی NANO90 امکانات و قابلیت‌های هوشمند فراوانی دارد. این امکانات به خاطر وجود سیستم عامل هوشمند webOS می‌باشد. این سیستم‌ عامل دنیایی از برنامه‌ها و شبکه‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند. شما به راحتی می‌توانید به اینترنت متصل شوید و برنامه‌های مورد علاقه خودتان را دانلود و نصب کنید. یکی از ویژگی‌های به کار رفته در این محصول قابلیت Mobile Connectivity می‌باشد. با وجود این قابلیت این امکان فراهم شده است که محتوای گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش تلویزیون به اشتراک گذاشته شود و شما تمامی داده‌ها و اطلاعات تان را در ابعاد بزرگتر و با کیفیتی بهتر مشاهده کنید. تلویزیون نانوسل ال جی NANO90 در سایزهای ۵۵ اینچ، ۶۵ اینچ، ۷۵ اینچ و ۸۶ اینچ به بازار عرضه شده و محصول سال ۲۰۲۰ برند ال جی می‌باشد.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی CX


تلویزیون ۲۰۲۰ ال جی مدل CX یکی دیگر از جدیدترین تلویزیون‌های OLED ال جی در سال ۲۰۲۰ که به تازگی به بازار ایران وارد شده است. این محصول امکانات و قابلیتهای بسیار گسترده‌ای دارد و می‌توان گفت که به عنوان بهترین تلویزیون ال جی OLED سال ۲۰۲۰ انتخاب شده است. با وجود فناوری اولد این تلویزیون طراحی بسیار فوق‌العاده‌ای دارد و پنل به کار رفته در آن محصول ضخامت بسیار کمی دارد. حاشیه‌های اطراف تلویزیون به قدری باریک و کم است که باعث شده است که سایز صفحه نمایش بزرگ‌تر از آنچه که هست دیده شود. به همین دلیل زمانی که شما محتواهای مختلف را بر روی صفحه نمایش تلویزیون مشاهده می‌کنید هیچ گونه حواس پرتی برای شما ایجاد نمی شود. تلویزیون ال جی CX به کیفیت تصویر فورکا مجهز شده است و کنتراست بسیار بالایی دارد و می‌تواند تمام این تصاویر کاملا زیبا و با کیفیت برای شما ارائه دهد. این محصول به طیف رنگی گسترده نیز مجهز شده است و زاویه دید فوق‌العاده‌ای دارد.

تلویزیون ۲۰۲۰ ال جی CX به پردازنده هوشمند α۹ Gen 3 AI مجهز شده است. این پردازنده کاملاً قدرتمند است و می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی اطلاعات را آنالیز کرده و تصاویر و صحنه‌ها را با کیفیتی بسیار بالا برای شما ارائه دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های تلویزیون OLED ال جی CX زمان پاسخگویی بسیار مناسب می‌باشد. این تلویزیون تاخیر در ورودی بسیار کمی دارد به همین دلیل برای انجام بازی‌های مختلف کاملا مناسب است. نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز باعث شده است این تلویزیون تمامی صحنه‌های سریع و اکشن را با کیفیت بسیار بالا برای شما ارائه دهد. تلویزیون هوشمند ال جی CX به فناوری نرخ تازه‌سازی متغیر نیز مجهز شده است. این تلویزیون دارایی فرمت پورت HDMI 2.1 است و شما به راحتی می‌توانید انواع کنسول‌های بازی را به صفحه نمایش تلویزیون منتقل کنید. تلویزیون اسمارت ال جی مدل CX به دو بلندگو مجهز شده است و دارای ۲ ساب ووفر نیز می‌باشد به همین دلیل صدای پخش شده از تلویزیون معادل ۴۰ وات توان دارد و این صدا کاملا با کیفیت است. زیرا تلویزیون ال جی CX به فناوری دالبی اتموس مجهز شده است و می‌تواند صدایی با کیفیت و رسا برای شما ارائه دهد.

تلویزیون ال جی CX به پیشرفته‌ترین تلویزیون‌ها به پیشرفته ترین امکانات و قابلیتها مجهز شده است. این تلویزیون از نسخه جدید webOS پشتیبانی می‌کند. این سیستم عامل، رابط کاربری بسیار روان و راحتی محسوب می‌شود شما با خرید تلویزیون ال جی CX امکان دانلود انواع برنامه‌ها فیلم و موسیقی‌ها خواهید داشت. شما می‌توانید به صورت آنلاین فیلم‌های مورد علاقه خود را مشاهده کنید. همچنین این تلویزیون این امکان را برای شما فراهم کرده است که با استفاده از دستیارهای صوتی تلویزیون را با استفاده از صدای خودتان کنترل و مدیریت کنید. تلویزیون ال جی CX در سایزهای ۵۵ اینچ و ۶۵ اینچ و ۷۷ اینچ به بازار عرضه شده است.

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
جدیدترین تلویزیون‌های ال جی ۲۰۲۱


تلویزیون‌های OLED برند ال جی در سال ۲۰۲۱ با نام های B1 ،C1 ،G1 ،W1 ،Z1 به بازار عرضه شده است. این تلویزیون‌ها با پسوند ۱ به بازار عرضه شده‌اند. از سال ۲۰۲۰ تلویزیون‌های OLED ال جی پسوند X داشتند. یکی از تلویزیون‌هایی که در سال ۲۰۲۰ معرفی شد و در دنیا غوغا به پاکرد تلویزیون RX می‌باشد. این تلویزیون قابلیت رول شدن دارد و قیمت حدودی دو و نیم میلیاردی برخوردار بود. با وجود تلویزیون RX در سال ۲۰۲۰ انتظار می‌رود که تلویزیون‌های ۲۰۲۱ برند ال جی استاندارد و قابلیت‌های بسیار بالایی داشته باشند. تلویزیون‌های ۲۰۲۱ برند ال جی دارای فناوری OLED Motion Pro هستند و شما می‌توانید این تلویزیون‌ها را با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی دبی کوچولو تهیه نمایید. فناوری OLED Motion Pro یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های هندلینگ حرکتی برای حرکات سریع صفحه نمایش محسوب می‌شود. تلویزیون OLED ال جی CX دارای فناوری OLED Motion Pro می‌باشد با وجود این قابلیت کمترین میزان افت کیفیت در حرکات سریع برنامه‌های ورزشی و فیلم‌های اکشن اتفاق می‌افتد. شما با خرید تلویزیون‌های ۲۰۲۱ ال جی از وضوح و شفافیت بسیار بالایی برخوردار هستید. این تلویزیونها نرخ رفرش بالایی دارند و با داشتن قابلیت OLED Motion Pro می‌توانید از مشاهده محتوای مختلف لذت ببرید. ال جی تلویزیون‌های فورکا OLED 2021 خودش را از نوع تکنولوژی display به پنل WRGB مجهز کرده است با این عمل باعث شد که در تلویزیون‌های خودش ۳۰ درصد انتقال نوری بهتری داشته باشد.

 

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های ال جی موجود در بازار

ردیف نام محصول قیمت بررسی و خرید
1 تلویزیون ال جی 55SM8500 21,820,000 تومان
2 تلویزیون ال جی 65SM8500 31,620,000 تومان
3 تلویزیون ال جی 55SM8600 22,050,000 تومان
4 تلویزیون ال جی 65SM8600 31,940,000 تومان
5 تلویزیون ال جی 55UK7500 14,980,000 تومان
6 تلویزیون ال جی 65UK7500 23,660,000 تومان
7 تلویزیون ال جی 32LV340C 4,130,000 تومان
8 تلویزیون ال جی 65c9 PVA منتاژ کره 59,770,000 تومان
9 تلویزیون ال جی 77C9 85,840,000 تومان
10 تلویزیون ال جی مدل 65B9 67,630,000 تومان
11 تلویزیون ال جی 65E9 71,250,000 تومان
12 تلویزیون ال جی 65SM9000 37,290,000 تومان
13 تلویزیون ال جی 65UK7700 23,190,000 تومان
14 تلویزیون ال جی 77W9 116,110,000 تومان
15 تلویزیون ال جی 86UM7570 77,120,000 تومان
16 تلویزیون ال جی 32LV640S 4,960,000 تومان
17 تلویزیون ال جی 43LV640S 8,310,000 تومان
18 تلویزیون ال جی 49LV640S 10,670,000 تومان
19 تلویزیون ال جی 55LV640S 13,440,000 تومان
20 تلویزیون ال جی 32LM6300 6,070,000 تومان
21 تلویزیون ال جی 43LM6300 8,970,000 تومان
22 تلویزیون ال جی 49UM7300 11,220,000 تومان
23 تلویزیون ال جی 55UM7300 15,710,000 تومان
24 تلویزیون ال جی 65UM7300 21,370,000 تومان

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

پیام بگذارید
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ