امکانات تلویزیون + آموزشتلویزیون

ویژگی‌ها و قابلیت‌های سری KDL Bravia سونی

ویژگی‌ها و قابلیت‌های سری KDL Bravia سونی

در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی‌ها و قابلیت‌های سری KDL Bravia سونی با شما گفتگو کنیم. باید بگوییم که براویا (bravia) نام برندی از شرکت سونی میباشد. این برند در تولید محصولاتی همچون تلویزیون پروژکتور و سینما خانگی فعالیت دارد. همچنین برند براویا (bravia) گوشی‌های تلفن همراه را نیز تولید می‌کند. این سری از محصولات کیفیت تصویر بالاتری داشته و سرگرمی‌های فراوانی دارد حرکات ورزشی و فیلم‌های اکشن در این سری از سونی بسیار سریعتر بوده و هیچ گونه تاری و تأخیری وجود ندارد اگر می‌خواهید با ویژگیهای سری KDL Bravia سونی آشنا شوید با ما همراه باشید.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های سری KDL Bravia سونی

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سونی موجود در بازار


براویا (bravia) چیست؟

براویا (bravia) نام برند ای می‌باشد که زیر شاخه شرکت سونی است این برند در زمینه تولید محصولات تصویری همچون تلویزیون پروژکتور و سینما خانگی فعالیت دارد. اصطلاح براویا (bravia) مخفف عبارت Best Resolution Audio Visual Architecture است منظور از این عبارت بهترین کیفیت صدا و تصویر به وسیله معماری بی عیب می‌باشد. شرکت سونی تلویزیون‌های خود را ابتدا با نام LCD WEGA به بازار عرضه می‌کرد.
سونی تلویزیون‌های خودش را تا تابستان 2005 تحت این نام به بازار عرضه کرد بعد از گذشت مدت زمان سونی تغییراتی در محصولات خود ایجاد کرد و به تلویزیون‌های خودش را به امکانات و قابلیت‌های گسترده‌تری مجهز نمود و به همین دلیل تصمیم گرفت که نام جدیدی برای محصولات خود انتخاب کند و نام براویا (bravia) را انتخاب نمود تمامی ال سی دی‌هایی که مجهز به تفکیک پذیری بالای سونی هستند در آمریکای شمالی از سال 2005 به بعد با داشتن لوگوی براویا (bravia) به بازار عرضه شدند.
برند براویا (bravia) همچنین در بازار‌های آمریکای شمالی ژاپن و اروپا در تولید گوشی‌های تلفن همراه نیز فعالیت دارد. محصولات برند براویا (bravia) گوشی سینما خانگی و تلویزیون در کشورهایی مانند ژاپن مکزیک و اسلواکی تولید می‌شود. برخی از محصولات برند براویا (bravia) نیز با قطعات وارداتی در کشورهای چین برزیل اسپانیا مالزی اکوادور مونتاژ می‌گردد. باید گفت که طراحی اصلی محصولات براون آسونی در کشور ژاپن انجام میشود. مدیر عامل برند سونی در سال 2014 سعی داشت که براویا (bravia) را به یک شرکت ثبت نماید تلویزیون‌هایی که مجهز به موتور پردازشگر هستند و توسط برند براویا (bravia) تولید شده‌اند می‌توانند رنگ‌ها را به صورت طبیعی و واضح برای کاربران نشان دهند این تلویزیون‌ها کنتراست بالایی داشته و تصاویر به نمایش در آمده به صورت شفاف و واضح می‌باشد.

براویا (bravia) چیست؟
KDL چیست؟

باید گفت که برند سونی تاکنون اعلام نکرده است که منظور از KDL چیست و این عبارت مخفف چه کلماتی میباشد. شرکت سونی تلویزیون‌هایی را که به بازار عرضه کرده است کیفیت ساخت خوبی دارد و منظور از عبارت KDL احتمالاً این است که K پیشوند برای تلویزیونهای سونی بوده و برای چند دهه نیز استفاده شده است حتی در برخی از محصولات عبارت K در برخی از تلویزیون‌ها هم استفاده می‌شود دو حرف D و L با توجه به اینکه تلویزیون چه نوع امکانات و قابلیت‌هایی دارد تغییر می‌کند به عنوان مثال اینکه تلویزیون از نوع CRT باشد پروجکشن پلاسما اولد یا ال سی دی باشد.

KDL چیست؟
ویژگی‌های سری KDL Bravia چیست؟

محصولاتی که سری KDL Bravia هستند از محصولات برند سونی می‌باشند این تلویزیون‌ها تصاویر را با کیفیت بالا برای کاربران ارائه می‌دهند. به جرأت می‌توان گفت که تلویزیون‌های سری KDL Bravia مرکزی برای سرگرمی‌ها برای کاربران تبدیل شده اند. تلویزیون‌های سری KDL Bravia سرگرمی‌ها و امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در سال 2015 زمانی که مدلهای تلویزیون اندروید براویا (bravia) تولید شد این امکان برای کاربران فراهم شد که به راحتی بتوانند به اینترنت متصل شوند و وبگردی کنند و محتوا و فیلم‌های مورد علاقه خودشان را به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت مشاهده کنند. شما با خرید تلویزیون سری KDL Bravia سونی به راحتی می‌توانید فیلم‌های اچ دی را در یوتیوب نگاه کنید. همچنین این سری این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که به موسیقی‌های مورد علاقه خودشان با کیفیت بالا گوش دهند و از آن لذت ببرند.
همچنین سری KDL Bravia امکان دانلود بازی‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند این تلویزیون‌ها برای انجام بازی‌ها و گیم‌های مختلف گزینه مناسبی است باید گفت که سونی در ماه سپتامبر 2016 اعلام نموده است که تلویزیون‌های قدیمی تری که از سال 2012 به قبل تولید شده‌اند امکان دسترسی به یوتیوب ندارند. تلویزیون‌های سری KDL Bravia از نرخ رفرش ریت مناسبی برخوردار هستند و می‌توانند حرکات سریع صحنه‌های اکشن و ورزشی را با کیفیت بالا و بدون تاری برای کاربران ارائه دهند. در سری KDL Bravia حرکات خیلی سریع در ورزش و فیلم‌های اکشن به صورت شگفت‌آوری واقعی و طبیعی مشاهده می‌شود به گونه‌ای که کاربران احساس می‌کنند در دل تصاویر و صحنه‌ها قرار گرفتند.
یکی از امکانات و قابلیت‌های سری KDL Bravia این است که کاربران به راحتی می‌توانند گوشی اندروید خودشان را به تلویزیون متصل نمایند و با این اتصال اطلاعات و داده‌های خودشان را با کیفیت بالا منتقل کنند. شما با متصل کردن گوشی اندروید به تلویزیون می‌توانید فیلم موسیقی و برنامه‌هایی را که بر روی گوشی خودتان وجود دارد در ابعادی بزرگتر و با کیفیت بالاتر مشاهده کنید. شما با متصل کردن گوشی اندروید خودتان به تلویزیون KDL Bravia به راحتی موسیقی‌های مورد علاقه خودتان را با کیفیت صوتی بی نظیری و به صورت واقعی دریافت می‌کنید. تلویزیون سونی سری KDL Bravia سرگرمی‌ها و امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد شما با خرید این محصولات خانه خودتان را به عنوان مرکزی برای انواع سرگرمی‌ها تبدیل کرده اید. همانطور که پیشتر گفتیم به راویان نام برند از شرکت سونی می‌باشد. این برند در عرصه محصولات تصویری فعالیت دارد
برند براویا (bravia) تاکنون تلویزیون پروژکتور سینما خانگی و گوشی‌های هوشمند با کیفیتی را به بازار عرضه نموده است. براویا (bravia) مخفف عبارت Best Resolution Audio Visual Architecture می‌باشد که منظور است براویا (bravia) بهترین کیفیت صدا و تصویر به وسیله معماری بی عیب می‌باشد. تلویزیون‌های براویا (bravia) تصاویر را با کیفیت فوق العاده بر روی صفحه نمایش تلویزیون نشان می‌دهد. این تصاویر کنتراست بالایی داشته و در نتیجه شما تمامی جزئیات تصاویر را مشاهده می‌کنید. صحنه‌ها و تصاویر را با تلویزیون‌های برند براویا (bravia) به صورت شفاف و واضح دریافت می‌کنید و به همین دلیل رنگ‌ها طبیعی و واقعی بوده و طیف گسترده ای از رنگ را پشتیبانی می‌کند. تلویزیون‌های براویا (bravia) در کشورهای ژاپن و مکزیک و غیره تولید شده‌اند هرچند محصولات این برند توسط کشورهای چین برزیل و غیره نیز مونتاژ شده اند.

ویژگی‌های سری KDL Bravia چیست؟
نتیجه گیری

در این مقاله در مورد ویژگی‌های سری KDL Bravia سونی با شما گفتگو کردیم. همچنین در مورد برند براویا (bravia) و ویژگی‌های سری KDL Bravia اطلاعاتی در اختیار شما قرار دادیم. براویا (bravia) یک شرکتی برندی از شرکت سونی می‌باشد سونی در سال 2014 اعلام نمود که براویا (bravia) را به یک شرکت تبدیل می‌کند. برند براویا (bravia) در عرصه تولید محصولات تصویری مانند تلویزیون پروژکتور و سینما خانگی فعالیت دارد. محصولات برند براویا (bravia) کیفیت خوبی داشته و تلویزیون‌های این برند می‌توانند تصاویر و محتوا را با کیفیت خوبی در اختیار کاربران قرار دهد رنگها در این تلویزیون‌ها شفاف بوده و شما تمامی جزئیات تصاویر را مشاهده می‌کنید.

ویژگی‌های سری KDL Bravia چیست؟

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سونی موجود در بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ