امکانات تلویزیون + آموزش

قابلیت Multiroom Link در تلویزیون‌های سامسونگ

قابلیت Multiroom Link در تلویزیون‌های سامسونگ

در زمان‌های گذشته اگر کاربران می‌خواستند یک سیستم سینمای خانگی داشته باشند باید سیستمی تهیه می‌کردند که سراسر خانه آنها را تحت پوشش دهد باید ابتدا تمامی بلندگوها را به یک رشته سیم‌های دقیق و پیچیده متصل می‌کردند و سپس همه آنها را به یک واحد پایه متصل می‌نمودند و برای انجام این کار باید هزینه زیادی نیز پرداخت می‌کردند و همچنین این کار را باید به یک تکنسین صوتی محول می‌کردند اما امروزه سامسونگ با ارائه قابلیتی توانسته است به راحتی سیستم صوتی یکپارچه برای کاربران ارائه دهد.
سامسونگ تلویزیون‌های خودش را مجهز به قابلیت Multiroom Link به بازار عرضه نموده است و با وجود این قابلیت شما می‌توانید به راحتی سیستم صوتی را به گونه‌ای تنظیم کنید که در هر مکانی اجرا شده و با این قابلیت آهنگی را اجرا کرده و در هر جا که بخواهید به موسیقی گوش دهید. بلندگوهای چند وجهی و سایر دستگاه‌های سازگار تنها ملزومات این کار می‌باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد قابلیت Multiroom Link و کارایی آن در تلویزیون‌های سامسونگ با شما گفتگو کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سامسونگ موجود در بازار

قابلیت Multiroom Link در تلویزیون‌های سامسونگ
کارایی قابلیت Multiroom Link

وجود قابلیت Multiroom Link در تلویزیون‌های سامسونگ این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که در تمامی خانه شان یک سیستم صوتی کامل و یکپارچه داشته باشند. برای اینکه از کارایی‌ها و قابلیت‌های فناوری Multiroom Link استفاده کنید نیاز نیست که در این زمینه تخصص زیادی داشته باشید کاربران به راحتی می‌توانند تمامی سیستم را با یک برنامه ای که بر روی تلفن هوشمند خود نصب نموده اند انجام دهند. شما می‌توانید با توجه به اینکه سیستم صوتی شما در هر جای قرار گرفته است موسیقی مورد علاقه خودتان را از یک اتاق به اتاق دیگر پخش کنید.
خرید تلویزیون سامسونگ این امکان را در اختیار کاربران قرار داده است که دیگر نیازی به یک استریو بزرگ نباشد. فناوری Multiroom Link طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها را پشتیبانی کرده و می‌تواند به صورت بی‌سیم به آنها متصل شود به همین دلیل با داشتن یک تلویزیونی که از فناوری Multiroom Link پشتیبانی می‌کند می‌توانید دیسک‌های Blu ray، Link Mate یا حتی خود تلویزیون را متصل نمایید. شما با خرید تلویزیون سامسونگ که مجهز به قابلیت Multiroom Link است می‌توانید تجربه یک سینمای خانگی را داشته باشید. برای داشتن یک سینمای خانگی شما فقط کافیست بلندگوها را اضافه کنید به عنوان مثال می‌توانید ساندبار را در جلو و دو M5 یا دو M7 را در عقب قرار دهید و به این ترتیب سیستم صوتی 4 کانال ایجاد نمایید اگر از اپلیکیشن استفاده کنید کار شما بسیار راحت تر انجام می‌شود. با این محصولات شما می‌توانید با فشار دادن دکمه Surround به راحتی تمامی بلندگوها را همگام سازی کرده و در محلی که می‌خواهید صدا پخش شود آن را پلی نمایید و در نهایت باید بر روی گزینه Done ضربه زده و volume را فعال نمایید و در این لحظه از صدای شگفت انگیز سیستم برخوردار خواهید شد.

کارایی قابلیت Multiroom Link
برنامه Samsung Multiroom

برنامه Samsung Multiroom می‌تواند کیفیت صدای باورنکردنی اسپیکرهای Multiroom سامسونگ را با بهترین کیفیت ارائه دهد. به عنوان مثال برنامه Samsung Multiroom می‌تواند به راحتی با سرویس‌های موسیقی آنلاین Tunein ،Pandora ،Rhapsody ،Amazon،R dio 8Tracks ،iHeart Radio ،Deezer و Napster متصل شود سامسونگ با Spotify همکاری داشته و وجود برنامه Spotify می‌تواند تجربه موسیقی بیسیم بی‌نظیری را در اختیار کاربران قرار دهد. برای اینکه بتوانید با سرویسهای موسیقی پخش آنلاین بهترین همکاری را داشته باشید بهتر است از Samsung Wireless Audio Multiroom استفاده نمایید.
1. در پایان باید گفت که برای کسب تجربه ای دل انگیز با قابلیت Multiroom Link و استفاده از سرورهای اینترنتی باید در قدم اول اتصال وای فای Wi-Fi را برقرار نمایید.
2. سپس فناوری Multiroom Link را در تلویزیون سامسونگ فعال نموده و از در دسترس بودن آن با توجه به منطقه و مدل محصول خودتان اطمینان حاصل نمایید.
در این قسمت ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چگونه از اپلیکیشن Multiroom Link استفاده کنیم در ادامه چگونگی فعال کردن اپلیکیشن Multiroom Link را برای شما شرح می‌دهیم.
1. اول باید بلندگو‌های مورد نظر خودتان را به سوکت برق متصل نمایید.
2. سپس برنامه Samsung Multiroom را که در تلفن ‌هوشمند خود نصب نموده اید باز نمایید.
3. در قدم بعدی گزینه NEW SETUP را بزنید.
4. و سپس بلندگوی مورد نظر خودتان را که قصد دارید متصل نمایید انتخاب کنید.
5. در این مرحله باید دقت داشته باشید که بلندگو به شبکه وای فای متصل شده باشد و در محدوده آن قرار بگیرد.
6. در قدم بعدی گزینه YES را بزنید.
7. بعد از این که بلندگوهای شما پیدا شد این بلندگوها به طور خودکار بشود شبکه وای فای متصل می‌شود در برخی از مواقع ممکن است وای فای دارای رمز عبور می‌باشد و از شما درخواست رمز عبور را دهد شما پس از وارد نمودن رمز عبور گزینه Connect را بزنید.
8. در قدم بعدی برای اینکه بلندگوهای را غیر فعال نمایید و بر روی NO ضربه بزنید.

برنامه Samsung Multiroom
چگونگی اضافه کردن اسپیکر به Multiroom Link

برای اینکه اسپیکر‌های مختلفی را به Multiroom Link اضافه نمایید مراحل زیر را طی کنید:
1. در قدم اول بلندگوی مورد نظر خودتان را به سوکت برق متصل نمایید.
2. سپس تلفن هوشمند خود را در دست گرفته و برنامه Samsung Multiroom را باز کنید.
3. در قدم بعدی وارد منو شوید و از قسمت سه خط افقی که در گوشه سمت چپ قرار گرفته است وارد شوید.
4. گزینه More را انتخاب نمایید.
5. و سپس در کادر باز شده Add New Speaker را بزنید.
6. در قدم بعدی باید اسپیکر مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.
7. باید دقت داشته باشید که بلندگو به شبکه وای فای متصل شده باشد.
8. در قدم بعدی گزینه YES را بزنید.
9. زمانی که بلندگوی شما یافت شد به صورت خودکار به وای فای متصل می‌شود و با سایر بلندگوها هماهنگ می‌شود شما فقط کافیست برای تایید گزینه yes را بزنید.

چگونگی اضافه کردن اسپیکر به Multiroom Link
نتیجه گیری

در مقاله در مورد قابلیت Multiroom Link در تلویزیون‌های سامسونگ با شما گفتگو کردیم و از کارایی‌ها و قابلیت‌های این فناوری برای شما گفتیم. شما با داشتن این قابلیت به راحتی می‌توانید سیستم‌های صوتی و اسپیکر‌های جداگانه را به تلویزیون متصل کرده و سیستم صوتی یکپارچه برای خودتان داشته باشید و هر وقت که بخواهید آهنگی را پیدا کرده و در هر جایی که هستید آن را گوش دهید. وجود قابلیت Multiroom Link در تلویزیون‌های سامسونگ باعث شده است که این قابلیت به راحتی و تمامی دستگاه‌ها سازگار شود. شما با خرید تلویزیون سامسونگ که مجهز به قابلیت Multiroom Link است به راحتی سیستم صوتی کامل و یکپارچه‌ای دارید این قابلیت از طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها پشتیبانی می‌کند. در این مقاله همچنین چگونگی استفاده کردن از برنامه Samsung Multiroom و نحوه استفاده از اپلیکیشن Multiroom Link و چگونگی اضافه کردن اسپیکر را به Multiroom Link توضیح دادیم.

چگونگی اضافه کردن اسپیکر به Multiroom Link

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سامسونگ موجود در بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ