معرفی تلویزیون‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ال جی در نمایشگاه Ces

معرفی تلویزیون‌های 2019 و 2020 ال جی در نمایشگاه Ces

0 1,731

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

معرفی تلویزیون‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ال جی در نمایشگاه Ces

ال جی یکی از برند‌های پرطرفدار و مشهور است که هرساله محصولات با کیفیت بسیار بالایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این برند در نمایشگاه Ces اقدام به ارائه محصولات خود شامل مدل‌های OLED تلویزیون‌های نانوسل و غیره اقدام نموده است. ال جی تلویزیون‌های خودش را با پردازنده‌های باکیفیت مجهز نموده است و این پردازنده‌ها با سرعت و کیفیت بالا عمل می‌کنند و می‌توانند تصاویر را به صورت فوق‌العاده در اختیار کاربران قرار دهند. تلویزیون‌های نانوسل ۲۰۲۰ ال جی و همچنین تلویزیون‌های OLED ال جی تقریباً از بهترین تلویزیون‌های ۲۰۲۰ محسوب می‌شود و می‌تواند به راحتی رضایت کاربران را جلب کند. در ادامه در مورد مشخصات تلویزیون‌های ال جی ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ با شما گفتگو می‌کنیم.

معرفی تلویزیون‌های 2019 و 2020 ال جی در نمایشگاه Ces
پردازنده‌های Alpha 9 Gen 3 AI و Alpha 9 Gen 3 8K AI تلویزیون ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ال جی

ال جی اولین برندی است که تلویزیون‌های خودش را مجهز به فناوری OLED به بازار عرضه نمود. همچنین این برند تلویزیون‌هایش را با پردازنده Alpha 9 Gen 3 AI و Alpha 9 Gen 3 8K AI مجهز نموده است. این برند در نمایشگاه ۲۰۱۹ Ces از محصولات جدید خود پرده برداری نموده است. همچنین در سال ۲۰۲۰ تلویزیون‌های OLED را با سری X به بازار عرضه نمود. امسال نیز ال جی بهترین تلویزیون‌های OLED خود را که مجهز به پردازنده قوی Alpha 9 Gen 3 AI و Alpha 9 Gen 3 8K AI هستند به بازار عرضه می‌کند. این پردازنده‌ها الگوریتم چهار مرحله‌ای دارند و می‌توانند تصاویر و محتوا را با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار دهند. پردازنده آلفا دارای یک فرایند شش مرحله ای است و می‌تواند نویزهای تصاویر محتواها را از بین ببرد و کیفیت تصاویر را تقویت کنند به همین دلیل ال جی تلویزیون‌های خودش را پردازنده‌های هوشمند و پیشرفته‌ای مجهز نموده است. این پردازنده‌ها می‌توانند محتواها را با کیفیت بالا شناسایی کرده و به صورت خودکار حالت‌های مختلفی مانند ورزش فیلم سینمایی و انیمیشن را انتخاب نمایند.
ال جی همواره محصولات خودش را به فناوری‌ها و تکنولوژی‌های مختلفی مجهز می‌کند در این میان تلویزیون‌های OLED و نانوسل برای ایجاد نور پس زمینه پنل متفاوت تکنولوژی‌های متفاوتی دارند تلویزیون‌هایی که مجهز به فناوری OLED هستند برای هر پیکسل و ایجاد نور پس زمینه از دیودهای دارای تابش آلی استفاده می‌کند در نتیجه تصاویر کنتراست نامحدودی دارد و یک پیکسل خالص سفید در کنار یک پیکسل پیکسل کاملا سیاه قرار می‌گیرد. به همین دلیل شما می‌توانید طیف گسترده ای از رنگ‌ها با کیفیت بالا مشاهده نمایید. وجود فناوری OLED باعث شده است که تلویزیون اوج روشنایی آن محدود باشد و بتواند تصاویر و محتوا را با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار دهد.

پردازنده‌های Alpha 9 Gen 3 AI و Alpha 9 Gen 3 8K AI تلویزیون 2019 و 2020 ال جی
تلویزیونهای نانوسل Nano Cell 2020 وOLED ال جی

نانوسل Nano Cell یکی دیگر از تکنولوژی‌های به کار رفته توسط ال جی در تلویزیون‌های برند ال جی می‌باشد. نانوسل یک صفحه نمایش LED-LC دارد که مجهز به فناوری کوانتومی است نقاط کوانتومی برای اشباع رنگ افزایش یافته اند و می‌توانند تصاویر را با روشنایی بالاتری برای کاربران نشان دهند و همین دلیل شما با خرید تلویزیون نانوسل ۲۰۲۰ ال جی می‌توانید تصاویر و محتوا را با زاویه دید گسترده دریافت نمایید این بدان معنی است که اگر شما از زوایای غیر مستقیم تصاویر را مشاهده کنید محتوا با همان زاویه دید مستقیم در اختیار شما قرار می‌گیرند. تلویزیون نانوسل ال جی ۲۰۲۰ شامل تلویزیون‌های نانوسل Nano85 ، Nano80 ، Nano90، Nano97 و Nano99 می‌باشد شما می‌توانید تلویزیون Nano80 را به راحتی در بازار ایران پیدا کرده و این محصول را با استثنایی ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید.

ال جی در سال ۲۰۲۰ تلویزیون‌هایی که مجهز به کیفیت تصویر ۸K بودند صفحه نمایش جدیدی را به بازار عرضه نمود. این برند تلویزیون CX OLED را در صفحه نمایش ۴۸ اینچ به بازار عرضه کرد. قیمت این تلویزیون فعلا مشخص نیست اما این اطمینان را داریم که این محصول قیمت ارزانی نخواهد داشت و تا زمان ورود این تلویزیون به بازار ایران کمی زمان می‌برد. تلویزیون‌های OLED ال جی که در سال ۲۰۲۰ توسط برند ال جی به بازار عرضه شده است شامل تلویزیون‌های BX ، CX ، GX ، WX ، ZX و RX و غیره می‌باشد. این تلویزیون‌ها در برخی امکانات و ویژگی‌ها مشترک هستند اما در برخی از قابلیت‌ها نیز منحصر به فرد فرد بوده و دارای قابلیت‌های خاصی می‌باشند. مدل‌های RX و ZX از نوع تلویزیون‌های رول شونده هستند به همین دلیل از نظر طراحی همانند تلویزیون‌های ۲۰۱۹ ال جی می‌باشند. جابجا کردن این تلویزیون‌ها بسیار آسان است.
اگر بخواهیم محصولات ۲۰۲۰ برند ال جی را بررسی کنیم باید بگوییم که از نظر نرم افزار ال جی پلتفرم هوشمند webOS را به کار برده است. به همین دلیل کاربران با وجود این سیستم عامل به راحتی به محتوا‌ها و فیلم‌های مورد نیاز خودشان دسترسی دارند. وجود Sports Alert این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که بتوانند بازی تیم مورد علاقه خودشان را دنبال کرده و هیچ برنامه زنده ای را از بازی‌های تیم مورد علاقه از دست نمی‌دهند. تلویزیون‌های بالارده ۲۰۲۰ ال جی مجهز به قابلیت جستجوی صوتی و میکروفون هستند و به همین دلیل شما بدون اینکه نیازی به فعال فعال کردن این قابلیت‌ها باشد می‌توانید محتوای مورد علاقه خودتان را با استفاده از صدا جستجو نموده و طعم واقعی زندگی هوشمندی داشته باشید.

تلویزیونهای نانوسل Nano Cell 2020 وOLED ال جی
Signature OLED TV R

شرکت ال جی در سال ۲۰۱۸ اولین نمونه یک تلویزیون منعطف که سایز ۶۵ اینچ داشت را به بازار عرضه نمود. بر اساس گفته ال جی این طرح یک طرح خام بود و قابلیت صنعتی شدن نداشت اما بعد از گذشت یک سال در سال ۲۰۱۹ ال جی مدل نهایی و تجاری تلویزیون منعطف خودش را با عنوان Signature OLED TV R به بازار عرضه نمود. تلویزیون‌هایی که توسط برند ال جی به بازار عرضه شده است مجهز به فناوری OLED بوده و با داشتن کیفیت تصویر ۴K می‌تواند محتوا و تصاویر را با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار دهد. باید گفت که این تلویزیونها از قیمت بالایی نیز برخوردار است و در مقایسه با مدل‌های قدیمی بسیار پیشرفته بوده و تغییرات چشمگیری دارد مدل نهایی این تلویزیون مجهز به پایه جدیدی است و سیستم صوتی ۱۰۰ وات برخوردار است و مجهز به فناوری دالبی می‌باشد متاسفانه این تلویزیون نیز هنوز به بازار ایران وارد نشده است.

Signature OLED TV R
طراحی Signature OLED TV

این تلویزیون به گونه ای طراحی شده است که در زمان خاموش بودن صفحه نمایش به صورت چرخشی در درون پایه‌ها جمع می‌شود و زمانی که تلویزیون روشن می‌شود صفحه از پایه‌ها درآمده و به صورت مسطح قرار می‌گیرد. شاید زمانی که برای اولین بار این تلویزیون را ببینید چگونگی ایستادن آن برای شما باشد اما اگر دقت بیشتری داشته باشید متوجه می‌شوید که در پشت صفحه نمایش یک پایه وجود دارد که با صفحه بالا و پایین می‌رود به همین دلیل زمانی که تلویزیون روشن است و به صورت کامل می‌ایستد و در زمان خاموش بودن تلویزیون صفحه نمایش درون پایه‌ها به صورت چرخشی جمع می‌شود زمانی که نمایشگر تلویزیون Signature OLED TV خاموش است و جمع می‌شود هیچ نگرانی از بابت خراب شدن نمایشگر وجود ندارد ال جی این اطمینان را به کاربران داده است و به گفته این برند صفحه نمایش اینترنت تلویزیون قابلیت این را دارد که تا ۵۰ هزار بار رول شود.

طراحی Signature OLED TV
قابلیت رول شدن تلویزیون LG SIGNATURE OLED

ال جی همواره در ارائه خلاقیت و نوآوری‌های مختلف پیشگام بوده و می‌تواند به راحتی نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. قابلیت رول شدن تلویزیون OLED به معنای واقعی تحولی بزرگ در بازار صنعت ایجاد نموده است و به همین دلیل کاربران از محدود بودن به دیوار رها شده اند و می‌توانند برای چیدمان لوازم خانه خود آزادی کاملی داشته باشند. شما دیگر لازم نیست یک قسمت خاصی از اتاق تان را برای تماشای تلویزیون اختصاص دهید. تلویزیون LG SIGNATURE OLED سه حالت مختلف برای تماشا دارد. حالت اول حالت نمای کامل می‌باشد که از آن به عنوان Full View یاد شده است حالت دوم حالت تماشای خطی یا Line View است و حالت نمای صفر یا بسته Zero View می‌باشد. شما میتوانید محتوا و فیلم‌های مورد علاقه خودتان را در هر کدام از این سه حالت با وجود فناوری OLED با کیفیت بالا مشاهده نمایید در ادامه هر کدام از این حالت‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

با تلویزیون ال جی LG SIGNATURE OLED R در حالت نمای خطی یا Line View شما می‌توانید با رول کردن قسمتی از صفحه نمایش وظایف خاصی را که نیاز به حضور کامل نمایشگر تلویزیون ندارد انجام دهید. در نمای خطی یا Line View امکانات مختلف قرار داده شده است. به عنوان مثال شما از امکاناتی مانند حالت ساعت حالت قاب عکس حالت حسی موسیقی و داشبورد خانگی برخوردار خواهید بود. تلویزیون SIGNATURE با داشتن حالت Invoke Clock این امکان را به کاربران می‌دهد که بتوانند زمان و شرایط جوی را تنها با یک نگاه اجمالی چک کنند. همچنین با داشتن حالت قاب عکس یا Frame mode می‌توانید تصاویر خانوادگی را در تلویزیون تماشا نموده و با استفاده از تلفن هوشمند اطلاعات و داده‌ها را با تلویزیون به اشتراک بگذارید با وجود حالت Mood mode فضای آرامش‌بخشی در خانه شما حاکم می‌شود و حس و حال شما کاملاً دگرگون می‌گردد. تلویزیون LG SIGNATURE OLED R از قابلیت الکسا و گوگل اسیستنت نیز پشتیبانی می‌کند و با داشتن سیستم عامل WebOS می‌تواند امکانات گسترده ای در اختیار کاربران قرار دهد. ال جی تلویزیون‌های خودش را به نسل جدید AirPlay 2 مجهز نموده است وجود این قابلیت باعث شده است که شما بتوانید دستگاه‌های اپل را به راحتی به تلویزیون OLED ال جی متصل نمایید.

قابلیت رول شدن تلویزیون LG SIGNATURE OLED
تلویزیون‌های OLED ال جی ۲۰۱۹

برند ال جی در نمایشگاه Ces 2019 اولین تلویزیون ۸۸ اینچ ال جی OLED 8K را به بازار عرضه نمود این تلویزیون سیستم صوتی پیشرفته ۳٫۲٫۲ کانال داشت و در سایز ۶۵ اینچ نیز به بازار عرضه شده بود در سال ۲۰۲۰ ال جی از برند ZX پرده برداری کرد این تلویزیون مجهز به کیفیت ۸K است و می‌تواند تصاویر محتوا را به صورت بی نظیر و خارق العاده در اختیار کاربران قرار دهد. تلویزیون‌های جدید ال جی مجهز به فناوری OLED هستند و باید گفت که ال جی تنها سازنده پنل‌های اول می‌باشد این برند همواره محصولات متفاوت و بی نظیر به بازار عرضه می‌کند سیستم صوتی این تلویزیون به صورت داخلی طراحی شده است و با داشتن فناوری crystal sound می‌تواند لحظات لذت بخشی را برای کاربران ایجاد کند.
فناوری crystal sound در سال ۲۰۱۷ نیز معرفی شد و اکنون در تلویزیون ۸۸ اینچ وجود دارد. سیستم صوتی این تلویزیون صدا را در تمام جهات پخش می‌کند و صدای فراگیر و پویا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد وضوح کیفیت تصویر ۸K بسیار فوق‌العاده است و شما علاوه بر برخورداری از کیفیت تصویر بی نظیر و سیستم صوتی عالی از طراحی منحصر به فرد و زیبایی نیز برخوردار خواهید بود. به طور کلی تلویزیون‌های ۲۰۱۹ ال جی مجهز به پلتفرم هوشمند بوده و این تلویزیون‌ها امکان دسترسی کاربران را به طیف گسترده‌ای از خدمات هوشمند فراهم نموده است. شما با خرید محصولات ال جی به راحتی به آمازون الکسا و دستیار گوگل دسترسی داشته و می‌تواند و می‌توانید کارها و امورات خود دارد به صورت هوشمند انجام دهید. تلویزیون‌های برند ال جی دارای هوش مصنوعی ThinQ بوده و قابلیت تشخیص صدا دارند این تلویزیون‌ها دارای داشبورد خانگی لمسی و هوشمندی هستند و با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید بسیاری از لوازم خانگی هوشمند خودتان را با استفاده از ریموت کنترل تلویزیون مدیریت نمایید.

تلویزیون‌های OLED ال جی 2019
پردازنده A9 Gen 2

پردازنده A9 Gen 2 در تلویزیون های Z9، W9، E9 و C9 امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد. تلویزیون‌های برند ال جی کیفیت بسیار بالایی داشته و می‌توانند فیلم‌ها و محتواها را به بهترین شکل ممکن در اختیار کاربران قرار دهند تلویزیون ۸۸ اینچ lg مدل Z9 مجهز به قابلیت پردازش بوده و می‌تواند تصاویر محتواها را به صورت واقعی و زنده ارائه دهد. این تلویزیون با داشتن کیفیت تصویر ۸K قابلیت و امکانات مختلفی دارد و می‌تواند تصاویر پایین تر را نیز در حد ۸K ارتقا دهد تمامی تصاویر پخش شده بر روی صفحه نمایش این تلویزیون کاملا واضح و رساست است و هیچگونه نویزی وجود ندارد.

پردازنده A9 Gen 2

نتیجه گیری

در این مقاله تلویزیون‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ال جی در نمایشگاه Ces را برای شما معرفی نمودیم ال جی یکی از برندهای معروف و مطرح در تولید لوازم خانگی محسوب می‌شود و توانسته است با مدل‌های OLED و تلویزیون‌هایی که مجهز به فناوری نانو سل هستند و تلویزیون‌های ۴K و ۸K نظر رضایت کاربران بسیاری را به خود جلب کند. ال جی محصولات خودش را به پردازنده آلفا و هوش مصنوعی ThinQ مجهز کرده است و با وجود کیفیت تصویر ۸K شما می‌توانید محتواها را به صورت با کیفیت دریافت نمایید. اگر قصد خرید تلویزیون OLED ال جی را دارید می‌توانید این تلویزیون‌ها را با استثنایی ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید.

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های موجود در بازار

ردیف نام محصول قیمت بررسی و خرید
1 تلویزیون توشیبا 50U5865EE 13,980,000 تومان
2 تلویزیون توشیبا 55U5865EE 14,820,000 تومان
3 تلویزیون سامسونگ 50RU7410 14,660,000 تومان
4 تلویزیون سونی 50W660G 15,900,000 تومان
5 تلویزیون سامسونگ 55Q6FN 19,870,000 تومان
6 تلویزیون سامسونگ 65Q6FN 38,450,000 تومان
7 تلویزیون سامسونگ 75Q6FN 35,720,000 تومان
8 تلویزیون سامسونگ 82Q6FN 64,460,000 تومان
9 تلویزیون سامسونگ 55Q70R 25,400,000 تومان
10 تلویزیون سامسونگ 65Q70R 37,320,000 تومان
11 تلویزیون سامسونگ 75Q70R 52,580,000 تومان
12 تلویزیون سامسونگ 82Q70R 84,710,000 تومان
13 تلویزیون سامسونگ 55RU8000 17,240,000 تومان
14 تلویزیون سامسونگ 65RU8000 23,500,000 تومان
15 تلویزیون سامسونگ 75RU8000 40,800,000 تومان
16 تلویزیون سامسونگ 82RU8000 55,470,000 تومان
17 تلویزیون سامسونگ 55NU7500 16,840,000 تومان
18 تلویزیون سامسونگ 65NU7500 22,710,000 تومان
19 تلویزیون سامسونگ 55RU8070 17,280,000 تومان
20 تلویزیون سامسونگ 65RU8070 24,950,000 تومان
21 تلویزیون فیلیپس 55PUT7303 23,600,000 تومان
22 تلویزیون فیلیپس 65PUT7303 41,250,000 تومان
23 تلویزیون سامسونگ 55Q67R 24,010,000 تومان
24 تلویزیون سامسونگ 65Q67R 31,710,000 تومان

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

پیام بگذارید
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ