پردازنده Quantum سامسونگ

پردازنده Quantum سامسونگ

0 831

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

پردازنده Quantum سامسونگ

برند سامسونگ یکی از برند‌های قدیمی و بسیار معروف در بازار تلویزیون می‌باشد. این برند هر ساله در تلاش است که محصولات با کیفیت بسیار بالایی را در اختیار کاربران قرار دهد. برند سامسونگ با توجه به تیم تخصصی که دارد همواره محصولات خودش را به قابلیت و امکانات جدید مجهز نموده است. سامسونگ سری جدید تلویزیون‌های خودش را مجهز به پردازنده Quantum به بازار عرضه کرده است. این تلویزیونها با نام QLED نیز شناخته شده‌اند. وجود پردازنده Quantum باعث شده است که تلویزیونهای برند سامسونگ از امکانات و قابلیت‌های بسیار عالی برخوردار باشند و بتوانند تصاویر را با دقت بسیار بالا تجزیه و تحلیل نموده و به بهترین شکل ممکن در اختیار کاربران قرار دهند. پردازنده Quantum در محصولات جدید سامسونگ از تکنیک‌ها و روشهای بسیار خاصی استفاده کرده و تمامی پیکسل‌های تصاویر را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم درباره پردازنده Quantum سامسونگ با شما گفتگو کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

پردازنده Quantum سامسونگ
پردازنده Quantum سامسونگ ‌چیست؟

برخی تلویزیون‌های سامسونگ از پردازنده Quantum سامسونگ پشتیبانی می‌کنند که با نام QLED نیز شناخته شده‌اند. این فناوری محصول جدیدی از برند سامسونگ می‌باشد. تلویزیون‌هایی که مجهز به این فناوری هستند پیکسل‌ها را با دقت بالا و بسیار سریع تجزیه و تحلیل کرده و می‌توانند تصاویر را در هر فریم با کیفیت بسیار بالایی در اختیار کاربران قرار دهند. تلویزیون‌هایی که مجهز به فناوری Quantum Dots هستند تحت عنوان QLED شناخته می‌شوند. این فناوری با فناوری اولد ال جی رقابت تنگاتنگی دارد. در فناوری کیولد QLED ماده نیمه‌هادی استفاده شده است که مجهز به نانوذرات می‌باشد در این فناوری با توجه به اندازه نانو ذرات نور می‌شود و در نتیجه تصاویر و محتوا با روشنایی بسیار بالایی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. تلویزیونهای کیولد راندمان درخشندگی بسیار بالایی دارند و طیف گسترده ای از رنگ‌ها پشتیبانی می‌کنند. این تلویزیون‌ها می‌توانند تصاویر و محتوا را با طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها ارائه دهند به گونه‌ای که کاربران را شگفت زده می‌کند به جرأت می‌توان گفت که تلویزیون کیولد سامسونگ بسیار فوق‌العاده است و از کیفیت باور نکردنی برخوردار است.

پردازنده Quantum سامسونگ ‌چیست؟
پردازنده Quantum 4K هوش عالی برای QLED

باید گفت که پردازنده تلویزیون به عنوان هسته اصلی تلویزیون شناخته شده است و می‌تواند عملکرد همه جانبه تصویر را مشخص کند. پردازنده تلویزیون عامل اصلی است که می‌توان به عنوان یکی از ملاک‌های هوشمند بودن تلویزیون نام برد. پردازنده Quantum 4K بسیار هوشمند است و دارای یک پایگاه داده بسیار بزرگی می‌باشد که میلیونها الگوی یاد گرفته شده دارد. این پردازنده می‌توانند تجربیات بسیار هیجان انگیزی را برای کاربران ایجاد کند. پردازنده Quantum 4K هر پیکسل را با این پایگاه داده‌ها مقایسه کرده و در نتیجه کیفیت آنها را با توجه به کیفیت محتوا افزایش می‌دهد. به همین دلیل شما با داشتن تلویزیونی که مجهز به پردازنده Quantum فورکا است می‌توانید تصاویر را به صورت یکنواخت کیفیت بالا مشاهده نمایید.

پردازنده Quantum 4K هوش عالی برای QLED
فناوری ۴K AI Upscaling در پردازنده Quantum

یکی از فناوری‌هایی که باید به آن اشاره نمود فناوری ۴K AI Upscaling می‌باشد. این فن آوری تمامی صحنه‌ها را به صورت هوشمندانه تجزیه و تحلیل کرده و رنگ و بافت داده‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. درنتیجه روشنایی صفحه نمایش تلویزیون را افزایش داده و تمامی جزئیات در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با وجود این پردازنده کنتراست تصاویر بیشتر شده و در نتیجه شما بهترین تصاویر را به صورت هوشمندانه دریافت میکنید. تلویزیونهای کیولد می‌توانند محتوای بی کیفیت را نیز در حد ۴K ارتقا دهند. اگر شما می‌خواهید فیلم‌ها و داده‌های قدیمی خودتان را که محتوای فورکا است مشاهده کنید. وجود فناوری ۴K AI Upscaling باعث می‌شود که کیفیت تصاویر بهینه شده و سطح آنها تا حدود ۴K ارتقا یابد به همین دلیل این پردازنده Quantum این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که محتوای بی کیفیت را با خیالی راحت مشاهده نموده و از کیفیت بالای آنها لذت ببرند.

فناوری 4K AI Upscaling در پردازنده Quantum
مزایای پردازنده Quantum

Quantum امکانات و قابلیت‌های گسترده ای دارد. یکی از ویژگی‌های این پردازنده این است که تصاویر را در محیط‌های روشن به صورت بهینه شده در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پردازنده Quantum مجهز به سنسور نور داخلی می‌باشد و سطح روشنایی اطراف و محیط را تشخیص می‌دهد. وجود این سنسور باعث شده است که تنظیمات تلویزیون به صورت خودکار انجام شود و بدون در نظر گرفتن تغییر نور در محیط اطراف شما روشنایی و تنظیمات کنتراست را به صورت بهینه نگه می‌دارد و به همین دلیل شما با خیالی آسوده می‌توانید در هر محیط با درجه روشنایی متفاوت تلویزیون را با کیفیت تصویر عالی مشاهده کنید با داشتن تلویزیون کیولد این امکان برای شما وجود دارد که فقط بنشینید استراحت کنید و این اجازه را بدهید که فناوری QLED به جای شما تمامی کارها را انجام دهد. پردازنده هوشمند Quantum نور محیط اطراف را بررسی نموده و هر تصویر و فیلم‌ها و صحنه‌ها را با توجه به نور اطراف نشان میدهد.

مزایای پردازنده Quantum
طیف گسترده‌ای از رنگها با پردازنده Quantum

وجود پردازنده هوشمند Quantum این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از طیف گسترده ای از رنگ‌ها برخوردار شوند. این پردازنده میزان رنگ صددرصد را برای شما فراهم می‌کند. نمایشگر کیولد یک میلیارد سایه رنگ دقیق دارد و روشنایی بسیار غنی را ارائه می‌دهد. این پردازنده مجهز به نانو ذرات Quantum می‌باشد و با داشتن فناوری ۱۰۰٪ Color Volume رنگین کمانی از رنگ‌ها را به خانه شما می‌آورد. با داشتن پردازنده Quantum میزان رنگ‌ها بسیار غنی بوده و حتی کوچکترین تفاوت رنگ‌ها نیز مشاهده می‌شود. تلویزیون‌های کیولد می‌توانند انواع رنگ‌ها را به راحتی در اختیار کاربران قرار دهند.
یکی از قابلیت‌ها و امکانات پردازنده Quantum این است که شما می‌توانید با وجود فناوری Quantum HDR 32x تمامی جزئیات را در محدوده دینامیکی بالا مشاهده کنید. همیشه تمامی جزئیاتی که مورد نظر کارگردان می‌باشد توسط کاربران مشاهده نمی‌شود خیلی از جزئیات در نقاط خیلی روشن یا خیلی تاریک قرار گرفته‌اند و تلویزیون‌های کیولد با داشتن فناوری Quantum HDR 32x می‌توانند تمامی جزئیات را برای کاربران ارائه دهند. این پردازنده تمامی جزئیات را تجزیه و تحلیل کرده و آنها را به صورت باکیفیت برایتان ارائه می‌دهد. فناوری Quantum اختیار قادر است تمامی جزئیات تصاویر را چه در نقطه‌ای تاریک باشند و چه در نقاط روشن برای شما ارائه دهند. به جرأت می‌توان گفت که پردازنده Quantum سطح جدیدی از HDR را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما با خرید محصولات سامسونگ می‌توانید تمامی جزئیات و با کیفیت بالا دریافت نمایید.
یکی دیگر از ویژگی‌های پردازنده Quantum رنگ سیاه خیره کننده با دقت نور پس زمینه می‌باشد و این ویژگی مدیون فناوری Direct Full Array 32x است. نور پس زمینه ای که در تلویزیون‌های کیولد وجود دارد به صورت مکرر خاموش و روشن شده و با توجه به میزان تاری و نوری که در قسمت خاصی از تصویر وجود دارد تغییر می‌کند با وجود فناوری Direct Full Array 32x این امکان برای تلویزیون وجود دارد که پردازنده Quantum رنگ‌های سیاه را به صورت عمیق نشان دهد و در نتیجه شما تضاد رنگی بسیار گسترده‌ای را در هر صحنه مشاهده می‌کنید. تصاویر سیاه و تیره بسیار عمیق و گسترده در اختیار شما قرار می‌گیرند. ویژگی دیگری که در پردازنده Quantum باید به آن اشاره نمود. اکولایزر رنگ سیاه همان جدا کننده رنگ سیاه می‌باشد. این کار به صورت پویا انجام شده است و اکولایزر رنگ سیاه پویا بدین معنا است که تمامی صحنه‌ها تجزیه و تحلیل شده و کیفیت تصویر آنها به صورت بهینه قرار می‌گیرد به همین دلیل شما می‌توانید قسمت‌های تاریک صحنه‌ها را نیز با کیفیت بالایی مشاهده کنید با وجود پردازنده کوانتوم شما تمامی جزئیات پنهان را دریافت می‌کنید.

طیف گسترده‌ای از رنگها با پردازنده Quantum
(FreeSync (VRR

برای اینکه بتوان بازیها و گیم‌های مختلف را به بهترین شکل ممکن در ابعاد بزرگ صفحه نمایش تلویزیون انجام داد بهتر است که تلویزیون تاخیر ورودی بسیار مناسبی داشته باشد. منظور از تاخیر ورودی زمانی است که بین فرمان دادن و زمان مشاهده آن بر روی صفحه نمایش طول می‌کشد. تلویزیون‌های سامسونگ با داشتن پردازنده Quantum مجهز به فناوری (FreeSync (VRR هستند و به همین دلیل زمان تاخیر ورودی بسیار کاهش یافته است و شما می‌توانید بازی لذت بخشی داشته باشید. این پردازنده داده‌ها و اطلاعات را با سرعت بالا تجزیه و تحلیل کرده و با وجود فناوری (FreeSync (VRR کیفیت بازی‌ها را ارتقا می‌دهد.

(FreeSync (VRR
نتیجه گیری

پردازنده Quantum سامسونگ بسیار قدرتمند است و توسط برند سامسونگ در تلویزیون‌های بالارده به کار رفته است. این فناوری ماده نیمه‌هادی نوآورانه ای دارد که با توجه به اندازه ذرات نانو نور را در محیط اطراف ساطع می‌کند. در این مقاله درباره پردازنده کوانتوم سامسونگ با شما گفتگو نمودیم و ویژگی‌ها و مزیت‌های این پردازنده را برای شما معرفی کردیم. شما می‌توانید تلویزیون کیولد سامسونگ را با استثنایی‌ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید.

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سامسونگ موجود در بازار

ردیف نام محصول قیمت بررسی و خرید
1 تلویزیون سامسونگ 50RU7410 13,500,000 تومان
2 تلویزیون سامسونگ 55Q6FN 21,225,000 تومان
3 تلویزیون سامسونگ 65Q6FN 35,700,000 تومان
4 تلویزیون سامسونگ 75Q6FN 55,000,000 تومان
5 تلویزیون سامسونگ 82Q6FN 68,850,000 تومان
6 تلویزیون سامسونگ 55Q70R 23,325,000 تومان
7 تلویزیون سامسونگ 65Q70R 34,900,000 تومان
8 تلویزیون سامسونگ 75Q70R 70,150,000 تومان
9 تلویزیون سامسونگ 82Q70R 88,600,000 تومان
10 تلویزیون سامسونگ 55RU8000 14,610,000 تومان
11 تلویزیون سامسونگ 65RU8000 21,985,000 تومان
12 تلویزیون سامسونگ 75RU8000 41,200,000 تومان
13 تلویزیون سامسونگ 82RU8000 55,000,000 تومان
14 تلویزیون سامسونگ 55NU7500 14,750,000 تومان
15 تلویزیون سامسونگ 65NU7500 21,250,000 تومان
16 تلویزیون سامسونگ 55RU8070 14,137,500 تومان
17 تلویزیون سامسونگ 65RU8070 23,350,000 تومان
18 تلویزیون سامسونگ 55Q67R 19,000,000 تومان
19 تلویزیون سامسونگ 65Q67R 41,000,000 تومان
20 تلویزیون سامسونگ 65RU7300 منتاژ مصر 21,775,000 تومان
21 تلویزیون سامسونگ 75Q950R 117,000,000 تومان
22 تلویزیون سامسونگ 82Q950R 133,750,000 تومان
23 تلویزیون سامسونگ 65Q90R 50,000,000 تومان
24 تلویزیون سامسونگ 75Q90R 91,150,000 تومان

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

پیام بگذارید
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ