بهترین تلویزیونتلویزیونراهنمای خرید تلویزیونقیمت تلویزیون

بهترین تلویزیون‌های منحنی در سال 2022

بهترین تلویزیون‌های منحنی در سال 2022

تلویزیون‌های منحنی دارای صفحه نمایش حالت خمیده می‌باشد. این نوع صفحه نمایش بر روی کیفیت دید کاربران تاثیر بسیار مثبتی دارد و بسیاری از کاربران خرید تلویزیون منحنی را ترجیح می‌دهند. کیفیت دید کاربران به صورت مستقیم با اندازه صفحه نمایش ارتباط دارد. هرچه تلویزیون منحنی سایز صفحه نمایش بزرگتری داشته باشد کاربران تجربه بصری بهتری را تجربه می‌کنند. تلویزیون‌های منحنی بسیار شیک و زیبا طراحی شده اند و شما به راحتی می‌توانید بهترین تلویزیون منحنی را از فروشگاه اینترنتی زیگمو انتخاب نموده و آن را با قیمتی استثنایی خریداری نمایید. تلویزیون‌های منحنی دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم. همانطور که تلویزیونهای تخت نیز دارای مزایا و معایبی نیز می‌باشند. خرید تلویزیون منحنی باعث می‌شود که کاربران بتوانند لذت مشاهده فیلم و برنامه‌ها را دو چندان احساس کرده و غرق در مشاهده محتوا و فیلم‌ها شوند. بدون شک خرید تلویزیون منحنی تجربه بی نظیری را از تماشای برنامه‌های مختلف برای شما به ارمغان می‌آورد. در این مقاله قصد داریم مزیتها و معایب تلویزیون‌های منحنی را برای شما نام برده و سپس بهترین تلویزیون منحنی را برای شما معرفی کنیم. اگر قصد خرید تلویزیون منحنی دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بهترین تلویزیون‌های منحنی در سال 2021

لیست قیمت بهترین تلویزیون های منحنی موجود در بازار


تلویزیون تخت بخریم یا منحنی؟

یکی از پر تکرار ترین سوال‌های کاربران هنگام خرید تلویزیون توجه به منحنی یا تخت بودن صفحه نمایش تلویزیون می‌باشد. همواره برای خرید تلویزیون سوالات و نکات بسیار مهمی وجود دارد که به آنها باید توجه نمود. تلویزیون‌های صفحه نمایش تخت و منحنی موافقان و مخالفان خودشان را دارند. انتخاب میان صفحه نمایش تخت و منحنی کمی دشوار است. تولیدکنندگان تلویزیون‌های منحنی و کسانی که طرفدار این صفحه نمایش‌ها هستند اعتقاد دارند که صفحه نمایش منحنی به معنای واقعی انقلابی در صنعت تلویزیون ایجاد کرده است. این تلویزیون‌ها از طراحی بسیار ویژه‌ای برخوردار هستند و می‌توانند زاویه دید بهتری را برای کاربران ارائه دهند. اما کسانی که منتقد صفحه نمایش منحنی محسوب می‌شوند همین ویژگی را نقطه ضعفی برای تلویزیون‌های منحنی محسوب می‌کنند و می‌گویند که صفحه نمایش منحنی در زمان تغییر زاویه دید دچار اعوجاج و کجی می‌شود و برای بیننده بازتاب نور مناسبی ندارد.
اگر بخواهیم تلویزیون‌های منحنی و تلویزیون‌های تخت را مقایسه کنیم باید بگوییم که تلویزیون‌های منحنی صفحه نمایش ضخیم تری دارند و در مقابل تلویزیون‌های تخت از صفحه نمایش باریکی برخوردار هستند و به راحتی با محیط اطراف و نمای پشتی تلویزیون هماهنگ می‌شوند. نصب کردن تلویزیون‌های منحنی به دیوار کمی دشوار است. همواره مردم به صفحه نمایش‌های تخت عادت کرده‌اند اما داشتن تنوع و خرید تلویزیون منحنی باعث می‌شود که دکوراسیون خانه شما تغییر کرده و شیک و زیباتر شود. تلویزیون منحنی در سایزهای مختلفی به بازار عرضه شده است. کوچکترین سایز تلویزیون منحنی 40 اینچ است و هر چه این سایز افزایش می‌یابد تلویزیون منحنی از قیمت بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. تلویزیون‌های صفحه نمایش تخت در مقایسه با منحنی از سایز صفحه نمایش بیشتری برخوردار است. باید گفت که تلویزیون‌های منحنی در مقایسه با صفحه نمایش‌های تخت بزرگتر هستند به عنوان مثال اگر تلویزیون 55 اینچ تخت را با تلویزیون 55 اینچ منحنی مقایسه کنیم به این نتیجه می‌رسیم که تلویزیون 55 اینچ منحنی صفحه نمایش بزرگتری دارد. باید گفت که در مقایسه تلویزیون منحنی و تخت تفاوت بسیار چشمگیری وجود ندارد و بیشتر به سلیقه و کاربرد تلویزیون مربوط می‌شود. اگر می‌خواهید تلویزیون خودتان را به دیوار نصب کنید حتما توصیه می‌کنیم که تلویزیون صفحه نمایش تخت بخرید تا فیلم‌ها و محتوا را همچون سینمای خانگی دریافت کنید اما اگر در طول روز بر روی مبل و کاناپه لم می‌دهید و می‌خواهید برنامه‌های مورد علاقه خودتان را مشاهده کنید خرید تلویزیون منحنی پیشنهاد می‌دهیم. اگر به بازتاب نور حساس هستید و زاویه دید تلویزیون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است می‌توانید با خرید تلویزیون تخت به راحتی تصاویر و محتوا را در زوایای غیر مستقیم نیز با کیفیت بالا مشاهده کنید. باید گفت که تلویزیون‌های منحنی قیمت بالایی دارند و گران محسوب می‌شوند.

تلویزیون تخت بخریم یا منحنی؟
مزیتها و معایب تلویزیون منحنی

همانطور که تلویزیون‌های تخت از مزیت و معایبی برخوردار هستند تلویزیون‌های منحنی نیز دارای مزیت‌ها و معایبی می‌باشند. یکی از مزیت‌های تلویزیون منحنی این است که به طور کلی انسان‌ها علاقه دارند اجسام خمیده را در مقایسه با اجسام تخت بیشتر مشاهده کنند و همین دلیل زمانی که شما تلویزیون منحنی می‌خرید و نگاه می‌کنید بدون شک احساس خوشایندی خواهید داشت. منحنی بودن تلویزیون این مزیت را برای کاربران ایجاد می‌کند که از انعکاس نورهای مزاحم به چشم کاربران جلوگیری شود زیرا تلویزیون‌های منحنی مقعر بوده و تصاویر تاریک را با کیفیت بسیار بهتری برای شما ارائه می‌دهد. یکی دیگر از مزیت‌های تلویزیون منحنی این است که بسیار زیبا و گیرا طراحی شده اند. این تلویزیون‌ها به راحتی محتوا را با کیفیت تصویر عالی ارائه داده و می‌توانند خانه و زندگی شما را مدرن تر و شیک تر نمایند. در کنار اشاره به مزیت‌های تلویزیون منحنی باید به معایب آن نیز توجه نمود.
باید گفت که اگر فاصله کاربران بیشتر از اندازه استاندارد تلویزیون منحنی باشد صفحه نمایش تلویزیون کوچک تر از آنچه که هست دیده می‌شود. همچنین اگر فاصله نشستن از تلویزیون منحنی کمتر باشد کاربران احساس می‌کنند که صفحه نمایش بزرگتر شده و در مقابل یک صفحه نمایش غول‌پیکر قرار گرفته اند به همین دلیل در خرید تلویزیون منحنی همواره باید به موقعیت مناسب نشستن در مقایسه با تلویزیون توجه داشت. اگر فاصله مناسب رعایت نشود زاویه دید و کنتراست نامناسبی برای شما ارائه شده و کاربران تصاویر و محتوا را با کیفیت بهتری مشاهده نمی کنند. یکی دیگر از معایب تلویزیون‌های منحنی اتصال آنها به دیوار می‌باشد. تلویزیون‌های منحنی به گونه ای طراحی شده اند که دارای قابلیت اتصال به دیوار هستند اما زمانی که تلویزیون منحنی را به دیوار متصل می‌کنیم زیاد جالب به نظر نمی رسد. در ادامه دو مدل از بهترین تلویزیون منحنی را برای شما معرفی می‌کنیم.

لیست قیمت بهترین تلویزیون های صفحه تخت موجود در بازار

مزیتها و معایب تلویزیون منحنی
تلویزیون منحنی سامسونگ TU8300

تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8300 یکی از محصولات 2020 برند سامسونگ محسوب می‌شود. این تلویزیون مجهز به کیفیت تصویر 4K است و می‌تواند تصاویر و محتواها را با تراکم پیکسلی گسترده برای شما ارائه دهد. سامسونگ تلویزیون TU8300 را بسیار شیک و مدرن طراحی نموده است و این محصول امکانات و قابلیتهای بسیار گسترده‌ای دارد. تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8300 دارای پردازشگر قدرتمند Crystal Processor 4k است و می‌تواند تصاویر را بسیار واضح و طبیعی برای شما ارائه دهد. تلویزیون 4K سامسونگ TU8300 مجهز به استاندارد +HDR10 است و تمامی صحنه‌ها و تصاویر را به صورت خیره کننده و جذاب ارائه می‌دهد. این محصول مجهز به تقویت کننده کنتراست و فناوری UHD Dimming پشتیبانی می‌کند.
یکی از نقاط قوت تلویزیون فورکا سامسونگ TU8300 این است که اگر شما به محتوای فورکا دسترسی نداشتید جای هیچ نگرانی نیست این تلویزیون به راحتی می‌تواند محتوای بی کیفیت را در حد 4K ارتقا دهد. وجود فناوری PurColor باعث شده است که شما بتوانید بهترین تصاویر را دریافت نمایید. سامسونگ تلویزیون TU8300 را به سیستم عامل تایزن مجهز نموده است. این محصول مرورگر وب قدرتمندی دارد و دنیایی از برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها را در اختیار شما قرار داده است. سیستم صوتی تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8300 از 20 وات توان خروجی برخوردار است و این محصول می‌تواند صدای قدرتمند و سینمایی برای شما ارائه دهد. قاب پشتی این محصول سه پورت HDMI و دو پورت USB دارد.
تلویزیون 4K سامسونگ TU8300 صفحه نمایش منحنی دارد و خانه شما را بسیار شیک و زیبا میکند. این محصول دارای دستیار صوتی Google Assistan است و کاربران به راحتی می‌توانند دستورات صوتی خودشان را با صدا ارائه داده و تلویزیون بلافاصله آنها را پاسخ می‌دهد. وجود قابلیت بلوتوث امکان اتصال انواع دستگاه‌های هوشمند را به صفحه نمایش تلویزیون فراهم نموده است. همچنین سه پورت HDMI امکان انتقال همزمان صدا و تصویر را بر روی صفحه نمایش تلویزیون فراهم می‌کند. با وجود پورت USB شما می‌توانید انواع فلش مموری‌ها و حافظه‌های جانبی را به تلویزیون متصل کرده و آنها را با کیفیت بالا مشاهده نمایید. تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8300 دارای گیرنده‌های DVB-T2، DVB-S2، DVB-C است و دارای قابلیت اتصال به موبایل می‌باشد. وجود سیستم عامل تایزن باعث شده است که شما به دنیایی از امکانات و دستاوردها دسترسی داشته باشید. تلویزیون 2020 سامسونگ TU8300 مجهز به پنل VA است و می‌تواند تصاویر و محتواها را بسیار واقعی و طبیعی بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. مرورگر این تلویزیون بسیار قدرتمند است و می‌تواند دنیایی از اطلاعات و محتوا‌ها را در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید این محصول را با قیمتی استثنایی از فروشگاه اینترنتی زیگمو خریداری نمایید.

تلویزیون منحنی سامسونگ TU8300
تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300

یکی دیگر از بهترین تلویزیون‌های منحنی تلویزیون سامسونگ RU7300 محسوب می‌شود. این تلویزیون در لیست جدیدترین و بهترین تلویزیون منحنی 2019 سامسونگ نیز قرار گرفته است. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7300 دارای پنل VA و می‌تواند تصاویر محتواها را با کنتراست بالا بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. وجود کیفیت تصویر 4K باعث شده است که تمامی محتواها با تراکم پیکسلی گسترده ارائه شده و کاربران تمامی جزئیات ریز و دقیق صحنه‌ها را نیز دریافت می‌کنند. حتی اگر جزئیات در تاریک ترین نقاط صحنه‌ها قرار گرفته باشد. شما به راحتی با خرید تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300 این جزئیات را دریافت می‌کنید. منصفانه است بگوییم که تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300 بهترین تلویزیون منحنی 2019 شناخته شده است. این محصول بسیار شیک و زیبا طراحی شده است از قابلیت‌ها و فناوری‌های تصویری مختلف پشتیبانی می‌کند. وجود فناوری Ultra Slim Array باعث شده است که تصاویر با کیفیت بسیار بالا ارائه شده و کاربران بتوانند محتواها را بسیار واضح و طبیعی دریافت نمایند.
تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7300 دارای تکنولوژی UHD Dimming است و تصاویر و محتوا را با کیفیت بالا و بسیار واضح و طبیعی ارائه می‌دهد. تلویزیون 2019 سامسونگ RU7300 مجهز به محدوده دینامیکی بالا یا همان اچ دی آر است. وجود قابلیت HDR باعث شده است که تصاویر از کنتراست بسیار بالایی برخوردار شوند و در نتیجه محتواها بسیار درخشان ارائه شده و تمامی جزئیات قابل مشاهده می‌شود. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7300 مجهز به قابلیت اسمارت است و از سیستم عامل تایزن پشتیبانی می‌کند. شما با خرید تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300 به راحتی می‌توانید به اینترنت متصل شده و وبگردی کنید. برای متصل شدن به اینترنت این امکان برای کاربران وجود دارد که بدون استفاده از سیم از طریق وای فای به اینترنت متصل شوند یا با استفاده از کابل لن به اینترنت متصل گردند. با اتصال به اینترنت شما به دنیایی از محتوا‌ها دسترسی داشته و می‌توانید وبگردی کنید. مرورگر وب تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7300 قدرتمند است و امکان دانلود و نصب برنامه‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند.
یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون فورکا سامسونگ RU7300 این است که کاربران می‌توانند ویدیو‌ها و موسیقی‌های مختلف را به صورت آنلاین مشاهده کنند. تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300 خانه شما را شیک تر و زیباتر می‌کند. این محصول بسیار خاص و ویژه طراحی شده است و صفحه نمایش منحنی دارد. تلویزیون 2019 سامسونگ RU7300 سیستم صوتی قدرتمندی نیز دارد و از دو بلندگو با توان صوتی 20 وات برخوردار است هر کدام از بلندگوهای این تلویزیون 10 وات صدا را در سراسر محیط پخش می‌کند. تلویزیون اسمارت منحنی سامسونگ RU7300 دارای قابلیت ConnectShare است و امکان اشتراک گذاری هوشمند اطلاعات را فراهم می‌کند. شما می‌توانید صفحه نمایش هوشمند گوشی خودتان را به تلویزیون متصل کرده و محتوای آن را در صفحه نمایش بزرگتر مشاهده کنید.
تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300 دارای دستیار صوتی Google Assistan است و امکان تعامل صوتی کاربران را با تلویزیون فراهم می‌کند. قاب پشتی این محصول مجهز به پورت USB و HDMI است همچنین شما می‌توانید با استفاده از روش‌های Mirroring ،DLNA و WiFi Direct اطلاعات و داده‌های خودتان را به صورت هوشمند از سایر دستگاه‌ها مانند موبایل به صفحه نمایش تلویزیون منتقل کنید. تلویزیون 4k سامسونگ RU7300 دارای قابلیت بلوتوث است و مجهز به گیرنده DVB-T می‌باشد. این محصول از سه پورت HDMI و دو پورت USB پشتیبانی می‌کند. وجود پنل VA با استفاده از تصاویر کنتراست بسیار بالایی داشته باشند. اگر قصد خرید تلویزیون منحنی سامسونگ را دارید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران حرفه‌ای زیگمو تماس بگیرید.

تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300
نتیجه گیری

تلویزیون‌های منحنی در میان کاربران بسیار پرطرفدار هستند و بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی شده‌اند. خرید تلویزیون منحنی باعث می‌شود که خانه شما مدرن و شیک بوده و بسیار جذاب ارائه شود. تلویزیون‌های منحنی امکانات و قابلیت‌های بسیار ویژه‌ای دارند باید گفت که تلویزیون‌های منحنی بسیار بی عیب و نقص هستند و می‌توانند تصاویر و محتوا‌ها را به صورت شگفت انگیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه شود. نکته‌ای که در استفاده از تلویزیون‌های منحنی وجود دارد رعایت فاصله مناسب نشستن از تلویزیون می‌باشد. اگر قصد خرید تلویزیون منحنی دارید همواره باید به صفحه نمایش تلویزیون به سایز صفحه نمایش تلویزیون و ابعاد خانه خودتان توجه نموده و تلویزیون مناسب خریداری نمایید. تلویزیون‌های منحنی امکانات و قابلیت‌های هوشمند فراوانی دارند. اگر میخواهید از تلویزیون منحنی به عنوان مانیتور و گیمینگ استفاده کنید. خرید ‌تلویزیون RU7300 را به شما پیشنهاد می‌دهیم زیرا این تلویزیون از تاخیر ورودی بسیار کمی برخوردار است و می‌تواند هیجان و لذت بی نظیری را از انجام بازی‌های مختلف برای شما ارائه دهد. یکی از معایبی که برای تلویزیون‌های منحنی می‌توان نام برد نصب تلویزیون به دیوار می‌باشد ممکن است در صورت نصب تلویزیون به دیوار خانه شما جذابیت و شیک بودن خاصی نداشته باشد.

تلویزیون منحنی سامسونگ RU7300

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های منحنی سامسونگ موجود در بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ