بهترین تلویزیونتلویزیونراهنمای خرید تلویزیونقیمت تلویزیون

بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2020 و 2021

بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2020 و 2021

در ابتدا باید گفت که برند سامسونگ هنوز تلویزیون‌های خودش را در سال 2021 به صورت رسمی به بازار عرضه نکرده است با توجه به اینکه شرکت سامسونگ در سال‌های قبل با ارائه مدل‌هایی توانسته است به راحتی رضایت کاربران را به خود جلب نماید انتظار می‌رود که در سال 2021 نیز تلویزیون‌های برند سامسونگ از کیفیت تصویر و سیستم صوتی بسیار عالی برخوردار باشند و بتوانند عملکرد بسیار خوبی را در سال 2021 برای کاربران به نمایش بگذارند. در این مقاله تلویزیون‌های برند سامسونگ را که تاکنون در میان کاربران محبوب ترین و بهترین تلویزیون سامسونگ شناخته شده‌اند برای شما معرفی می‌کنیم. سامسونگ یکی از برندهای پرطرفدار و خوشنام و آواز در میان کاربران می‌باشد که هرسال محصولات با کیفیت بسیار عالی به بازار عرضه کرده است. در این مقاله به بررسی بهترین تلویزیون سامسونگ می‌پردازیم. اگر قصد خرید تلویزیون سامسونگ دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2020 و 2021
ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون سامسونگ

پیش از این که بهترین تلویزیون سامسونگ را برای شما معرفی کنیم ابتدا به نقاط قوت و ضعف تلویزیون‌های برند سامسونگ می‌پردازیم و سپس محصولات برند سامسونگ را با سایر برندهای دیگر مقایسه می‌کنیم. تلویزیون‌های برند سامسونگ از جمله محصولاتی هستند که به صورت متعادل تولید شده‌اند به طور کلی تلویزیون‌های برند سامسونگ می‌توانند به طور همزمان برای استفاده در موارد مختلفی همچون کاربری خانگی تماشای فیلم انجام بازی شنیدن موسیقی‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند و تمامی این کارها را می‌توان به صورت همزمان با تلویزیون سامسونگ انجام داد. برخی از مدل‌ها هستند که برای استفاده خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند به عنوان مثال برخی از تلویزیون‌ها برای مشاهده فیلم هستند یا برای بازی کردن مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای گیمینگ مناسب هستند اما تلویزیونهای سامسونگ به صورت متعادل تولید شده‌اند و در یک موضوع خاص مورد استفاده قرار نگرفته و می‌توانند در چندین زمینه به صورت عالی عمل کنند. یکی دیگر از نقاط قوت تلویزیون‌های سامسونگ کیفیت تصویر آنها می‌باشد. محصولات برند سامسونگ از کیفیت تصویر بسیار مناسبی برخوردار هستند و می‌توانند تصاویر و محتواها را با بالاترین کیفیت و با میزان تاخیر ورودی بسیار کم بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهند. تلویزیون‌های برند سامسونگ به صورت همزمان برای مشاهده تصاویر اکشن و ورزشی بسیار مناسب می‌باشد و از سوی دیگر برای گیمرها نیز گزینه بسیار عالی محسوب می‌شود. در ادامه یکی دیگر از نقاط قوت تلویزیون سامسونگ این است که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. اگر تلویزیون‌های سامسونگ را با تلویزیون‌های ال جی و سونی مقایسه کنیم به راحتی به این قیمت مناسب پی خواهیم برد. در مقایسه با برندهای دیگر قیمت ‌تلویزیون‌ سامسونگ پایین تر می‌باشد.

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سامسونگ موجود در بازار


در کنار اشاره به نقاط قوت تلویزیون سامسونگ باید به نقاط ضعف تلویزیون‌های سامسونگ نیز اشاره کنیم. یکی از نقطه ضعف‌های این محصولات لرزش آنها می‌باشد. تلویزیون‌های مدل بالا سامسونگ که حتی فرکانس آن‌ها 120 هرتز است نیز نمی‌تواند لرزش را به طور کلی حذف کند. وجود این نقطه ضعف به خاطر این است که تلویزیون‌های سامسونگ مجهز به قابلیت motion interpolation نمی‌باشند. باید اشاره کنیم که قیمت برخی از تلویزیون‌های بالارده برند سامسونگ در مقایسه با امکانات و قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهد بسیار بیشتر است. به طور کلی برند سامسونگ محصولات با کیفیت بسیار خوبی به بازار عرضه می‌کند تلویزیون‌های سامسونگ مجهز به قابلیت‌های هوشمند بوده و بسیار شیک و زیبا طراحی شده اند. این محصولات عیب و نقص خاصی ندارند و جز بهترین تلویزیون‌های بازار محسوب شده‌اند.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون سامسونگ
مدل‌های مختلف تلویزیون‌های سامسونگ

تلویزیون‌های برند سامسونگ از نظر قیمت و امکانات و قابلیت‌هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد متفاوت هستند. هر کدام از مدل‌های تلویزیون سامسونگ در سایز‌های مختلف، تحت عناوین متفاوتی به بازار عرضه شده است. سامسونگ با استفاده از حروف انگلیسی مدلهای تلویزیون‌های خودش را در سال‌های مختلف تاکنون به بازار معرفی نموده است. هرچه حروف انگلیسی بالاتری مورد استفاده قرار گرفته است این بدان معنا است که تلویزیون از نظر تولید در سال جدیدتری تولید شده است و هرچه اعداد قرار گرفته در مدلهای تلویزیون بالاتر باشد به این معناست که این محصول از امکانات و قابلیت‌های بیشتری برخوردار است و در نتیجه از قیمت بالاتری نیز برخوردار می‌باشد. سامسونگ تلویزیون‌های مدل‌های 2013 خود را تحت عنوان سری F به بازار عرضه نمود. همچنین این برند در سال 2014 مدلهای سری H خود را عرضه کرد. شرکت کره‌ای سامسونگ در سال 2015 مدل‌های سری J ، در سال 2016 مدل‌های سری K، در سال 2017 مدل سری M، در سال 2018 سری N، در سال 2019 تلویزیون‌های سری R و در 2020 مدل‌های سری T را به بازار عرضه نمود. بالاترین و عالی ترین تلویزیون‌های سال 2019 و 2020 برند سامسونگ نیز از جمله سری Q محسوب می‌شوند. سامسونگ تلویزیون‌های سری Q خود را همراه با فناوری QLED به بازار عرضه نمود. این فناوری از سال 2017 در تلویزیون‌های برند سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته است.

مدل‌های مختلف تلویزیون‌های سامسونگ

فناوری QLED

فناوری QLED برای اولین بار توسط برند سامسونگ به بازار عرضه شده است. این فناوری در میدان رقابت با فناوری OLED ال جی رقابت تنگاتنگی دارد. فناوری QLED می‌تواند محتواهای HDR را به بهترین شکل ممکن بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. تلویزیون‌هایی که مجهز به فناوری QLED هستند از عمر طولانی تری در مقایسه با سایر تلویزیون‌ها برخوردار هستند. تلویزیونهای QLED سامسونگ در مقایسه با تلویزیون‌های OLED ال جی از قیمت کمتری برخوردار هستند و با توجه به اینکه تلویزیون‌های OLED گاهی اوقات دچار سوختن دائمی می‌شوند باید گفت که تلویزیون‌های QLED سامسونگ هیچگاه سوختن دائمی ندارند. برند ال جی تلویزیون‌های خودش را مجهز به فناوری OLED عرضه نموده است این فناوری از طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها پشتیبانی می‌کند و می‌تواند رنگ سیاه را به صورت عمیق و گسترده برای کاربران ارائه دهد. تلویزیون‌های OLED ال جی از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند و اگر یک تصویر برای مدت زمان طولانی ثابت بر روی صفحه نمایش ارائه شود ممکن است تلویزیون‌های OLED ال جی دچار مشکل سوختن دائمی شوند.

فناوری QLED
بهترین تلویزیون سامسونگ سری Q در سال 2020

در ادامه سه مدل از تلویزیون‌های سامسونگ سری Q که در لیست بهترین تلویزیون سامسونگ 2020 قرار گرفته اند را برای شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید هر کدام از این محصولات را با قیمتی استثنایی از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید.

تلویزیون سامسونگ Q80T

تلویزیون هوشمند سامسونگ Q80T در لیست بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2020 قرار گرفته است. برند سامسونگ تلویزیون Q80T را همراه با فناوری QLED به بازار عرضه کرده است. وجود این فناوری باعث شده است که تصاویر و محتوا با کیفیت بسیار بالا و بسیار واضح بر روی صفحه نمایش تلویزیون به نمایش در آید. تلویزیون 2020 سامسونگ Q80T از کیفیت تصویر 4K برخوردار است و می‌تواند تصاویر را با تراکم پیکسلی گسترده برای کاربران ارائه دهد. تلویزیون‌های هوشمند سری Q مجهز به پردازنده Quantum Processor 4K می‌باشند. این پردازنده تصاویر و محتواها را پیکسل به پیکسل با سرعت و قدرت بسیار بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و آنها را بسیار درخشان و با کیفیت ارائه می‌دهد. تلویزیون سامسونگ Q80T از نور پس زمینه Direct Full Array 12X پشتیبانی می‌کند و می‌تواند تصاویر بی نظیر و با کیفیتی را ارائه دهد. یکی از نقاط قوت تلویزیون سامسونگ Q80T بازتاب نور عالی می‌باشد. این محصول مجهز به پنل VA است و می‌تواند تصاویر و محتوا را به صورت روشن و با کنتراست بالایی نشان دهد.
زمان پاسخگویی تلویزیون سامسونگ Q80T بسیار کوتاه است و محصول از زمان پاسخگویی لحظه‌ای برخوردار است. تاخیر ورودی این تلویزیون ناچیز بوده و به همین دلیل این محصول برای انجام بازی‌های مختلف و مشاهده تصاویر و صحنه‌های اکشن و ورزشی گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. تلویزیون 4K سامسونگ Q80T از پورت HDMI 2.1 پشتیبانی می‌کند و برای انجام بازی‌های PS5 و Xbox Series X بهترین گزینه محسوب می‌شود. همچنین شما می‌توانید این تلویزیون را برای گیمینگ و مانیتورینگ استفاده کنید. سیستم صوتی تلویزیون هوشمند سامسونگ Q80T برابر 60 وات توان صوتی دارد و سیستم صوتی 6 کانال برخوردار است. این محصول بلندگوها و ساب ووفر قدرتمندی دارد و می‌تواند صدایی با کیفیت بالا و بدون هیچگونه نویز برای شما ارائه دهد. تلویزیون Q80T سامسونگ مجهز به سیستم عامل تایزن است و شما میتوانید به راحتی به اینترنت متصل شده و وبگردی کنید. همچنین تلویزیون هوشمند سامسونگ Q80T از دستیارهای صوتیBixby ،Google Assistant و Alexa نیز پشتیبانی می‌کند و امکان اتصال گوشی موبایل را با استفاده از قابلیت Mirroring و DLNA برای کاربران فراهم نموده است. اگر قصد خرید تلویزیون سامسونگ Q80T را دارید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران حرفه‌ای زیگمو تماس بگیرید.

تلویزیون سامسونگ Q80T

تلویزیون سامسونگ Q70T

یکی دیگر از بهترین تلویزیون‌های 2020 سامسونگ Q70T می‌باشد. این تلویزیون توسط برند سامسونگ عرضه شده است. تلویزیون سامسونگ Q70T مجهز به فناوری QLED می‌باشد و از طراحی بسیار منحصر به فردی برخوردار است. کیفیت تصویر تلویزیون Q70T بسیار عالی است و این محصول می‌تواند محتواها را با تراکم پیکسلی 4K برای شما ارائه دهد. وجود پردازشگر تصویر Quantum Processor 4K باعث شده است که شما ریز ترین و دقیق ترین جزئیات تصاویر را نیز دریافت نمایید. همچنین تلویزیون هوشمند سامسونگ Q70T دارای قابلیت Quantum HDR می‌باشد و می‌تواند تا تصاویر را با کنتراست بالا و بسیار روشن حتی در محیط‌های تاریک ارائه دهد. این محصول در محیط‌های روشن و تاریک عمل کرده بسیار عالی دارد. پنل به کار رفته در این تلویزیون از نوع پنل VA می‌باشد و تصاویر از کنتراست بسیار بالایی برخوردار است.
یکی از نقاط ضعف تلویزیون سامسونگ Q70T زاویه دید محدود آن می‌باشد. این تلویزیون تاخیر ورودی بسیار کمی دارد و مجهز به فناوری FreeSync است و می‌تواند تصاویر را بدون تاری و تأخیر برای شما ارائه دهد. تلویزیون QLED سامسونگ Q70T سیستم صوتی دو کاناله دارد و به طور کلی از 20 وات توان صوتی برخوردار است. شما با خرید تلویزیون 4K سامسونگ Q70T به راحتی می‌توانید به دنیایی از محتوای اینترنت دسترسی داشته باشید. این محصول دارای دستیار‌های صوتی Bixby ،Google Assistant و Alexa است و مجهز به قابلیت اتصال گوشی موبایل با استفاده از قابلیت Mirroring و DLNA می‌باشد. قاب پشتی تلویزیون هوشمند سامسونگ Q70T از پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی مانند USB و HDMI پشتیبانی می‌کند.

تلویزیون سامسونگ Q70T
تلویزیون سامسونگ Q60T

تلویزیون‌سامسونگ Q60T از جمله محصولاتی است که در لیست بهترین تلویزیون‌های 2020 سامسونگ قرار گرفته است. این تلویزیونی یکی از محصولات سری Q سامسونگ در سال 2020 محسوب می‌شود. این محصول می‌تواند تصاویر را بسیار خیره کننده و با کیفیت بسیار عالی برای شما ارائه دهد. تلویزیون سامسونگ Q60T مجهز به کیفیت تصویر 4K ، پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite و قابلیت HDR می‌باشد. به طور کلی این محصول از کیفیت تصویر بسیار عالی برخوردار است و تصاویر را با کنتراست بالا ارائه می‌دهد. پنل به کار رفته در این تلویزیون از نوع پنل VA می‌باشد و این پنل تصاویر را با کنتراست بالا و به صورت مشکی عمیق ارائه می‌دهد.
تلویزیون سامسونگ Q60T زاویه دید ضعیفی دارد و مجهز به قابلیت‌ها و امکانات هوشمند می‌باشد. وجود سیستم عامل تایزن باعث شده است که شما به امکانات و قابلیت‌های گسترده دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید با خرید تلویزیون 4k سامسونگ Q60T به راحتی به اینترنت متصل شوید و ویدیو‌های مورد علاقه خودتان را به صورت آنلاین مشاهده نمایید. تلویزیون هوشمند سامسونگ Q60T دارای برنامه App Store میباشد و دسترسی کاربران را به انواع محتوا فراهم نموده است. برخی از قابلیت‌های تلویزیون QLED سامسونگ Q60T عبارت است از: قابلیت اتصال به موبایل از طریق Wi-Fi Direct ،DLNA و Mirroring ، قابلیت ارتقاء تصویر به 4K، پشتیبانی از دستیارهای صوتی Google Assistant ,Bixby و Alexa ، خروجی صوتی Optical و گیرنده های DVB-S2 ،DVB-S، DVB-C، DVB-T2 و… .

تلویزیون سامسونگ Q60T
بهترین تلویزیون سامسونگ سری T در سال 2020

در ادامه بهترین تلویزیون سامسونگ سری T 2020 را برای شما معرفی می‌کنیم.

تلویزیون سامسونگ TU8500

تلویزیون 2020 سامسونگ TU8500 از کیفیت تصویر بسیار عالی برخوردار است. این تلویزیون زمانی که در سال 2020 به بازار عرضه شد به خاطر تقاضای کاربران در مدت زمان کوتاهی به تولید انبوه رسید. کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ کیفیت تصویر 4K می‌باشد. این محصول تراکم پیکسلی بسیار بالایی دارد و تمامی جزئیات تصاویر را ارائه می‌دهد. تلویزیون 4K سامسونگ TU8500 مجهز به پردازنده Crystal Processor 4K است و می‌تواند تصاویر با کنتراست بالا برای شما ارائه دهد. وجود فناوری HDR باعث شده است که کیفیت تصویر افزایش یابد. یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون سامسونگ TU8500 فناوری Ambient Mode می‌باشد. با وجود این فناوری شما می‌توانید عکس دلخواه و مورد علاقه خودتان را در صورت خاموش بودن تلویزیون بر روی صفحه نمایش قرار داده و از آن به عنوان تابلوی هنری بسیار زیبایی استفاده کنید.
سامسونگ تلویزیون TU8500 را به سیستم عامل تایزن مجهز نموده است. این سیستم عامل رابط کاربری ساده و راحتی است و امکانات و قابلیت‌های گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8500 مجهز به فناوری Mirroring و DLNA است و امکان اشتراک گذاری هوشمند داده‌ها و اطلاعات را برای کاربران فراهم می‌کند. همچنین وجود فناوری Multi View باعث شده است که شما بتوانید به راحتی صفحه نمایش تلویزیون TU8500 را به دو قسمت تقسیم کرده و دو محتوای مختلف را به صورت همزمان مشاهده نمایید. تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8500 دارای قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث است و از فناوری‌های Mirroring و DLNA پشتیبانی می‌کند. این محصول مجهز به دستیار صوتی Bixby است و امکان تعامل صوتی کاربران را به با تلویزیون فراهم می‌کند. تلویزیون 4K سامسونگ TU8500 سیستم صوتی دو کاناله دارد و هر بلندگو از 10 وات توان خروجی برخوردار است. این تلویزیون در زمینه سیستم صوتی دارای فناوری دالبی دیجیتال پلاس (Dolby Digital Plus) است و می‌تواند صدای رسا و شفاف در سراسر محیط پخش کند. قاب پشتی تلویزیون هوشمند TU8500 دارای پورت‌های USB و HDMI است و کاربران به راحتی می‌توانند انواع دستگاههای خارجی را به تلویزیون متصل نمایند. اگر قصد خرید تلویزیون سامسونگ TU8500 را دارید می‌توانید این محصول را با قیمت بسیار استثنایی از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید.

تلویزیون سامسونگ TU8500
تلویزیون سامسونگ TU8000

یکی از بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2020 تلویزیون سامسونگ TU8000 می‌باشد. این محصول دارای پنل va است و تصاویر را با کنتراست عالی ارائه می‌دهد. کیفیت تصویر 4K باعث شده است که شما بتوانید بر روی صفحه نمایش تلویزیون تمامی جزئیات تصاویر حتی ریز ترین و دقیق ترین آنها را مشاهده کنید. اگر می‌خواهید تلویزیون خودتان را در محیط کم نور قرار دهید توصیه می‌کنیم که تلویزیون سامسونگ TU8000 را انتخاب کنید. این محصول مجهز به قابلیت HDR است و می‌تواند رنگ‌ها را با سرعت بالا در مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و محتواهای HDR را به بهترین شکل ممکن برای شما ارائه دهد. تلویزیون 4K سامسونگ TU8000 سرعت رفرش تصویر 120 هرتز برخوردار است و تمامی محتواها را به صورت صاف و بدون تاری ارائه می‌دهد.
این محصول مجهز به سیستم عامل تایزن می‌باشد و امکان اتصال کاربران را به اینترنت به راحتی فراهم می‌کند. شما با خرید تلویزیون سامسونگ TU8000 به راحتی می‌توانید موبایل خودتان را به تلویزیون متصل کرده و داده‌ها و اطلاعات خودتان را به صورت هوشمند به اشتراک بگذارید. تلویزیون سامسونگ TU8000 سیستم صوتی دو کاناله دارد و در زمینه صدا از قابلیت دالبی دیجیتال پلاس (Dolby Digital Plus) پشتیبانی میکند. این قابلیت باعث شده است که صدا‌های پخش شده کیفیت بالایی داشته باشند و هیچ گونه نویز صوتی ارائه نمی‌شود. تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000 دارای گیرنده دیجیتال DVB-S حسگر اکو و پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی می‌باشد.

تلویزیون سامسونگ TU8000
تلویزیون سامسونگ TU7000

تلویزیون سامسونگ TU7000 یکی از بهترین تلویزیون‌های سامسونگ سری 7 است. سامسونگ این محصول را بسیار شیک و زیبا طراحی نموده است. تلویزیون سامسونگ TU7000 از کیفیت تصویر 4K و پنل va پشتیبانی می‌کند. این کیفیت تصویر تصاویر را با تراکم پیکسلی گسترده‌ای ارائه می‌دهد. یکی از نقاط ضعف تلویزیون سامسونگ TU7000 زاویه دید محدود آن می‌باشد. تلویزیون هوشمند سامسونگ TU7000 مجهز به پردازنده تصویر Crystal Processor 4K است و می‌تواند تصاویر و محتوا‌ها را با سرعت و قدرت بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. همچنین فناوری PurColor یکی از نقاط قوت این تلویزیون است. این محصول دارای قابلیت ارتقا دهنده کیفیت می‌باشد و می‌تواند محتوای بی کیفیت را در حد 4K ارتقا دهد.
سامسونگ تلویزیون TU7000 را به سیستم عامل تایزن مجهز نموده است. شما با خرید تلویزیون 4k سامسونگ TU7000 به امکانات و قابلیت‌های سرگرم کننده مختلفی دسترسی دارید. این محصول از دستیارهای صوتیBixby ،Google Assistant و Alexa پشتیبانی می‌کند و می‌تواند دستورات صوتی شما را بلافاصله انجام دهد. شما می‌توانید با استفاده از قابلیت Wifi-Direct به راحتی موبایل خودتان را به تلویزیون متصل کنید و محتوا و داده‌های گوشی خودتان را با صفحه نمایش بزرگ تلویزیون به اشتراک بگذارید. این محصول دو بلندگو دارد و به طور کلی از 20 وات توان خروجی برخوردار است. سیستم صوتی تلویزیون 2020 سامسونگ TU7000 به فناوری Multiroom Link می‌باشد و این محصول صدای رسا و فراگیر را در سراسر محیط پخش میکند.

تلویزیون سامسونگ TU7000
بهترین تلویزیون سامسونگ 2019

برند سامسونگ همواره در سال‌های مختلف تلویزیونهای با کیفیت بسیار عالی را در سایزهای مختلف به بازار عرضه نموده است. سامسونگ در سال 2019 تلویزیون‌های خودش را تحت عنوان سری Q و سری R به بازار عرضه کرد. تلویزیون‌های سری Q 2019 مجهز به فناوری QLED می‌باشند و صفحه پنل بزرگی دارند. این تلویزیون‌ها صفحه نمایش 75 اینچ و 82 اینچ نیز دارند و برای محیط‌ها و سالن‌های بزرگ گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. باید گفت که تلویزیون سامسونگ 2019 از کیفیت تصویر 8K نیز پشتیبانی می‌کند و حتی سامسونگ تلویزیون Q900 را در اندازه 82 اینچ و 98 اینچ به بازار عرضه کرد. تلویزیون سامسونگ Q90 و Q80 مجهز به فناوری Ultra Viewing Angle می‌باشند و از قیمت بالایی برخوردار هستند. این تلویزیون‌ها نور پس زمینه را به صورت یکنواخت در صفحه نمایش پخش می‌کنند. سامسونگ در این تلویزیون ساختار پنل تلویزیون را بازسازی نمود و توانست طراحی جدید و منحصر به فردی را برای محصولات خودش ارائه دهد. شما با خرید تلویزیون‌های سامسونگ می‌توانید تصاویر و محتوا را به صورت خیره کننده و با کیفیت تصویر عالی دریافت نمایید.

بهترین تلویزیون سامسونگ 2019
بهترین تلویزیون سامسونگ سری Q 2019

تلویزیون سامسونگ Q70R

تلویزیون 2019 سامسونگ Q70R در سایز‌های مختلف در سال 2019 به بازار عرضه شد. سامسونگ تلویزیون Q70R را به فناوری کیولد مجهز نموده است. این محصول مجهز به کیفیت تصویر 4K است و می‌تواند تصاویر و محتوا را با کیفیت فوق العاده همراه با جزئیات فراوان بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. تلویزیون هوشمند سامسونگ Q70R مجهز به موتور پردازنده Quantum Processor 4K می‌باشد و از نرخ حرکت تصویر 200 هزتز برخوردار است. وجود این قابلیت باعث شده است که تلویزیون سامسونگ Q70R بتواند صحنه‌ها و تصاویر سریع و خشن را بدون تاری و تحقیق بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. پنل به کار رفته در تلویزیون سامسونگ Q70R از نوع پنل va می‌باشد و تصاویر از کنتراست بالایی برخوردار هستند.
شاخص کیفیت تصویر این تلویزیون 3300PQI است و وجود فناوری نمایش رنگ 100 درصدی باعث شده است که شما می‌توانید حجم بالایی از رنگها را با کیفیت بالا دریافت نمایید. تلویزیون فورکا سامسونگ Q70R مجهز به استاندارد تصویر Quantum HDR 8x می‌باشد. این قابلیت رنگ‌ها را با سرعت بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و آنها را به صورت طبیعی و واقعی برای شما ارائه می‌دهد. تلویزیون سامسونگ Q70R دارای امکانات و قابلیت‌های مختلفی مانند اتصال به اینترنت دستیار صوتی Bixby مرورگر وب دستیار صوتیBixby ،Google Assistant و Alexa است. این محصول دارای صفحه Smart Hub می‌باشد و امکان وبگردی را برای کاربران فراهم نموده است.
تلویزیون هوشمند سامسونگ Q70R از 40 وات توان صوتی برخوردار است و دارای سیستم صوتی 2.1 کاناله می‌باشد. این محصول مجهز به ساب ووفر داخلی نیز است و در زمینه صدا از فناوری دالبی دیجیتال پلاس (Dolby Digital Plus) پشتیبانی می‌کند. تلویزیون فورکا سامسونگ Q70R دارای هوش مصنوعی می‌باشد و از برنامه SmartThings نیز پشتیبانی می‌کند. شما با خرید تلویزیون سامسونگ Q70R به راحتی می‌توانید گوشی موبایل خودتان و سایر دستگاه‌های هوشمند را به تلویزیون متصل نمایید و اطلاعات و داده‌های خودتان را به اشتراک بگذارید. قاب پشتی این محصول پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی مانند پورت HDMI، USB دارد. تلویزیون هوشمند سامسونگ Q70R دارای سنسور اکو و برنامه راهنمای الکترونیکی است.

تلویزیون سامسونگ Q70R
تلویزیون سامسونگ Q60R

یکی از بهترین تلویزیون‌های QLED 2019 سامسونگ، تلویزیون Q60R می‌باشد. این محصول مجهز به فناوری QLED است و می‌تواند تصاویر و محتوا را با روشنایی بسیار بالا و دقت رنگی گسترده برای کاربران ارائه دهد. تصاویر و محتواهای پخش شده بر روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ Q60R کاملاً طبیعی و واقعی می‌باشد. این تلویزیون امکانات و قابلیت‌های هوشمند فراوانی دارد و مجهز به سیستم عامل تایزن می‌باشد. کاربران با خرید تلویزیون 2019 سامسونگ Q60R به راحتی می‌توانند به اینترنت متصل شوند و وبگردی کنند.
تلویزیون QLED سامسونگ Q60R امکانات و قابلیت‌های گسترده‌ای دارد و از دستیار صوتی Bixby هوش مصنوعی و قابلیت 4K Upscaler پشتیبانی می‌کند. این تلویزیون می‌تواند محتوای بی کیفیت را نیز در حد 4K ارتقا دهد. تلویزیون QLED سامسونگ Q60R سیستم صوتی دو کاناله دارد و از توان خروجی 20 وات برخوردار است. این تلویزیون مجهز به فناوری دالبی دیجیتال پلاس (Dolby Digital Plus) است و می‌تواند صدای واضح و بدون نویز را در سراسر محیط پخش کند. کاربران با خرید تلویزیون QLED سامسونگ Q60R می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های Mirroring و DLNA و Wifi-Direct به راحتی اطلاعات و داده‌های خودشان را با صفحه نمایش بزرگ تلویزیون به اشتراک بگذارند. شما می‌توانید تمامی دستگاه‌های هوشمند خانه‌تان را به یکدیگر متصل کرده و آنها را با استفاده از ریموت کنترل هوشمند تلویزیون مدیریت و کنترل نمایید.

تلویزیون سامسونگ Q60R
بهترین تلویزیون سامسونگ سری R سال 2019

تلویزیون سامسونگ RU7100

تلویزیون سامسونگ 2019 در لیست بهترین تلویزیون‌های 2019 سامسونگ قرار گرفته است. این تلویزیون مجهز به کیفیت تصویر 4K می‌باشد و می‌تواند صحنه‌ها و تصاویر را با کیفیت عالی و تراکم پیکسلی بالا بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. سامسونگ تلویزیون RU7100 را به پنل VA مجهز نموده است. این پنل باعث شده است که تصاویر از کنتراست بسیار بالایی برخوردار شود اما زاویه دید محدودی وجود دارد. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 دارای فناوری PurColor است و می‌تواند طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را به صورت جذاب و طبیعی برای شما ارائه دهد. این محصول مجهز به فناوری HDR می‌باشد و از نرخ حرکت تصویر 100 هرتز پشتیبانی می‌کند. با وجود این قابلیت تمامی صحنه‌های اکشن و ورزشی با کیفیت بالا و بدون تاری و تأخیر ارائه می‌شود. کاربران با خرید تلویزیون سامسونگ RU7100 تمامی جزئیات تصاویر را نیز دریافت می‌کند.
این محصول دارای موتور تصویر UHD Engine است و تمامی تصاویر پیکسل به پیکسل با سرعت بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. تمامی صحنه‌های پخش شده بر روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ RU7100 با کیفیت و طبیعی می‌باشد. این تلویزیون 20 وات توان صوتی دارد و مجهز به فناوری دالبی دیجیتال پلاس (Dolby Digital Plus) است. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 دارای سیستم عامل تایزن و قابلیت اتصال به اینترنت با استفاده از وای فای می‌باشد. با وجود قابلیت ConnectShare امکان پخش مستقیم فیلم‌ها با استفاده از USB برای کاربران فراهم شده است. برخی از قابلیت‌ها و امکانات تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 عبارت است از: پورت های USB، HDMI، سنسور Eco، اشتراک گذاری از طریق WiFi Direct، Mirroring، DLNA، دستیار صوتی Google Assistant، برنامه هوشمند SmartThings، قابلیت بلوتوث، گیرنده دیجیتال DVB-T، قابلیت اتصال به موبایل و پورت LAN و.. .

تلویزیون سامسونگ RU7100
تلویزیون سامسونگ RU7300

منصفانه است بگوییم که تلویزیون سامسونگ RU7300 یکی از مدرنترین و مجهزترین تلویزیونهای سامسونگ محسوب می‌شود. این تلویزیون در سال 2019 به بازار عرضه شده و صفحه نمایش منحنی دارد. در همان ابتدای ورود تلویزیون سامسونگ RU7300 ، این محصول توانست توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7300 مجهز به کیفیت تصویر 4K می‌باشد و تصاویر را با دقت بسیار بالا و تراکم پیکسلی گسترده ارائه می‌دهد. سامسونگ تلویزیون RU7300 را به امکانات و قابلیت‌های گسترده‌ای مانند موتور پردازشگر تصویر UHD Engine مجهز نموده است. همچنین وجود فناوری PurColo باعث شده است کاربران تمامی محتواهای تصاویر را به صورت دقیق دریافت نمایند. تلویزیون 4K سامسونگ RU7300 مجهز به استاندارد تصویر HDR است و از نرخ حرکت تصویر 120 پشتیبانی می‌کند.
یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های این محصول هوشمند بودن آن می‌باشد. شما با خرید تلویزیون 4k سامسونگ RU7300 به راحتی می‌توانید به اینترنت متصل شوید و وبگردی کنید. این تلویزیون سیستم عامل تایزن دارد و از دو بلندگو برخوردار است. این بلندگوها صدایی شفاف و رسا را در سراسر محیط پخش می‌کند. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7300 دارای گیرنده دیجیتال DVB-T است و کانال‌ها و شبکه‌های مختلفی را برای شما به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف اطلاعات و داده‌ها را به صورت هوشمند اشتراک گذاری کنید. وجود قابلیت Wi-Fi Direct امکان ارتباط مستقیم سایر دستگاه‌ها را با تلویزیون فراهم می‌کند. همچنین قابلیت Mirroring و DLNA ویژگی دیگر تلویزیون سامسونگ RU7300 میباشد. قاب پشتی تلویزیون 4K سامسونگ RU7300 سه عدد پورت HDMI و دو عدد پورت USB دارد. اگر قصد خرید تلویزیون سامسونگ RU7300 را دارید برای مشاهده قیمت و مشخصات کلی تلویزیون سامسونگ RU7300 به فروشگاه اینترنتی زیگمو مراجعه نمایید و این محصول را با قیمتی استثنایی خریداری نمایید.

تلویزیون سامسونگ RU7300
بهترین تلویزیون سامسونگ 2018

برند سامسونگ تلویزیون‌های خودش را در سال 2018 در سری Q و سری N به بازار عرضه نمود. در این سال تلویزیون سامسونگ Q9FNبهترین تلویزیون 2018 سامسونگ شناخته شد. تلویزیون سامسونگ Q9FN مجهز به فناوری QLED است و در سال 2018 بالاترین مدل تلویزیون سامسونگ محسوب می‌شود. این تلویزیون فناوری بسیار عالی و گسترده‌ای دارد و صفحه نمایش full-array برخوردار است. تلویزیون سامسونگ Q9FN می‌تواند تصاویر و محتوا را با روشنایی گسترده و به صورت دقیق و با کیفیت برای شما ارائه دهد. تلویزیون هوشمند سامسونگ Q9FN امکانات و قابلیت‌های هوشمند فراوانی دارد و از کیفیت تصویر 4K پشتیبانی میکند. این کیفیت تصویر تصاویر را با جزئیات بالا و تراکم پیکسلی گسترده ارائه می‌دهد. باید گفت که در میان تلویزیون‌های سامسونگ 2018 تلویزیون Q9FN بهترین و پرفروش ترین تلویزیون‌ها محسوب می‌شود. این تلویزیون روشنایی عالی دارد و رنگ‌ها را کاملاً غنی نشان می‌دهد. سیستم نورپردازی این تلویزیون هیچ گونه عیب و ایرادی ندارد و تصاویر از کنتراست بالایی برخوردار هستند.

بهترین تلویزیون سامسونگ 2018
بهترین تلویزیون‌های 2017

برند سامسونگ تلویزیون‌های خودش را در سال 2017 در سری Q و M به بازار عرضه نمود. برند سامسونگ QLED را به جای تلویزیون‌های SUHD به کار برد. باید گفت که فناوری QLED جایگزین فناوری SUHD می‌باشد. SUHD در مدل‌های قدیمی تلویزیون سامسونگ که از سال 2017 به قبل به بازار عرضه می‌شدند کاربرد دارد. فناوری QLED باعث شده است که تلویزیونهای سامسونگ بتوانند با تلویزیون‌های اولد ال جی رقابت کنند و در عرصه رقابت چیزی کم نداشته باشند. فناوری QLED تکنولوژی برتر محسوب می‌شود و امکانات و قابلیت‌های گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. منظور از فناوری QLED همان تکنولوژی کوانتوم دات می‌باشد. این تکنولوژی یک لایه یا یک فیلم از نقطه‌های کوانتومی را بر روی نور پس زمینه یک پنل ال ای دی معمولی قرار می‌دهد. این لایه ذرات بسیار ریزی دارد که هر کدام از این ذرات در سایز‌های مختلف 2 تا 10 نانومتر می‌باشند. ذرات نانومتری می‌توانند نور جداگانه ای را از خود ساطع نمایند. اندازه ذرات نانو متر با توجه به طول موج نور ساطع شده مشخص می‌شود و همین دلیل تلویزیون‌های QLED سامسونگ می‌توانند رنگ‌ها را به صورت گسترده تر و با دقت بیشتر ارائه دهند. نقطه‌های کوانتومی این قابلیت را دارند که بیش از یک میلیارد رنگ متفاوت را تولید و با کیفیت بالاتری ارائه دهند. نمایشگرهای QLED از سال 2017 به بعد حجم رنگی تلویزیون‌ها را ارتقا داد و تصاویر را با اوج روشنایی بیشتری نشان می‌دهد. تلویزیون‌های جدید سامسونگ از 2000 نیت روشنایی برخوردار هستند.

بهترین تلویزیون‌های 2017
تلویزیون‌های 8K سامسونگ

برند سامسونگ برخی از تلویزیون‌های خودش را به کیفیت تصویر 8K مجهز نموده است. این تلویزیون‌ها از کیفیت تصویر بسیار بالایی برخوردارند. سامسونگ تلویزیون Q9S را در نمایشگاه CES2018 به بازار عرضه کرد. این محصول مجهز به هوش مصنوعی بود و می‌تواند کیفیت تصاویر محتواها را به صورت خودکار ارتقا دهد. تلویزیون سامسونگ Q9S دارای فناوری QLED می‌باشد و حتی می‌تواند ویدیو‌های بی کیفیت را نیز به ویدیو‌های با کیفیتی تبدیل کند. تلویزیون‌های 8K سامسونگ از کیفیت تصویر بسیار قدرتمندی برخوردار هستند اما یکی از مشکلات این تلویزیون‌ها کمبود محتوا برای آنها می‌باشد. باید گفت که اگر محتوای مناسب برای تلویزیون‌های 8K در دسترس نباشد برتری آنها در مقایسه با تلویزیون‌های 4K و حتی Full HD قابل مشاهده نیست. سامسونگ در سال 2018 تلویزیون Q9S را رونمایی کرد. این تلویزیون می‌تواند کیفیت تصاویر را نیز ارتقا دهد ا را با کیفیت بهتری نشان دهد. تلویزیون هوشمند سامسونگ Q9S دارای هوش مصنوعی است و می‌تواند محتواهای بی‌کیفیت را ارتقا دهد. این تلویزیون الگوریتم اختصاصی خاصی را مورد استفاده قرار می‌گیرد دهد و می‌تواند محتواها را با کیفیت بالاتری بر روی نمایشگاه گر Super Hi-Vision نشان دهد.

تلویزیون‌های 8K سامسونگ
تلویزیون‌های سری N سال 2018

سامسونگ برخی از محصولاتش را در سال 2018 با عنوان NU به بازار عرضه نمود. این تلویزیون‌ها مجهز به کیفیت تصویر 4K هستند و در مقایسه با امکانات و قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهند از قیمت مناسبی برخوردارند. شما می‌توانید این تلویزیون‌ها را در سایزهای مختلف به راحتی از فروشگاه اینترنتی زیگمو پیدا کنید و آنها را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. تلویزیون‌های 2018 سری N از قابلیت HDR نیز پشتیبانی می‌کنند و می‌توانند تصاویر با کنتراست بالایی ارائه دهند.

تلویزیون سامسونگ N5370

تلویزیون سامسونگ N5370 یکی از بهترین تلویزیون‌های سامسونگ با کیفیت تصویر Full HD میباشد. این تلویزیون در سال 2018 به بازار عرضه شده است و دارای موتور تصویر‌ Hyper Real می‌باشد. تلویزیون سامسونگ N5370 از کیفیت تصویر مناسبی برخوردار است و کاربران به راحتی می‌توانند از صفحه نمایش این تلویزیون به جای مانیتور استفاده کنند. این محصول برای مکانهای عمومی نیز گزینه مناسبی می‌باشد. سیستم صوتی تلویزیون Full HD سامسونگ N5370 دو کاناله است و از توان صوتی 40 وات برخوردار است. این محصول از فناوری دالبی دیجیتال پلاس (Dolby Digital Plus) پشتیبانی می‌کند و می‌تواند کیفیت صدا را نیز ارتقا دهد. صدای پخش شده از این محصول کاملاً رسا و بلند می‌باشد و سراسر محیط را دربرمی‌گیرد.
تلویزیون سامسونگ N5370 مجهز به فناوری WiFi Direct است و امکان ارتباط مستقیم را با سایر دستگاه‌ها فراهم می‌کند. همچنین وجود قابلیت Mirroring و DLNA امکان اشتراک گذاری هوشمند داده‌ها و اطلاعات را از سایر دستگاه‌ها به صفحه نمایش بزرگ تلویزیون فراهم نموده است. تلویزیون هوشمند سامسونگ N5370 مجهز به گیرنده‌های DVB-T،DVB-T2،DVB-C و DVB-S2 است و وجود پورت HDMI و پورت USB امکان اتصال انواع دستگاه‌ها و فلش مموری‌ها را به تلویزیون فراهم نموده است.

تلویزیون سامسونگ N5370
بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2015 و 2016

شرکت کره‌ای سامسونگ تلویزیون‌های 2016 خودش را امروزه کمتر تولید می‌کند. امروزه به سختی می‌توان تلویزیون‌های 2016 سامسونگ را در بازارهای جهانی پیدا کرد. تلویزیون‌های 2016 سامسونگ از محصولات خوب و با کیفیت برند سامسونگ محسوب می‌شود. این تلویزیون‌ها روشنایی صفحه‌نمایش مطلوبی دارند و می‌توانند تصاویر و محتوا‌ها را با کنتراست مناسب بر روی صفحه نمایش تلویزیون نشان دهند. با توجه به اینکه تلویزیون‌های 2016 سامسونگ دیگر در بازار موجود نیستند بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2016 را معرفی نمی‌کنیم.
تلویزیون‌های سری J سال 2015 سامسونگ به عنوان بهترین تلویزیونهای سامسونگ 2015 شناخته شده اند. در این سال سامسونگ تلویزیون‌های خودش را به کیفیت تصویر HD و Full HD مجهز می‌کرد. تلویزیون‌های سری J سامسونگ 2015 از محصولات سری 6 سامسونگ محسوب می‌شود و این تلویزیون‌ها از سرعت رفرش ریت 120 هرتز پشتیبانی می‌کردند اما در واقع باید گفت که این سرعت 120 هرتز واقعی نبود و پایین تر از 60 هرتز می‌باشد. اکنون در بازار به سختی می‌توان تلویزیون‌های سری J 2015 سامسونگ را پیدا نمود. این تلویزیون‌ها از جمله مدلهای قدیمی برند سامسونگ محسوب می‌شوند.

بهترین تلویزیون‌های سامسونگ 2015 و 2016
نتیجه گیری

برند سامسونگ شرکت کره‌ای بزرگی می‌باشد که هرسال محصولات با کیفیت بسیار عالی به بازار عرضه کرده است با توجه به اینکه تلویزیون‌های سامسونگ در مقایسه با سایر برندها از قیمت بهتری برخوردار هستند کاربران خرید تلویزیون سامسونگ را ترجیح می‌دهند. برند سامسونگ هنوز از تلویزیون‌های 2021 خود رونمایی نکرده است و اطلاعات دقیقی در مورد محصولات جدید خود عرضه نکرده است اما بی شک می‌توان گفت که سامسونگ در سال 2021 نیز عملکرد مناسبی خواهد داشت و تلویزیون‌هایی با امکانات و قابلیت‌های گسترده عرضه می‌کند. تلویزیون‌های برند سامسونگ از جمله تلویزیون‌های متعادل محسوب می‌شوند و می‌توانند با داشتن فناوری QLED تصاویر و محتواها را به بهترین شکل ممکن بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهند. تلویزیون‌های سامسونگ قیمت مناسبی نیز دارند. در این مقاله مدل‌های مختلف سامسونگ را با یکدیگر بررسی نمودیم و بهترین تلویزیون سامسونگ 2020 2019 و 2018 را برای شما معرفی کردیم. اگر قصد خرید تلویزیون دارید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران حرفه‌ای زیگمو تماس بگیرید.

 

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سامسونگ موجود در بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ