بهترین تلویزیونتلویزیونراهنمای خرید تلویزیونقیمت تلویزیون

جدیدترین تلویزیون‌های ال جی در سال 2021

جدیدترین تلویزیون‌های ال جی در سال 2021

برند ال جی یکی از برند‌های پرطرفدار در میان کاربران می‌باشد. این برند بسیار خوش نام و آواز است و هر سال محصولات جدید و با کیفیتی را به بازار عرضه می‌کند. در سال 2021 نیز برند ال جی از تلویزیون‌های جدید و باکیفیت خود رونمایی کرده است. باید گفت که همایش ‏CES یکی از بزرگترین رویدادهای تکنولوژی در جهان محسوب می‌شود. هر سال برندهای مطرح دنیا محصولات خودشان را به بازار عرضه کرده و در میدان رقابت سعی می‌کنند که بیشترین مشتری را به خود اختصاص دهند. برند‌های بزرگی همچون ال جی سامسونگ و سونی رقابت گسترده‌ای با یکدیگر دارند و محصولات ویژه و خاصی را نیز به بازار عرضه می‌کنند. در نمایشگاه CES 2021 برند ال جی جدیدترین محصولات و تکنولوژی‌های خودش را به بازار عرضه نمود. نمایشگاه امسال در مقایسه با سال‌های قبل تفاوت بزرگی داشت و آن این بود که نمایشگاه CES 2021 به صورت مجازی برگزار شد. باید گفت که برند ال جی هنوز مدلهای 2021 خود را به صورت کامل اعلام نکرده است اما در این مقاله قصد داریم جدیدترین تلویزیون‌های ال جی 2021 را که مجهز به امکانات و فناوری‌های بسیار پیشرفته و جدیدی هستند برای شما معرفی نماییم.

جدیدترین تلویزیون‌های ال جی در سال 2021

لیست قیمت بهترین تلویزیون های ال جی موجود در بازار

ردیفنام محصولقیمتبررسی و خرید


ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون 2021 ال جی

بر اساس گزارشات منتشر شده باید گفت که تلویزیون‌های OLED ال جی در سال 2021 پسوند عدد 1 دارند. برند ال جی تلویزیون‌های OLED خود را در سال 2020 با پسوند X به بازار عرضه نمود به همین دلیل شما تلویزیون‌های 2020 برند ال جی که مجهز به فناوری OLED بودند را با نام‌های CX ،GX ،BX می‌شناختید. در سال 2021 تلویزیون‌های برند ال جی امکانات و قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای دارند و مجهز به پسوند 1 می‌باشند. تلویزیون‌های برند ال جی در سال 2021 با نام‌های B1 ،C1 ،G1 ،W1 ،Z1 به بازار عرضه شده است. باید گفت که تلویزیون‌های OLED 2020 برند ال جی به عنوان بهترین تلویزیون‌های سال 2020 شناخته شده اند به همین دلیل انتظار می‌رود که در سال 2021 ال جی همچنان رتبه اول را به خود اختصاص بدهد و فناوری‌ها و قابلیت‌های بسیاری به بازار عرضه کند. باید گفت تلویزیون‌های 2021 OLED برند ال جی از نظر کیفیت تصویر بسیار فوق‌العاده هستند و برای انجام بازی‌های مختلف نیز گزینه مناسبی می‌باشند. این تلویزیونها امکانات هوشمند بسیار گسترده‌ای دارند و مجهز به قابلیت‌های گیمینگ می‌باشند.
تلویزیون‌های 2021 برند ال جی 12 مدل میباشد. این 12 مدل مجهز به کیفیت تصویر 4K و 8K هستند. سایز تلویزیون‌های 2021 برند ال جی تا 88 اینچ است اما هنوز اطلاعات کامل و دقیقی از جدیدترین تلویزیون‌های ال جی 2021 منتشر نشده است. در ادامه ویژگی‌هایی که در تلویزیون‌های 2021 برند ال جی به کار رفته است را برای شما تشریح می‌کنیم.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون 2021 ال جی
پنل تلویزیون‌های 2021 ال جی

پنل تلویزیون ال جی در سال 2020 از نوع OLED می‌باشند. این پنل در سال 2021 با کمی تغییر همراه است و ال جی از یک پنل جدید به نام OLED ove رونمایی کرده است. به صورت می‌توان گفت که این پنل نسخه جدید و بالاتر از پنل OLED محسوب می‌شود. تلویزیون G1 از پنل OLED ove پشتیبانی می‌کند. باید گفت که محصولات 2021 برند ال جی مجهز به فناوری Mini-LED می‌باشند و تلویزیون‌های سری QNED با داشتن فناوری Mini-LED تحول بسیار بزرگ و جدیدی خواهند داشت. نکته دیگری که در مورد جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی باید به آن اشاره نمود سایز صفحه نمایش این تلویزیون‌ها می‌باشد. برند ال جی هرسال محصولات مختلفی را در سایزهای متنوع به بازار عرضه می‌کند. بیشتر تلویزیونهای برند ال جی در سایزهای بالا عرضه شده اند اما به راحتی می‌توان مدل‌های C1 و A1 را در سال 2021 در سایزهای 48 اینچ و 55 اینچ نیز یافت. برند ال جی در سال 2021 تلویزیون C1 را در سایز 83 اینچ به بازار عرضه نموده است. همچنین در سال 2021 در میان تلویزیون‌های ال جی تلویزیون Z1 سایز 88 اینچ دارد.
برند ال جی همواره به طراحی محصولاتش توجه ویژه‌ای دارد و سعی می‌کند که محصولاتش را به بهترین شکل ممکن و با خلاقیت همراه کند. تلویزیون‌های 2021 برند ال جی طراحی بسیار جدید و جذابی دارند و برند ال جی یکی از تغییراتی که در تلویزیون‌های خود به کاربرده است پایه‌های تلویزیون می‌باشد. به وضوح در تلویزیون G1 مشاهده می‌کنیم که برند ال جی تلویزیونی با پایه سه شاخه ای را به کار برده است.

پنل تلویزیون‌های 2021 ال جی
کیفیت تصویر و سیستم صوتی تلویزیون‌های 2021 ال جی

جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی از پردازنده نسل جدید Alpha 9 Gen 4 پشتیبانی می‌کنند. این پردازنده بسیار قدرتمند است و دارای الگوریتم‌های یادگیری می‌باشد. با وجود این الگوریتم‌ها تلویزیون‌های برند ال جی می‌توانند داده‌های تصویری را با سرعت و قدرت بسیار بالا تجزیه و تحلیل نمایند و آنها را با کیفیت بسیار بالا بر روی صفحه نمایش تلویزیون نشان دهند. یکی دیگر از ویژگی‌های تصویری جدید در تلویزیون‌های 2021 ال جی فناوری AI Picture Pro می‌باشد. این فناوری می‌تواند چهره، اجزای بدن و حتی تصاویر پس زمینه و پیش زمینه را تشخیص داده و آنها را با کیفیت اصلی ارائه دهد. وجود این فناوری باعث شده است که تک تک تصاویر با کیفیت بسیار بالایی ارائه شود. تلویزیون‌های برند ال جی از کیفیت تصویر 4K و 8K پشتیبانی می‌کنند و پردازنده Alpha 9 Gen 4 رقیب قدرتمندی برای پردازنده هوشمند جدید سونی محسوب می‌شود. جدیدترین تلویزیون‌های 2021 برند ال جی از نظر سیستم صوتی نیز قدرتمند خواهند بود این تلویزیون‌ها دارای فناوری AI Sound Pro هستند و می‌توانند صدای بی نظیر و با کیفیت بسیار بالایی را برای شما ارائه دهند. البته باید گفت که در مورد توان خروجی صدا در تلویزیون‌های 2021 OLED ال جی هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست.

کیفیت تصویر و سیستم صوتی تلویزیون‌های 2021 ال جی
امکانات و قابلیتهای جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی

برند ال جی همواره محصولات خودش را به امکانات و قابلیت‌های گسترده ای مجهز می‌کند. امسال نیز در سال 2021 باید انتظار داشت که تلویزیون‌های ال جی از امکانات و قابلیت‌های گسترده برخوردار خواهند شد. تلویزیون‌های جدید ال جی 2021 دارای امکانات گیمینگ هستند و به همین دلیل برای گیمرها گزینه بسیار مناسبی می‌باشند. این تلویزیون‌ از سرعت رفرش ریت 120 هرتز در محتوای 4K برخوردارند و می‌توانند تصاویر و محتواها را با سرعت بسیار بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و آنها را بدون هیچگونه تاری و تأخیر بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهند. همچنین تلویزیون‌های G1، C1 و Z1 در محتواهای 8K از سرعت رفرش ریت 60 هرتز برخوردار هستند. برند ال جی تلویزیون‌های 2021 خودش را به فناوری‌هایVRR ،ALLM ،NVIDIA GSYNC(نرخ تازه سازی متغیر) و AMD FreeSync Premium مجهز نموده است. وجود هر کدام از این فناوری‌ها باعث شده است که زمان پاسخگویی این محصولات به کمتر از 1 میلی ثانیه برسد و شما به راحتی بتوانید بازی‌های مختلف مورد علاقه خودتان را با کیفیت بسیار بالا و هیجانی شگفت انگیز تجربه نمایید. همچنین وجود فناوری Game Optimizer باعث شده است که کاربران بتوانند کیفیت تصاویر را با توجه به نوع بازی که انجام می‌دهند تغییر دهند. جدیدترین تلویزیون‌های برند ال جی در سال 2021 دارای قابلیت سرویس استریم بازی گوگل است. این قابلیت تحت عنوان Stadia نامگذاری شده است وجود این فناوری باعث شده است که تحولی عظیم در استفاده از تلویزیون‌ها برای گیمینگ محسوب شود.
یکی دیگر از ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون‌های 2021 ال جی طراحی ریموت کنترل آنها می‌باشد. ال جی چندین سال است که ریموت کنترل جادویی خودش را تغییر نداده است و فقط در برخی از جزئیات دکمه‌ها تغییر کرده‌اند. اما این بار در سال 2021 ریموت کنترل جادویی تغییرات بسیار گسترده‌ای داشته است این ریموت کنترل‌ها نرم تر و خوش دست تر شده اند و می‌توانند دستورات شما را بلافاصله انجام دهند. یکی دیگر از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدترین تلویزیون‌های 2021 برند ال جی سیستم عامل آنها می‌باشد تلویزیون‌های ال جی 2021 از سیستم عامل webOS 6.0 پشتیبانی می‌کنند این سیستم عامل در مقایسه با سال‌های گذشته کمی متفاوت است و منوی آن تغییراتی داشته است. کاربران به راحتی با فشار دادن دکمه اصلی می‌توانند در کنار منوی تلویزیون لیستی شامل برنامه‌هایی یا که اخیراً دیده شده است مشاهده نمایند. البته باید گفت که در مورد امکانات و قابلیت‌های هوشمند تلویزیون‌های 2021 ال جی اطلاعات و داده‌های بیشتری در دست نیست اما مطمئن هستیم که برند ال جی به راحتی رضایت کاربران بسیاری را جلب می‌کند.

امکانات و قابلیتهای جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی
تلویزیون ال جی QNED در سال 2021

برند ال جی از اولین تلویزیون خود تحت عنوان تلویزیون QNED رونمایی کرده است. این نام نامی جدید محسوب می‌شود و برند ال جی از این نام برای اولین بار در عصر تکنولوژی استفاده کرده است. پیشتر زمزمه‌هایی وجود داشت که ال جی قصد دارد تلویزیون‌هایی با صفحه نمایش Mini-LED به بازار عرضه کند. این تلویزیون‌ها از تکنولوژی پیشرفته تری در مقایسه با LED برخوردار بودند تلویزیون‌های سری QNED ال جی با داشتن تکنولوژی Mini-LED می‌توانند تحولی بزرگ در عرصه تکنولوژی محسوب شوند. باید گفت که تلویزیون‌های سری QNED از ترکیب تلویزیون‌های نانوسل و نقاط کوانتومی حاصل شده است به جرأت می‌توان گفت که نقاط کوانتومی مهمترین فناوری‌های به کار رفته در تلویزیونهای بالارده سامسونگ محسوب می‌شود. تلویزیون‌های QNED 2021 ال جی رقیب بسیار سرسخت و قدرتمندی برای تلویزیونهای سامسونگ محسوب خواهند شد. تلویزیون‌های QNED تکنولوژی نانوسل و نقاط کوانتومی را ترکیب کرده است و می‌تواند تصاویر را بسیار زیبا و شگفت انگیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. جدیدترین تلویزیون‌های 2021 ال جی از کنتراست و نور پس زمینه بسیار فوق العاده ای نیز برخوردار هستند.

تلویزیون ال جی QNED در سال 2021
تلویزیون‌های ال جی OLED

ال جی در سال 2021 یکی از جدیدترین فناوری‌های خودش را با نام OLED evo رونمایی کرده است. این فناوری نسل جدیدی از فناوریOLED محسوب می‌شود. تلویزیون‌های بالارده برند ال جی از پنل OLED پشتیبانی می‌کنند. تا کنون پنل OLED بهترین فناوری به کار رفته در تلویزیون محسوب می‌شود. تلویزیون‌هایی که از این پنل پشتیبانی می‌کردند همواره در لیست بهترین تلویزیون‌های جهان قرار می‌گرفتند. در سال 2021 برند ال جی تلویزیون‌های جدید خودش را مجهز به پنل OLED evo به بازار عرضه نموده است. این پنل تحول بسیار بزرگی در تلویزیون‌های OLED محسوب می‌شود. باید گفت که پنل OLED evo نسخه بالاتر از اولد محسوب می‌شود. به همین دلیل می‌تواند تصاویر را با کیفیت بسیار بهتر و روشنایی عالی تر ارائه دهد. پنل OLED ove درخشندگی بسیار بالایی دارد و از محدوده دینامیکی بالاتری در مقایسه با پنل اولد برخوردار است. پنل OLED ove در بسیاری از تلویزیون‌های 2021 به کار می‌رود اما اکنون وجود پنل OLED ove در تلویزیون ال جی G1 تایید شده است.

تلویزیون‌های ال جی OLED
تلویزیون ال جی G1

تلویزیون ال جی G1 مجهز به پنل OLED ove می‌باشد. این تلویزیون از کیفیت تصویر 4K برخوردار است و می‌تواند تصاویر و محتوا‌ها را با کیفیت بسیار بالا بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. منصفانه است بگوییم که تلویزیون ال جی G1 شاهکار برند ال جی در سال 2021 محسوب می‌شود. این تلویزیون از سرعت رفرش ریت 120 هرتز برخوردار است و می‌تواند تصاویر و محتواها را با سرعت بسیار بالا و بدون تاری و تأخیر بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. برند ال جی تلویزیون G1 را در سه سایز 55 اینچ 65 اینچ و 77 اینچ به بازار عرضه کرده است. پردازنده به کار رفته در این تلویزیون از نوع پردازنده Alpha 9 Gen 4 می‌باشد و این محصول از پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی برخوردار است. تلویزیون ال جی G1 نسل جدیدی از تلویزیون‌های سری گالری محسوب می‌شود. این تلویزیون‌ها بسیار شیک و زیبا طراحی شده است و کاربران به راحتی می‌توانند این محصول را به دیوار متصل نمایند و زیبایی و جلوه خاصی را به خانه خودشان ببخشند.
تلویزیون ال جی G1 روشن ترین صفحه نمایش را به خود اختصاص داده است همچنین وجود پنل جدید OLED ove باعث شده است که تصاویر و محتوا با کیفیت بسیار بالا و بسیار درخشان بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه شود. پنل‌های OLED ove می‌توانند سطح روشنایی بالاتری را در مقایسه با پنل‌های اولد ارائه دهند. تلویزیون ال جی ای G1 مخصوص نصب بر روی دیوار می‌باشد و شما زمانی که این تلویزیون را به دیوار متصل می‌کنید یک اثر هنری بسیار زیبا در خانه خودتان خواهید داشت. پنل به کار رفته در این تلویزیون ضخامت بسیار کمی دارد البته کاربران میتوانند تلویزیون ال جی G1 را بر روی پایه سه شاخه نیز قرار دهند. این پایه‌ها برای اولین بار به بازار عرضه شده است و باعث شده است که تلویزیون ال جی G1 طراحی بسیار شیک و منحصر به فردی داشته باشد. تلویزیون ال جی G1 به خاطر داشتن پنل OLED evo تصاویر را با کیفیت بسیار بالا و به صورت روشن برای شما ارائه می‌دهد. این محصول از کیفیت تصویر 4K برخوردار است و با داشتن پردازنده Alpha 9 Gen 4 لحظات شاد و هیجان انگیزی را برای کاربران ایجاد می‌کند. همچنین ریموت کنترل این تلویزیون نیز از نوع جدید بوده و شما به راحتی می‌توانید از این تلویزیون برای انجام گیم و بازی‌های مختلف استفاده نمایید.

تلویزیون ال جی G1
تلویزیون ال جی C1

یکی دیگر از محصولات برند ال جی در سال 2021 تلویزیون ال جی C1 می‌باشد. این تلویزیون در میان کاربران بسیار محبوب خواهد بود زیرا تلویزیون یون ال جی CX نیز در میان کاربران محبوبیت بسیار زیادی داشت. به جرأت می‌توان گفت که تلویزیون ال جی C1 از محبوب ترین تلویزیون‌های OLED ال جی محسوب می‌شود. این تلویزیون از پنل OLED evo پشتیبانی می‌کند و از کیفیت تصویر 4K برخوردار است. کیفیت تصویر 4K از تراکم پیکسلی بالایی دارد و می‌تواند تصاویر و محتواها را حتی با کوچکترین جزئیات برای کاربران ارائه دهد.
سرعت رفرش ریت این تلویزیون 120 هرتز است و به همین دلیل برای انجام بازی‌های مختلف گزینه مناسبی می‌باشد. این پنل تلویزیون می‌تواند تصاویر و محتوا را بدون تاخیر و تاری برای کاربران ارائه دهد. ال جی تلویزیون C1 را در سایزهای 48 اینچ 55 اینچ 65 اینچ 77 اینچ و 83 اینکه به بازار عرضه کرده است. تلویزیون ال جی C1 دارای پنل evo OLED می‌باشد و این محصول در سایزهای مختلف به بازار عرضه شده است. احتمالاً تلویزیون 83 اینچ OLED C1 در میان کاربران محبوبیت بسیار زیادی خواهد داشت. این تلویزیون امکانات و قابلیتهای بسیار گسترده‌ای دارد و با وجود پردازنده Alpha 9 Gen 4 می‌تواند تصاویر را با سرعت بالا تجزیه و تحلیل نموده و کیفیت آنها را افزایش دهد.

تلویزیون ال جی C1
تلویزیون ال جی Z1

پنل به کار رفته در تلویزیون ال جی Z1 از نوع پنل OLED evo است. این تلویزیون از کیفیت تصویر 8K پشتیبانی می‌کند این محصول می‌تواند تصاویر و محتواها را بسیار ویژه و فوق العاده برای شما ارائه دهد. تلویزیون Z1 بسیار شیک و زیبا طراحی شده است. این تلویزیون‌ برای سالن‌های بزرگ گزینه مناسبی می‌باشد. باید گفت که سایز 88 اینچ این تلویزیون بزرگترین تلویزیون ال جی محسوب می‌شود که تاکنون ال جی آن را به بازار معرفی نموده است. اطلاعات بیشتری در مورد این تلویزیون در دست نیست اما به احتمال زیاد ال جی این محصول را به پردازنده Alpha 9 Gen 4 مجهز نموده است.

تلویزیون ال جی Z1
تلویزیون ال جی A1

تلویزیون A1 ال جی مجهز به کیفیت تصویر 4K می‌باشد و در سایزهای مختلف به بازار عرضه شده است. این محصول پردازنده Alpha 9 Gen 4 دارد و می‌توان گفت که به عنوان ارزانترین تلویزیون 2021 ال جی معرفی شده است. اطلاعات بیشتری در مورد این تلویزیون در دسترس نیست.

تلویزیون ال جی A1
تلویزیون ال جی B1

باید گفت که هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این تلویزیون اعلام نشده است اما به احتمال زیاد این محصول دارای پنل OLED است و از پردازنده Alpha 9 Gen 4 پشتیبانی می‌کند. همچنین این تلویزیون پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی نیز خواهد داشت. به محض اینکه ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون ال جی B1 اعلام شد این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تلویزیون ال جی B1

تلویزیون ال جی R1

یکی دیگر از محصولات برند ال جی در سال 2021 تلویزیون ال جی R1 می‌باشد. این تلویزیون دارای پنل OLED است و مدل جدیدی از تلویزیون 2020 RX محسوب می‌شود. در مورد این تلویزیون نیز اطلاعات کاملی در دسترس نیست اما به احتمال زیاد این محصول بسیار شیک و زیبا بوده و دارای قابلیت رول شدن می‌باشد. همچنین بلندگوهای این تلویزیون نیز قدرتمند است و می‌تواند تصاویر و محتوا را با کیفیت بسیار بالا بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد.
جدیدترین تلویزیون‌های ال جی که در ایران موجود هستند
یکی از سوالات پرتکرار در میان کاربران جدیدترین تلویزیون‌های ال جی و موجود در ایران می‌باشد. هر سال تلویزیون‌ها در رده‌های مختلف به بازار ایران وارد می‌شود و کاربران نیز از هر کدام از این محصولات استقبال می‌کنند. تلویزیون‌های مختلف در سه رده LED ، OLED و پنل نانوسل تولید شده‌اند با توجه به اینکه هر کدام از این تلویزیون‌ها امکانات و قابلیت‌های مختلفی دارند در رده‌های مختلف بالارده میان رده و پایین رده قرار می‌گیرند. در ادامه جدیدترین تلویزیون‌های ال جی موجود در ایران را برای شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید هر کدام از این محصولات را با قیمتی استثنایی از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید.

تلویزیون ال جی R1
تلویزیون ال جی UN8100

تلویزیون ال جی UN8100 مجهز به کیفیت تصویر 4K است و در سال 2020 به بازار عرضه شده است. این تلویزیون سیستم صوتی 20 وات دارد و از نرخ رفرش ریت 60 برخوردار است. منصفانه است بگوییم که تلویزیون ال جی UN8100 یکی از ارزان قیمت ترین تلویزیون‌های 4k ال جی محسوب می‌شود. برند ال جی تلویزیون UN8100 را بسیار شیک و زیبا طراحی نموده است. این محصول امکانات و قابلیت‌های بی نظیری دارد و با وجود پنل ips می‌تواند تصاویر را با زاویه دید گسترده و به صورت خوش رنگ و با کیفیت بسیار بالا ارائه دهد. تلویزیون‌های ال جی UN8100 مجهز به قابلیت 4K Upscaler است و می‌تواند کیفیت تصاویر را نیز ارتقا دهد.
تلویزیون 2020 ال جی UN8100 جزئیات کامل تصاویر را برای کاربران ارائه می‌دهد. این تلویزیون دارای فرمت‌های تصویری HDR10 Pro و HLG است و مجهز به پردازنده تصویر Quad Core میباشد. نرخ رشد این محصول 60 هرتز است و می‌تواند تصاویر و محتواها را بدون تاری و تأخیر بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد. تلویزیون هوشمند ال جی UN8100 مجهز به دو بلندگو می‌باشد و از کیفیت صدای بسیار بالایی برخوردار است. این تلویزیون صدا را به صورت شفاف و رسا در سراسر محیط پخش می‌کند. تلویزیون ال جی UN8100 مجهز به فناوری صوتی Clear Voice III است و هیچگونه نور نویز صوتی ارائه نمی دهد. همچنین این محصول با داشتن فناوری AI Sound می‌تواند صدا را با تصویر هماهنگ نماید. تلویزیون 4K ال جی UN8100 دارای قابلیت اتصال به اینترنت است که از محصولات هوشمند برند ال جی محسوب می‌شود.

تلویزیون ال جی UN8100
تلویزیون ال جی UN8080

تلویزیون UN8080 در سال 2020 به بازار عرضه شده است و یکی از بهترین تلویزیون‌های ال جی 2020 می‌باشد. تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 مجهز به کیفیت تصویر 4K است و می‌تواند تصاویر و محتوا‌ها را با کیفیت بسیار بالا و نرخ رفرش 60 هرتز ارائه دهد. تلویزیون ال جی UN8080 به تازگی به بازار ایران وارد شده است. ال جی این محصول را بسیار شیک و زیبا طراحی نموده است و پردازنده α7 Gen3 باعث شده است که این تلویزیون بتواند تصاویر را با کیفیت بسیار بالا برای شما ارائه دهد. همچنین تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 دارای فناوری 4K Upscaler میباشد و مجهز به قابلیت ارتقا دهنده کیفیت تصویر است. تمامی صحنه‌های پخش شده بر روی تلویزیون ال جی UN8080 با کیفیت است و از کنتراست بسیار بالایی برخوردار است.
این تلویزیون توسط کشور کره ساخته شده است و از سیستم عامل webOS پشتیبانی می‌کند. شما این تلویزیون را می‌توانید با قیمت بسیار استثنایی از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید. این تلویزیون تمامی جزئیات تصاویر را نیز برای شما ارائه می‌دهد و از طیف گسترده ای از رنگ‌ها برخوردار است. سیستم صوتی تلویزیون 4Kی ال جی UN8080 دو کاناله است و از 20 وات توان صوتی برخوردار است. ال جی تلویزیون UN8080 را به امکانات و قابلیت‌های صوتی مختلفی مانند AI Sound و دالبی اتموس مجهز نموده است. این تلویزیون دارای سیستم عامل webOS است و از گیرنده داخلی و خارجی نیز برخوردار است. همچنین این محصول امکانات هوشمند بسیار زیادی مانند قابلیت اتصال به اینترنت و غیره دارد.

تلویزیون ال جی UN8080
تلویزیون ال جی NANO90

یکی دیگر از جدیدترین تلویزیون‌های ال جی 2020 که به بازار ایران وارد شده است تلویزیون ال جی NANO90 می‌باشد. این تلویزیون در میان کاربران طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و از محبوبیت بی‌نظیری برخوردار شد. تلویزیون ال جی NANO90 مجهز به کیفیت تصویر 4K است و از فناوری نانو سل نیز پشتیبانی می‌کند. این محصول زاویه دید گسترده ای دارد و می‌تواند تصاویر و محتوا‌ها را با کیفیت بسیار بالا بر روی صفحه نمایش تلویزیون ارائه دهد.
ال جی تلویزیون NANO90 را به پردازنده تصویر α7 Gen3 مجهز نموده است. این پردازنده تصاویر را با سرعت بالا مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و کیفیت آنها را افزایش می‌دهد. سرعت رفرش ریت 120 باعث شده است که تلویزیون هوشمند ال جی NANO90 برای انجام بازی‌های مختلف و گیمینگ و حتی استفاده برای مانیتورینگ نیز گزینه بسیار مناسبی باشد. این تلویزیون پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی دارد و به طور کلی از 20 وات توان صوتی برخوردار است. این محصول دارای فناوری Clear Voice III است و صدای بدون نویز و کاملا هماهنگ با صفحه نمایش ارائه می‌دهد. تلویزیون فورکا NANO90 امکانات و قابلیت‌های هوشمند فراوانی دارد و از سیستم عامل webOS پشتیبانی می‌کند. این تلویزیون دارای اتصال به اینترنت است و شما می‌توانید به صورت مستقیم برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های مورد نظر خودتان را دانلود و نصب نمایید.

تلویزیون ال جی NANO90
تلویزیون ال جی CX

تلویزیون ال جی CX یکی دیگر از جدیدترین تلویزیون‌های OLED 2020 برند ال جی می‌باشد که به تازگی به بازار ایران عرضه شده است. این تلویزیون از کیفیت تصویر 4K پشتیبانی می‌کند و در سال 2020 با سیستم صوتی 40 وات به بازار عرضه شده است. این محصول امکانات و قابلیتهای بسیار گسترده‌ای دارد و به عنوان یکی از بهترین تلویزیون‌های OLED شناخته شده است. این تلویزیون بسیار شیک و زیبا طراحی شده است و پنل آن ضخامت کمی دارد. تلویزیون ال جی CX حاشیه‌های بسیار باریکی دارد و به همین دلیل سایز صفحه نمایش بسیار بزرگتر از آنچه که هست دیده می‌شود. کیفیت تصویر 4K باعث شده است که تصاویر با کنتراست بسیار بالا ارائه شده و همچنین این محصول از طیف گسترده ای از رنگ‌ها نیز پشتیبانی میکند.
پردازنده α9 Gen 3 AI قابلیت دیگر تلویزیون هوشمند ال جی CX می‌باشد. زمان پاسخگویی و تأخیر در ورودی تلویزیون فورکی ال جی CX بسیار ناچیز است و این محصول از نرخ رفرش ریت 120 برخوردار است. سیستم صوتی این تلویزیون دو کاناله است و در کنار دو بلندگو این محصول مجهز به دو سابوفر می‌باشد و به طور کلی 40 وات صدا را با کیفیت بسیار بالا در سراسر محیط پخش می‌کند. تلویزیون هوشمند ال جی CX مجهز به سیستم عامل WebOS می‌باشد. تلویزیون هوشمند ال جی cx برای انجام بازی‌های مختلف نیز گزینه مناسبی می‌باشد. این تلویزیون دارای دستیارهای صوتی مختلفی است و امکان تعامل صوتی کاربران را به راحتی با تلویزیون فراهم می‌کند. تلویزیون ال جی CX دارای پیشرفته ترین امکانات و قابلیتها است و به عنوان یکی از بهترین تلویزیون‌های برند ال جی در سال 2020 شناخته شده است.

تلویزیون ال جی CX
نتیجه گیری

در این مقاله جدیدترین تلویزیون‌های ال جی 2021 را برای شما معرفی نمودیم. هر کدام از این تلویزیون‌ها امکانات و قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای دارند. تلویزیون‌های OLED 2020 توسط برند ال جی با پسوند X به بازار عرضه می‌شدند اما این پسوند در سال 2021 به عدد1 تغییر کرد. برند ال جی یکی از برندهای محبوب و پرطرفدار در میان کاربران است که هرسال محصولات با کیفیت بسیار خوبی را به بازار عرضه می‌کند. شما می‌توانید هر کدام از این تلویزیون‌ها را با قیمتی بسیار استثنایی از فروشگاه اینترنتی زیگمو تهیه نمایید. باید گفت که هنوز در مورد تلویزیون‌های OLED 2021 ال جی اطلاعات کامل و جامعی در دست نیست و با گذشت زمان این اطلاعات کامل تر خواهد شد. برای کسب مشاوره رایگان از مشاوران حرفه‌ای زیگمو با ما در تماس باشید.

 

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های ال جی موجود در بازار

ردیفنام محصولقیمتبررسی و خرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ