امکانات تلویزیون + آموزشتلویزیون

نحوه ورود به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس

نحوه ورود به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس

تلویزیون‌های هوشمند و مدرنی که به تازگی به بازار عرضه شده است دارای یک منوی مخفی می باشد. این منو امکانات و قابلیت های فراوانی دارد و شما با دسترسی به این منوی مخفی می‌توانید تغییراتی ایجاد کرده و کارایی و عملکرد تلویزیون را بهبود دهید، به عنوان مثال کاربران با در دست داشتن منوی مخفی به راحتی می‌توانند میزان روشنایی تلویزیون یا نسبت کنتراست آن را تنظیم کنند. همچنین تلویزیون‌ها خدمات فراوانی ارائه می‌دهند که شما با دسترسی به منوی مخفی می توانید برخی از ویژگی های تلویزیون را فعال نموده یا اگر تمایل داشتید برخی از ویژگی‌هایی که الان فعال هستند را غیر فعال کنید. برای هر برند راه های دسترسی به این منومخفی روشهای متفاوتی است به عنوان مثال برای دسترسی به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس نمی توان از روش دسترسی به منوی مخفی تلویزیون ال جی استفاده کرد. روش های دسترسی به منوی مخفی ها در هر برند با برند دیگر متفاوت می باشد. اگر شما تلویزیون فیلیپس دارید و می‌خواهید به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس دسترسی داشته باشید با ما همراه شوید.

لیست قیمت بهترین تلویزیون های فیلیپس موجود در بازار

برای دسترسی به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس راهها و روشهای متعددی وجود دارد، توصیه می‌کنیم که این روشها را با دقت مطالعه کرده و هرکدام از روش‌ها که برای شما مناسب بود انتخاب کنید و آن را انجام دهید. روش های ورود به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس باعث می‌شود که شما خدمات جدیدی دریافت کنید و برخی از تنظیمات را مطابق با میل خودتان انجام دهید. این روش‌ها را بیشتر تعمیرکاران می دانند و برای تعمیرات تلویزیون، انجام تغییراتی در آن به کار می‌برند. پیش از دسترسی به منوی مخفی تلویزیون باید این نکته را به شما یادآور شویم که پیش از انجام هر تغییری از تأثیرات و اثرات آن باخبر شوید و سپس آن را ذخیره نمایید. ممکن است بعضی از تغییراتی که ایجاد می‌کنید ناخواسته باشد و شما ندانید که چه تغییراتی ایجاد می کنید و همین موضوع باعث می‌شود که تغییراتی که مورد علاقه شما نیست ایجاد شود البته شما با خاموش و روشن کردن تلویزیون می توانید به حالت اولیه برگردید و تنظیمات تلویزیون و منوی مخفی آن را به حالت اولیه خودش بازیابی کنید. بهتر است پیش از انجام هر گونه تغییرات از صفحه نمایش تلویزیون عکس گرفته یا تنظیمات منوی مخفی تلویزیون فیلیپس را یادداشت کنید. تا در صورتی که از تغییرات حاصل شده رضایت نداشتید بتوانید این تغییرات را بازیابی نمایید و به تغییرات پیش‌فرض برگردانید.

نحوه ورود به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس

ورود به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس

برای دسترسی به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس اقدامات و روش های فراوانی وجود دارد که در ادامه به پنج روش اشاره می کنیم.

  1. در روش اول شما باید دکمه های 0 + 6 + 2 +5 +9 +6 + {MENU} را بر روی ریموت کنترل تلویزیون خودتان پشت سر هم فشار دهید. بعد از فشردن این دکمه ها به صورت پشت سرهم منوی مخفی تلویزیون فیلیپس برای شما ارائه می شود و می توانید تغییرات و تنظیمات مورد علاقه خودتان را انجام دهید.
  2. روش دیگری که با استفاده از آن به منوی مخفی تلویزیون دسترسی خواهید داشت، این است که بر روی ریموت کنترل تلویزیون خودتان دکمه های 0 + 6 + 2 +5 +9 +6 + {{INFO} را پشت سر هم فشار دهید. بعد از فشردن این دکمه ها پشت سر هم منوی مخفی تلویزیون برای شما ارائه می شود.
  3. روش سوم دسترسی به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس این است که شما دکمه های 1 + 2 + 3 +6 +5 + 4 را که بر روی ریموت کنترل تلویزیون قرار دارد پشت سر هم فشار دهید.
  4. یکی دیگر از روش هایی که با استفاده از آن شما به راحتی به منوی مخفی تلویزیون فیلیپس دسترسی دارید و می توانید تغییرات و تنظیمات مورد علاقه تان را انجام دهید، این است که بهبود کنترل تلویزیون را در دست گرفته و پشت سرهم دکمه های 0 + 6 + 2 + 5 + 9 + 6 + {OSD/STATUS/INFO}فشار دهید در این صورت منوی مخفی برای شما باز میشود.
  5. آخرین روشی که با استفاده از آن می توانید به منوی مخفی تلویزیون دسترسی داشته باشید این است که بر روی ریموت کنترل تلویزیون به صورت پشت سرهم دکمه های  0 + 6 + 2 + 5 + 9 + 7 + {Menu/Info/Status} فشار دهید.

روش های ورود به منوی مخفی تلویزیون های فیلیپس

با انجام دادن هر کدام از این روش ها شما به راحتی می توانید به منوی مخفی تلویزیون دسترسی داشته و تغییرات و تنظیماتی را که مورد علاقه شما از انجام دهید. شما می توانید روشنایی و نسبت کنتراست تلویزیون را تغییر دهید با توجه به اینکه شما تلویزیون را در محیط تاریک استفاده می کنید یا روشن می توانید تنظیمات دلخواه خودتان را اعمال کنید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که اگر از تنظیمات ایجاد شده رضایت نداشته باشید یا اگر از اثرات آن مطمئن نباشید با خاموش و روشن کردن تلویزیون می‌توانید تنظیمات اولیه آن را بازیابی کنید.

منوی مخفی تلویزیون های فیلیپس

 

لیست جدیدترین تلویزیون های فیلیپس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ