بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ TU8000

بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ TU8000

0 2,211

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ TU8000

تلویزیون هوشمند مدل TU8000 یکی از محصولات جدید برند سامسونگ می‌باشد که در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است. این تلویزیون عملکرد خوبی دارد و می‌تواند امکانات و قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کاربران قرار دهد. در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی تلویزیون سامسونگ TU8000 را بررسی کنیم. تلویزیون سامسونگ TU8000 تاخیر ورودی بسیار کمی دارد و این قابلیت برای انجام بازی‌های مختلف بسیار مناسب است. به گونه‌ای که شما می‌توانید صحنه‌های اکشن و مسابقات ورزشی را بدون تاری دریافت کنید و همچنین برای انجام بازی‌های مختلف نیز زمان پاسخگویی مناسبی داشته باشید. تلویزیون‌ سامسونگ TU8000 برای کاربرانی که می‌خواهند از این تلویزیون برای اتاق‌های تاریک استفاده کنند گزینه مناسبی می‌باشد. این محصول تلویزیونی هوشمند است و می‌تواند امکانات و قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کاربران قرار دهد اما باید به این نکته نیز اشاره کنیم که تلویزیون سامسونگ TU8000 از نقاط ضعفی نیز برخوردار است. به عنوان مثال تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000 زاویه دید ضعیفی دارد و طیف رنگی گسترده پشتیبانی نمی‌کند. اگر قصد خرید تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000 را دارید با ما همراه باشید.

تلویزیون سامسونگ TU8000 عملکرد بسیار خوبی دارد، اما در مقابل از برخی از امکانات و قابلیت‌ها نیز بی بهره است. تلویزیون ۲۰۲۰ سامسونگ TU8000 کنتراست عالی دارد و می‌تواند رنگ مشکی را به صورت فوق‌العاده و عالی برای کاربران ارائه دهد به همین دلیل قرار دادن تلویزیون سامسونگ TU8000 در محیط‌های تاریک نیز هیچ تاثیری بر روی کیفیت تصویر نگذاشته و شما می‌توانید تصاویر را با کیفیت استثنایی دریافت کنید. تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000 از طیف رنگی گسترده برای محتواهای HDR پشتیبانی نمی‌کند. این محصول ویژگی نوردهی موضعی ندارد و همچنین در زاویه های غیر مستقیم نمی‌تواند محتوا و تصاویر با کیفیت بالا برای شما ارائه دهد. تلویزیون سامسونگ TU8000 مجهز به تکنولوژی VRR یا همان نرخ تازه سازی متغیر نمی‌باشد اما در مقابل این تلویزیون زمان پاسخگویی عالی دارد و از هندلینگ انعکاسی بسیار بی‌نظیری برخوردار است به همین دلیل خرید این تلویزیون برای گیمرها گزینه مناسبی می‌باشد.

بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ TU8000

طراحی تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000

تلویزیون ۲۰۲۰ سامسونگ TU8000 مجهز به صفحه نمایش تخت است و این تلویزیون بسیار زیبا و چشم نواز طراحی شده است. قاب اطراف تلویزیون نازک است و رنگ خاکستری دارد. سامسونگ تلویزیون ۲۰۲۰ TU8000 را بسیار ساده اما در عین حال شیک و مدرن طراحی نموده است. یکی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های این تلویزیون این است که پایه‌های آن سر خود است و شما نیازی به هیچگونه پیچ برای نصب کردن پایه‌ها به تلویزیون ندارید و کاربران می‌توانند به راحتی تلویزیون را بر روی پایه‌های آن قرار دهند. قاب پشتی تلویزیون سامسونگ TU8000 الگوی عمودی دارد و بدنه آن پلاستیک می‌باشد. برای نصب تلویزیون به دیوار شما می‌توانید از یک براکت استفاده کنید و انحنای آن هنگام نصب به دیوار باعث شده است که این محصول جلوه خاصی به خانه شما ببخشد. پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی تلویزیون سامسونگ TU8000 در دو بخش جداگانه و عمود بر هم قرار داده شده‌اند که در حالت ایستاده و چه در حالت نصب تلویزیون به دیوار شما می‌توانید به راحتی از پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی تلویزیون استفاده کنید. تلویزیون سامسونگ TU8000 ابعاد پشتی برابر با VESA 200×۲۰۰ دارد. فاصله هر کدام از چهار سوراخ ۲۰۰ میلیمتر می‌باشد. سامسونگ همواره محصولاتش را با کیفیت ساخت عالی به بازار عرضه می‌کند. این تلویزیون نسبت به مدل‌های پیشین خود از کیفیت ساخت بهتری برخوردار است و هیچ گونه عیب و نقصی در قالب گیری و ساخت و مونتاژ وجود ندارد. تلویزیون‌سامسونگ TU8000 از پهلو ۵٫۸ سانتی متر ضخامت دارد که معادل ۲٫۲۸ اینچ می‌باشد. این اندازه بسیار نازک است و زمانی که شما تلویزیون را به دیوار نصب می‌کنید هیچ گونه بیرون زدگی وجود ندارد. قاب تلویزیون سامسونگ TU8000 برابر ۰٫۹ سانتیمتر است و می‌تواند به راحتی نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. پایه‌های تلویزیون سامسونگ TU8000 به گونه‌ای طراحی شده است که این پایه‌ها بخش جلویی آن لبه تیز تری دارند و از نوع پایه‌های دو طرف نیستند شما می‌توانید به آسانی با فشار دادن این پایه‌ها آنها را در جای خود قرار داده و نیازی به این به هیچ پیچ و مهره برای محکم کردن ندارید.

طراحی تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000

کیفیت تصویر تلویزیون ۲۰۲۰ سامسونگ TU8000

تلویزیون سامسونگ TU8000 می‌تواند تصاویر محتواها را با کیفیت عالی بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون ارائه دهد. یکی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های تلویزیون سامسونگ TU8000 بخش کنتراست آن می‌باشد. منظور از نسبت کنتراست یا بیشترین میزان روشنایی رنگ ‌سفید به کمترین میزان روشنایی رنگ سیاه در یک صفحه نمایش گفته می‌شود. تلویزیون ۲۰۲۰ سامسونگ TU8000 از نسبت کنتراست خارق‌العاده‌ای برخوردار است و این ویژگی به خاطر وجود پنل VA می‌باشد. هرچند تلویزیون سامسونگ TU8000 قابلیت نوردهی موضعی ندارد اما از نسبت کنتراست ۶۴۲۱ برخوردار است و می‌تواند تصاویر و محتوا را با کنتراست عالی بر روی صفحه نمایش ارائه دهد. یکی دیگر از ویژگی‌ها و قابلیت‌های تلویزیون سامسونگ TU8000 این است که می‌تواند تصاویر و محتواها را با روشنایی عالی برای کاربران ارائه دهد. اگر تلویزیون سامسونگ TU8000 را در یک اتاق پر نور قرار دهید شاید مشکل افزایش نور برای تلویزیون کاربران را آزار دهد شما می‌توانید برای افزایش وضوح تصاویر تلویزیون را در حالت Advanced Contrast Enchancer قرار داده و حالت تصویر را بر روی Vivid قرار دهید تا بتوانید تا حدی این مشکل را برطرف کنید. یکی دیگر از قابلیت‌ها و امکانات تلویزیون سامسونگ TU8000 این است که می‌تواند رنگ خاکستری را به صورت یکنواخت برای شما ارائه دهد. زمانی که شما رنگ خاکستری ۵۰ درصد را می‌بینید این میانگین یکنواختی خاکستری %۴/۶۷۱ درصد است و زمانی که ۵ درصد خاکستری می‌بینید این میانگین %۰/۵۳۴ درصد می‌رسد. تلویزیون سامسونگ TU8000 رنگ مشکی را به صورت یکنواخت بر روی صفحه نمایش تلویزیون نمایش می‌دهد. تلویزیون ۲۰۲۰ سامسونگ TU8000 قابلیت نوردهی موضعی یا Local Dimming ندارد اما می‌تواند رنگ مشکی را بسیار عالی و برجسته برای کاربران ارائه دهد به همین دلیل این تلویزیون برای محیط‌های تاریک گزینه بسیار مناسبی است. میانگین اختلاف این مقدار برای تلویزیون سامسونگ TU8000 برابر %۰/۵۱۳ درصد است. یکی دیگر از قابلیت‌های تصویری تلویزیون سامسونگ TU8000 مربوط به زاویه دید آن می‌باشد. منصفانه است بگوییم که تلویزیون ۲۰۲۰ TU8000 زاویه دید گسترده‌ای ندارد و این به خاطر پنل VA می‌باشد. این پنل کنتراست عالی و بسیار با کیفیت برای کاربران ارائه می‌دهد اما این پنل جوابگوی زاویه‌های غیر مستقیم نمی‌باشد به گونه‌ای که شما اگر از زاویه ۲۷ درجه به تلویزیون نگاه کنید ۸۰ درصد از شدت رنگ‌ها را از دست می‌دهید و اگر از زاویه ۳۴ درجه به تلویزیون سامسونگ TU8000 بنگرید دور نمایشگر ۷۵ درصد نسبت به زاویه مستقیم کم می‌شود.

کیفیت تصویر تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000

تلویزیون سامسونگ TU8000 از بازتاب نور مناسبی برخوردار است. این محصول روکش نیمه براق دارد و از هندلینگ انعکاسی خوبی برخوردار است. به همین دلیل اگر این تلویزیون را در محیط‌های روشن استفاده کنید مشکل خاصی برای کاربران ایجاد نمی‌کند. همانطور که پیشتر اضافه اشاره کردیم تلویزیون‌سامسونگ TU8000 طیف رنگی گسترده پشتیبانی نمی‌کند و اگر می‌خواهید رنگ‌ها را به صورت گسترده و عمیق مشاهده کنید می‌توانید سایر مدل های سامسونگ را بررسی نمایید. در تلویزیون سامسونگ TU8000 تصاویر حتی تا حدی تاریک‌تر از حد استاندارد نمایش داده می‌شود البته شما می‌توانید برای این که محتواها را روشن‌تر دریافت کنید حالت تصویر را بر روی Movie قرار دهید. تلویزیون سامسونگ TU8000 در بخش محو شدگی رنگ‌ها یا گرادینت نیز ضعیف عمل می‌کند و نمی‌تواند بندهای رنگی را به خوبی پوشش دهد. اگر شما گزینه Noise Reduction را بر روی تلویزیون فعال کنید تا حدودی محو شدگی رنگ‌ها بهبود می یابد. یکی از نقاط قوت تلویزیون ‌سامسونگ TU8000 این است که با داشتن پنل VA این امکان برای کاربران فراهم می‌شود که برای ساعت‌های طولانی تصاویر پایدار را مشاهده کنند و نگران خطر سوختگی تلویزیون نباشند.

تلویزیون ۲۰۲۰ سامسونگ TU8000 با سرعت بالا تغییر رنگ پیکسل ها را رنگ به رنگ بررسی کرده و می‌تواند تصاویر و محتواها را با سرعت بالا و بدون تاری برای کاربران ارائه دهد. نرخ نوسازی تصویر تلویزیون سامسونگ TU8000 برابر با ۶۰ هرتز می‌باشد این نرخ می‌تواند تصاویر و محتواها را به سرعت جایگزین نموده و شما کیفیت بالایی را دریافت کنید. هرچند تلویزیون سامسونگ TU8000 مجهز به نرخ تجدید متغیر VRR نمی‌باشد اما می‌تواند در هر ثانیه ۶۰ بار تصویر به نمایش در آمده را تازه کند. منظور از لگ یا تاخیر در ورودی زمانی است که مابین پردازش اطلاعات ورودی و نمایش آن بر روی صفحه نمایش اطلاق می‌شود. زمانی که شما محتوای با کیفیت تصویر ۱۰۸۰p مشاهده می‌کنید و اگر این محصول نرخ ۶۰ هرتز داشته باشد این زمان دریافت اطلاعات و نمایش آنها ۹٫۷ میلی ثانیه طول می‌کشد و اگر حالت گیمینگ فعال شود شما می‌توانید تصاویر را با نرخ بالاتری نیز دریافت کنید و هیچ گونه تاخیری مشاهده نمی‌کنید. تلویزیون ۲۰۲۰ سامسونگ TU8000 از رزولوشن های ۱۰۸۰p، ۱۴۴۰p و رزولوشن کیفیت تصویر فورکا در نرخ ۶۰ هرتز پشتیبانی میکند. تلویزیون فورکی سامسونگ TU8000 می‌تواند تصاویر و محتواها را با تاخیر ورودی مناسب و با کیفیت بالا برای شما ارائه دهد. باید گفت که این تلویزیون از رزولوشن های ۸K  با نرخ ۱۲۰ هرتز پشتیبانی نمی‌کند..

کیفیت تصویر تلویزیون 2020 سامسونگ TU8000

پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی تلویزیون سامسونگ TU8000

تلویزیون سامسونگ TU8000 از پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی مختلفی برخوردار است. به طور کلی تلویزیون ۲۰۲۰ TU8000 به درگاه HDMI دارد و می‌تواند تصاویر و محتواها را به صورت همزمان بر روی صفحه نمایش تلویزیون منتقل کند. همچنین این محصول یک خروجی صدای دیجیتال یا نوری نیز دارد. تلویزیون سامسونگ TU8000 مجهز به دو پورت USB است و شما می‌توانید حافظه‌های جانبی را به روی تلویزیون منتقل کنید. سایر قابلیت‌های این محصول عبارت است از یک کامپوزیت، ورودی یک پورت آنتن و یک ورودی اترنت. این تلویزیون فرمت‌های تصویری HDR10+ ،HDR10 ،HDCP 2.2 ،HLG ،HDMI 2.0،وای فای(۵GHz,2.4GHz) پشتیبانی می‌کند و می‌تواند تصاویر و محتوا را با کیفیت بالا برای شما ارائه دهد. همچنین این محصول از فرمت‌های صوتی Dolby Atmos ،Dolby Digital ،eARC ،ARC  نیز پشتیبانی می‌کند. تلویزیون سامسونگ TU8000 می‌تواند صدا و تصویر را با کیفیت بالا بر روی صفحه نمایش این محصول ارائه دهد.

پورت‌ها و درگاه‌های ارتباطی تلویزیون سامسونگ TU8000

سیستم صوتی تلویزیون سامسونگ TU8000

تلویزیون سامسونگ TU8000 از فرمت‌های صوتی مختلف پشتیبانی می‌کند و عملکرد صوتی مطلوبی دارد. این محصول می‌تواند صدا را به‌صورت رسا و واضح در سراسر محیط پخش کند. تلویزیون سامسونگ TU8000 می‌تواند فرکانس‌های صدا را تا ۸۴٫۷۶ ارتقا دهد. این تلویزیون قادر است صداها را با فرکانس بالا تولید و عرضه کند.  باید گفت که این تلویزیون محیط‌های خیلی شلوغ و پرازدحام را پوشش نمی‌دهد و اگر شما می‌خواهید از این تلویزیون برای این چنین محیط‌هایی استفاده کنید براحتی می‌توانید ساندبار جداگانه‌ای تهیه کرده و این مشکل را برطرف کنید. تلویزیون سامسونگ TU8000 دارای قابلیت تصحیح صدای اتاق به صورت خودکار نمی‌باشد.

سیستم صوتی تلویزیون سامسونگ TU8000

امکانات و قابلیت‌های هوشمند تلویزیون سامسونگ TU8000

سیستم عامل این رابطه باعث شده است که کاربران به امکانات و قابلیت‌های فراوانی دسترسی داشته باشند سیستم عامل تایزن نسخه ۲۰۲۰ تغییراتی نسبت به سالهای قبل خود دارد. رنگ پس زمینه این سیستم عامل به رنگ تیره تغییر پیدا کرده است و برخی آگهی ها و تبلیغات نیز در فروشگاه این سیستم عامل نمایش داده می‌شود. اگر شما بعد از خرید تلویزیون سامسونگ TU8000 مشاهده کردید که بخشی از رابط کاربری و فروشگاه نمایش داده نمی‌شود یا حتی قسمتی از آن خارج شده است به راحتی می‌توانید وارد منو شوید و ابعاد تصویر را بر روی حالت ”۱۶:۹″یا”fit to screen” قرار دهید. تلویزیون‌سامسونگ TU8000 طیف گسترده ای از برنامه‌ها را برای کاربران ارائه می‌دهد. این محصول از فرمت‌های مختلف صوتی و تصویری پشتیبانی کرده و می‌تواند محتواهای HDR  را به راحتی برای کاربران ارائه دهد. شما با خرید تلویزیون سامسونگ TU8000 به برنامه‌های یوتیوب و نتفلیکس دسترسی دارید و می‌توانید محتوای مورد علاقه خودتان را مشاهده کنید.

ابعاد ریموت کنترل تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000 کوچک است و سه دکمه سریع برای دسترسی آسان به برنامه‌های amazon prime ،Netflix و Samsung TV Plus دارد. کاربران با فشردن هر کدام از این دکمه‌ها می‌توانند به دنیایی از فیلم سریال و محتواهای مختلف دسترسی داشته باشند. یکی از قابلیت‌ها و امکانات ریموت کنترل تلویزیون سامسونگ TU8000 این است که همگان می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند و کاربران با استفاده از صدای خودشان مدیریت کنترل تلویزیون را مدیریت و کنترل نمایند. یک میکروفون در تلویزیون در ریموت کنترل تعبیه شده است که کاربر می‌تواند با استفاده از این میکروفون وضعیت هوا را خبردار شود و همچنین تغییر ورودی را تغییر دهند و برنامه‌های یوتیوب و نتفلیکس دسترسی داشته باشند شما می‌توانید.

در زیر آرم سامسونگ در صفحه نمایش تلویزیون دکمه‌ای قرار داده شده است که این دکمه برای خاموش و روشن کردن تلویزیون تغییر کانال ها و حجم صدا ورودی‌ها به کار رفت می‌رود. لوازم همراه تلویزیون در داخل جعبه گذاشته می‌شود و این تلویزیون دارای ریموت کنترل دو باتری برای ریموت دفترچه راهنما و دو گیره برای مدیریت کارها در پشت پایه‌ها می‌باشد.

امکانات و قابلیت‌های هوشمند تلویزیون سامسونگ TU8000

تنظیمات تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000

زمانی که شما تلویزیون TU8000 را خریداری نمودید و آن را نصب و راه اندازی کردید اولین کاری که باید انجام دهید این است که تنظیمات آن را شخصی سازی کنید تا بتوانید بهترین عملکرد تلویزیون را ببینید. برای انجام تنظیمات مربوط به تصاویر باید گزینه Eco Solution را غیرفعال کنید. این گزینه می‌تواند تنظیمات فراگیر را بر روی تلویزیون اعمال کند با توجه به اینکه شما چه نوع محتوایی را می‌بینید اینکه محتوای شما SDR و HDR است می‌توانید تنظیمات خودتان را انجام دهید. منظور از SDR محدوده دینامیکی استاندارد است و HDR محدوده دینامیکی بالا می‌باشد. کیفیت تصویر HDR وضوح بالایی تری دارد و شما می‌توانید جزئیات بیشتری را ببینید. تنظیمات دیگری که باید انجام دهید قسمت روشنایی یا Brightness می‌باشد این قسمت با توجه به اینکه شما تلویزیون را در کجا قرار داده و میزان نوردهی اتاق چقدر متفاوت می‌باشد. اگر میزان روشنایی را زیاد کنید صحنه‌های تاریک را می‌توانید روشنتر مشاهده نمایید. بهترین میزان برای روشنایی بین ۴۰ تا ۶۰ می‌باشد. نکته دیگری که باید از ایشان به آن اشاره کنیم تنظیمات مربوط به HDR می‌باشد این تنظیمات به صورت خودکار برای محتوای HDR انجام می‌شود و همزمان با شروع پخش محتوایی HDR در منو ظاهر می‌شود، نور پس زمینه را افزایش دهید اما پیشنهاد ما این است که این نور را به صورت پیش فرض خود قرار دهید. برای اینکه تلویزیون بتواند محتوای HDR را شناسایی کند باید شما وارد قسمت Settings شده و ژنرال را انتخاب نموده و سپس گزینه General بزنید و گزینه External Device Manager فعال کنید و در نهایت شما باید پورت HDMI  که به دستگاه متصل شده را انتخاب کرده و این ویژگی برای شما فعال می‌شود. اگر بعد از انجام تنظیمات تلویزیون متوجه شده که محتوای HDR شما کم نور می‌باشد می‌توانید میزان روشنایی و کاملا را با گزینه کنتراست افزایش دهید و آن را روی های قرار دهید.

برای انجام تنظیمات صفحه نمایش تلویزیون می‌توانید آن را به صورت پیش فرض قرار دهید و اگر قصد دارید آن را شخصی سازی کنید باید به ترتیب قسمت از منو وارد قسمت Picture Clarity Settings شوید و Picture Clarity را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Custom کلیک کنید و می‌توانید محتواها و فیلم های مورد علاقه خودتان را ب‌گونه‌ای که دوست دارید مشخص کنید. گزینه LED Clear Motion بر روی میزان سیاهی سکانس‌ها موثر است و Noise Reduction وضوح تصاویر را افزایش می‌دهد. اگر به بازی های مختلف علاقه دارید و می‌خواهید از صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ TU8000 برای بازی‌ها استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم که تنظیمات گیمینگ را انجام دهید. برای اینکه حالت گیمینگ را فعال کنید از قسمت منو باید اقدام کنید. همچنین می‌توانید از دسترسی های سریع که بر روی ریموت کنترل نیز قرار داده شده است استفاده کنید تا میزان لگ تصویر هنگام بازی کم کنید. کاربران اگر از PS4 pro و xbox one مدل X یا S استفاده می‌کنند. باید گزینه Input Signal Plus را فعال کرده و پورت HDMI متصل شده به کنسول بازی را انتخاب کنید و این کار می‌تواند تصاویر بازی را بهبود دهد. اگر میخواهید از صفحه نمایش تلویزیون به عنوان مانیتور گیمینگ استفاده کنید می‌توانید به صورت خودکار PC mode را انتخاب نموده و برخی تنظیمات را غیرفعال کنید. فعال کردن حالت گیمینگ یا همان گیم باعث می‌شود که لگ موجود در تصاویر از بین برود.

تنظیمات دیگری که می‌توانید بر روی صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ TU8000 انجام دهید تنظیمات صفحه آن می‌باشد. یعنی شما سایز موقعیت و مقدار بزرگنمایی آنها را تغییر دهید که این موارد کاملا سلیقه‌ای است و شما این تغییرات را از قسمت Picture در منو می‌توانید انجام دهید. باید بدانید که انجام حالت هایی مانند زوم باعث می‌شود که قسمتی از صفحه نمایش بیرون از کادر باشد و شما آرم‌شبکه را نبینید. بهترین پیشنهاد حالت استاندارد و نسبت ۱۶ به ۹ می‌باشد.

تنظیمات تلویزیون هوشمند سامسونگ TU8000

 

لیست قیمت بهترین تلویزیون های سامسونگ موجود در بازار

ردیف نام محصول قیمت بررسی و خرید
1 تلویزیون سامسونگ 50RU7410 13,500,000 تومان
2 تلویزیون سامسونگ 55Q6FN 21,225,000 تومان
3 تلویزیون سامسونگ 65Q6FN 35,700,000 تومان
4 تلویزیون سامسونگ 75Q6FN 55,000,000 تومان
5 تلویزیون سامسونگ 82Q6FN 68,850,000 تومان
6 تلویزیون سامسونگ 55Q70R 23,325,000 تومان
7 تلویزیون سامسونگ 65Q70R 34,900,000 تومان
8 تلویزیون سامسونگ 75Q70R 70,150,000 تومان
9 تلویزیون سامسونگ 82Q70R 88,600,000 تومان
10 تلویزیون سامسونگ 55RU8000 14,610,000 تومان
11 تلویزیون سامسونگ 65RU8000 21,985,000 تومان
12 تلویزیون سامسونگ 75RU8000 41,200,000 تومان
13 تلویزیون سامسونگ 82RU8000 55,000,000 تومان
14 تلویزیون سامسونگ 55NU7500 14,750,000 تومان
15 تلویزیون سامسونگ 65NU7500 21,250,000 تومان
16 تلویزیون سامسونگ 55RU8070 14,137,500 تومان
17 تلویزیون سامسونگ 65RU8070 23,350,000 تومان
18 تلویزیون سامسونگ 55Q67R 19,000,000 تومان
19 تلویزیون سامسونگ 65Q67R 41,000,000 تومان
20 تلویزیون سامسونگ 65RU7300 منتاژ مصر 21,775,000 تومان
21 تلویزیون سامسونگ 75Q950R 117,000,000 تومان
22 تلویزیون سامسونگ 82Q950R 133,750,000 تومان
23 تلویزیون سامسونگ 65Q90R 50,000,000 تومان
24 تلویزیون سامسونگ 75Q90R 91,150,000 تومان

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

پیام بگذارید
سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم
مشاوره رایگان در واتساپ